Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (St, 5. 5. 2021 - 19:05)

Pan Putin řek,že Češi jsoou štěkající ratlíci,kteří okusují nohy medvěda.Takže ty jsi Cynik vlastně takový ratlík.Tak jen štěkej,štěkej....páníček ti za to nasype křupky do mističky.Anebo dá ohlodanou kost z kuřete,anebo tě přetáhne koštětem a nakopne tě do prdele,za víc mu jako čokl nestojíš.Dál tvá moudra komentovat nebudu,to již je lepší jít k zubaři,jak číst Cynika.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 05:05)

„Pan Putin řek,že Češi jsoou štěkající ratlíci,kteří okusují nohy medvěda.“ A to řekl, jahodo, protože tě pochopitelně nezná… Pokud by soudil dle tebe, patrně by řekl, že Češi jsou kdykoliv ochotni vlézt pokud možno co nejhlouběji do řiti svému nepříteli (ve tvém případě běloptákovi), aniž by pochopili, že jde o nepřítele, který je jako tupé, bezmozkové stádo „užitečných idiotů“ jen využívá a zneužívá… -----

Obávám se, Jahodo, že toho čoklíka, „ňafajícího“ stejně, jako tvůj oblíbený bělopták, připomínáš spíše ty… Tvá přirovnání jsou jen naivním a zoufalým pokusem katolického pokrytce a křiváka zakrýt pravý stav věci… tedy fakt, že nejsi schopen řádných argumentů, ani důkazů pro svá tvrzení, a dokážeš jen donekonečna omílat několik propagandistických žvástů a frází… Jedinými „inovacemi“ ve tvých názorech bývají případy, kdy některé z médií přinese sice oslovinu, zjevnou již na prvý pohled, nicméně je-li tato oslovina v souznění s tvou propagandou upravenou, nepříliš výkonnou mozkovnou, dokážeš ji hájit do roztrhání těla… pochopitelně nikoliv argumenty, nýbrž zase jen stále stejnými žvásty a frázemi. ----- Věř, a víra tvá tě uzdraví, říkává se… nu, obáváme se, že pravý opak je pravdou. Věřit neznamená vědět, Jahodo, a pouhá víra neuzdravuje, nýbrž dělá z lidí blbce…

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 6. 5. 2021 - 05:05)

nu což ratlíku,Ořechu...máš zlost že Dukovany nedostaví Rosatom?Máš zlost,že Piráti vyhrají ve volbách a vezmou si do vlády Lidovce?Máš zlost,že ruský krtek Trump vypad z W.H ?Že tam je nyní jestřáb studené války Biden?Že jsme si koupili nejlepší vojenskou techniku z USA ?Že dále jak za uloupený Dombas se rusák neodváží?Že vrahoun s rukama od krve Sulejmán byl zklovnut běloptákem a NIC a nikdo neprotestuje a celý SV nepovstal proti US Army v regionu a žádné těchké chvíle se nekonají?Že vakcíny ze západu proti čínskému viru fungují a velice dobře?....Mám pokračovat ve výčtu tvých omylů a vyvrácených lží? Ńaf,ňaf,ňafňaf...!! tak jen štěkej ,jako můj pes Punťa!To ti zde jde velice dobře ty inteligente na řetězu....buď hodný,nebo tě páníček neodváže a ještě tě zpráská holí ho chlupatém hřbetu a nakope do prdele pod zkroucený ocásek,taky by tě moh kupírovat a měl bys po vrtění!Ty ratlíku jeden.Koukej být hodný!

aladin (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Jahodo, nesedla si ti maminka při porodu na hlavičku ??? Co říkáš Jahodo na názor, že katolici, nacisté a sionisté je jedna pakáž?

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Komanči jsou nejhorší pakáž.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Mám opět dodat odkazy na kolaboraci KSČ s nacistickým Německem? To ještě když byl Hitler a Stalin kámoši.Ty dutá hlavo.

A mám (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

dodat odkazy, kterak katolická církev pomáhala nacistům prchat do Jižní Ameriky atd.?

Shabbatot-Jahoda (Čt, 6. 5. 2021 - 14:05)

Mám opět dodat odkazy na kolaboraci KSČ s nacistickým Německem? To ještě když byl Hitler a Stalin kámoši.Ty dutá hlavo.

Cynik - realista (Čt, 6. 5. 2021 - 06:05)

Jen stručně, katolický křiváku a pokrytče... s obvyklou ubohostí uhýbáš od tématu, jako obvykle neschopen předložit solidní protiargumenty... A tohle se občas vytahuje svými "analýzami"... no, pro burany v kostele a v hospodě to asi stačí, tam můžeš být za "kinga"... ----- Jen si svými žvásty masíruj své nízké sebevědomí, Jahodo, asi to náramně potřebuješ... je tu totiž možnost, sice nepatrná, že ve chvilkách krátkého prozření vidíš ubohost svých propagandistických výkřiků, a to by mohlo nejspíš dost otřást tvou pychikou.

aladin (St, 5. 5. 2021 - 21:05)

Určitě myslel tu pakáž ve vládě !!!

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 09:05)

Ale to je přeci reálná politika(nikoli zneužitý pojem Trumpa real politika jako odůvodnění pro všechno). Rusové mohli zachránit český stát od lockdownu a lidi ohrožené virem by si to vzali, je trestuhodné, že nabídka očkování není z Ruska, mnoho lidí s politickým názorem proti USA a západu si to neveme a jsme stále v blbém lockdownu.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

To by nebylo pěkné, ale do análů by se to zapsalo.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Klasická poctivá diskuse, žádné moderní sociální sítě, toliko dobré pro egoisty všeho druhu nacvičené se fotit všude a dělat selfíčka jak idioti a vyvěšovat si to a známkovat na nástěnkách na sociálních sítích.Už ani nemají kvůli tomu sex, protože jak se snaží vypadat dobře na fotkách moc nejí a ztrácí pomalu schopnost sexu a chuti na něj, ještě to umí nahrát na fotce, ale pak se propadnou do únavy a letargie. Ne tak tady. Tady dokonce po sobě vyjíždějí i jinak rozdílné politické orientace, dochází i na pyje mále i tasí a dorážejí si zadnice.

Hrdý sdfg-ČSSD! (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Cyniku, pokud sundáš svoji hnědou sukénku, tak jsem ochotnen s tebou vést řeč na téma sexu mezi dvěma samečky.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Tak tohle jsem nepsal já.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Já nejsem tvůj Hater Cyniku, cejtím se jako Ježíš, takže mám rád všechny. Nebuď můj Hater, ale zadní dvířka ti neotevřu, to tedy ne, š.kat ježíše se nedělá.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

A stejně ti nedám! Nejsem na chlapy ale pořádný buclatý brokolicie!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

V dnešní době médií a virtuálních sociálních styků a sítí si mohu považovat,že jsem získal svého hatera, je to podobné jako mít nějaký majetek, třeba slovo je taky majetek nebo vzdělání.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

Pekarová-Adamová tak ta bude chctít jít po Polčákovi do Bruseli a Polčák veme Topku.

Flustr (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

Tady je blb každý kdo volí. Tady už není koho volit.

Reklama

Přidat komentář