Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Bylo to myslím něco s kokosovým mlékem, masíčko, už si to přesně nepamatuji,ale všem chutnalo.Take psala, že dělá koktejly a zase mi dala tip, určitě také zkusím.Milca je taková jaká je,ale urážet jí snad nikdo nemusí, nebydlíme s nima a člověk musí vyslechnout obě strany,aby mohl soudit.

pozorovatel (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

Máš pravdu Andrejko.Kdyby to bylo tak jak píše anonym nerozepisovala by se tady často o jídle.Taky si myslim že někdy jí vaření baví.Hlavně když nemá ty stavy.Dneska je na květen venku hodně chladno,tak tipuji že dnes určitě dobrou náladu nemá.

Andrea (St, 5. 5. 2021 - 07:05)

Milča určitě vaří a myslím, že jí to i baví.Zaregistrovala jsem, že vaří i jinou kuchyni než českou a jednou jsem zkusila její recept.

Miluna (St, 5. 5. 2021 - 13:05)

Andy máš pravdu.Vařim,jen vyjímečně ne.Dnes udělam tu vyjímku a přinesu hotovky.Dnes mi je hrozně, je to teď k tomu tim počasim.To je zatim psycho počasí.Dny utíkaji, jaro má být teď v plnym proudu a ono je strašně!! Cítim že mi trochu hrabe Andy a chce se mi brečet a trochu křičet vzteky.Sem ješt v práci a mam pocit že se v tom nádobí topim.Dávam si pauzu ale nějak sem hotová.Chci slunce a horko,ať mi zachrání.

pozorovatel (St, 5. 5. 2021 - 08:05)

Co to Andrejko bylo co si od Milči zkusila? Anonym nikdy nic od ní neochutnal ale přesto soudí.Hrůza takový lidi.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Miluno, ty jsi strašný pohádkář s tím vařením. Co to tady zkoušíš?

Taky navstevnik (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Co to tady zkousis ty ? To si myslis, ze ti tady Milca bude popisovat cely svuj den ? Vzdyt si tady psaly holky davno, co zrovna vsechny vecer vari. Sergej asi ocekava veceri, tak kdo jinej by mu ji uvaril. Nevim ze tu Milcu nenechas na pokoji. Zensky, Ales, Ota, s ni normalne kamaradi a ty se do ni jen nasiras. Ona neni zla a to je ten velky rozdil mezi vami, ty jsi.

Miluna (St, 5. 5. 2021 - 13:05)

To si napsal krásně,díky.Já myslela že je tu roky někdo vysazenej na mě ale nedávno sem viděla jak podobnym způsobem šel proti Kače.Asi to vypadá že je to rýpavec co se nad tim uspokojuje nad rýpánim.Uplně to vidim jak to píše a u toho se honí.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 00:05)

Ale houby. Miluna s efláká pod mostama, na lavičkách, za prostitucí, v garáži a občas uvaří hnus, kterýmu říká jídlo.

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Proč pohádkář? Vždyť vařim téměř denně!

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Jen tak ženy ještě přemýšlim jak byste to vnímaly vy kdybyste se z delšího vztahu rozcházely a odcházely k jinému tak cítily byste svědomí za toho s kym byste se rozcházely? Já se třeba i bojim aby se mu něco Sergejovi z toho rozchodu nestalo.S timhle nevim jak v sobě pracovat,jak se zbavit těch pocitů viny když každý má právo se rozhodnout jak chce.Jestli zjistim že opravdu je pro mě Viktor stvořený tak se rozchodu nevyhnu ale zároveň mam z toho hroznej strach ale pořád si říkam že každej má právo se rozhodnout s kym chce být.Denně mi tohle trápí.Teď když tu na Sergeje koukam a viděl jak sem zamyšlená tak hned se mi ptal na co myslim a tak, no, ještě že to neví.

Taky navstevnik (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Milco, jestli to je az za tri roky, tak si s tim hlavu nelamej. A Sergejovi klidne rekni, ze te mrzi jak zijete. Ze se ho bojis kdyz hudruje.

Andrea (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

Lallo, já zkrátka nepřibíram,asi po mamince, ale mě moderní kuchyně nic neříká,jeden syn to moc nemusí, vaří si svoje, někdy si dá ale s námi.Milu,tak to budeš chodit na plný úvazek viď? Peníze také jistě budou lepší.Milu,ty jsi Viktorovi řekla úplně všechno?Tak to bych taky nedokázala, sama víš,co jsi v životě nadělala kopanců

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Teď sem Andy odpověděla i Martině co sem mu řekla.A s penězma,no,je to za minimální mzdu.

Andrea (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Tak dnes se tu vaří, já dělám kuskus tak, že promicham s rajčaty naložená v oleji.Jinak miluju klasiku,kachnu, svíčkovou,koprovku,rajdu, chlebíčky, zákusky, zkrátka prasárny.

lalla1 (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Jenže ty, Andy, vážíš tak necelých 50 kg, k tomu dům, zahrada, děti, domácnost...to si pak můžeš dát i tu rajdu:)

Martina (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Teda vy mi děláte chutě. Ale dobrý tip na zítřek. Viděla jsem v zelenině čerstvý kopr, tak zítra bude kopračka s bramborem a vajíčkem. Díky. Je tu hnusný počasí, tak se tohle jídlo bude hodit.

lalla1 (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

No teda. Moje rodina pochází z Moravy a tam koprovka taky s vajíčkem a bramborem v tom vařeným. Tady v Čechách jen s knedlíkem a masem.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Řízky, bramborovej salát, dorty, chlebíčky, vánoční cukroví taky furt. A co Povídkáři?

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Chlebíčky dělám nejradši na bramorovým salátu, takový ty retro.Ale snacha dělá úžasný ty novodobý pomazánky a ty pak zdobí. Mńam.

Reklama

Přidat komentář