Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 11:05)

Bible - kniha proroctví: "A nutí všechny, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch." Zjevení Janovo 13,16

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 11:05)

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab vyzval k povinnému celosvětovému "zdravotnímu průkazu" v podobě implantabilních mikročipů do 10 let.

http://svobodnenoviny.eu/klaus-schwab-vola-po-prukazu-globalniho-zdravi-na-zaklade-implantovatelneho-mikrocipu/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

jaja (Ne, 9. 5. 2021 - 17:05)

gde ste dotasovad na ja vy

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 15:05)

V důsledku očkování AstraZeneca zemřel voják, včera přiznala španělská ministryně obrany.
Norsko pozastavilo očkování AstraZenekou 11. března poté, co se se objevilo pár případů krevních sraženin v kombinaci s krvácením. Dánsko tuto vakcínu přestalo definitivně používat 14. dubna.

https://www.youtube.com/watch?v=jX7Y0nn2dqY

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 13:05)

Telavivská univerzita (hebrejsky אוניברסיטת תל אביב; anglicky Tel Aviv University, TAU) je největší izraelská univerzita uznávaná a proslulá v oblastech výzkumu fyziky, počítačových technologií, lingvistiky a chemie.[1] Časopis Times ji zařadil mezi 200 nejlepších univerzit na světě. Založena byla v roce 1956 a v současné době se na ní nachází 9 fakult, 106 kateder a 90 výzkumných pracovišť.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Telavivsk%C3%A1_univerzita

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 22:05)

Žijeme v hemeroidovém vesmíru? Podle nové studie to není vyloučeno. Badatelé mezinárodního vědeckého týmu, který vedl Kostas Skenderis z Univerzity v Southamptonu, jsou přesvědčeni, že se jim povedlo vystopovat první důkaz spojený s reálným pozorováním, podle něhož by náš vesmír mohl být ohromným hemeroidem. Skanderis neskrývá nadšení. Hemeroidská kosmologie je podle něj velkým krokem vpřed v našich úvahách o vzniku a struktuře vesmíru. Dnešní fyzika neustále naráží na to, že Einsteinova obecná relativita obstojně vysvětlí všechno v makrosvětě, ale na kvantové úrovni je to už mnohem slabší. Vědci se velice, přímo heroicky snaží obecnou relativitu smířit s kvantovou mechanikou. Už celá desetiletí. Někteří věří tomu, že je to právě hemeroidový vesmír, v němž by k tomu mohlo dojít. Skanderis s kolegy doufají, že k tomu svým výzkumem přispěli. https://www.osel.cz/9226-ijeme-v-hmeroidovem-vesmiru-podle-nove-studie-to-neni-vylouceno.html

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Bible: "Jeho věčnou moc a božství, které jsou neviditelné, lze totiž od stvoření světa vidět, když lidé přemýšlejí o jeho díle, takže nemají výmluvu."

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Bible Genesis 1:1 Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi.

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 10:05)

Bible: "Viditelné je dočasné, neviditelné však věčné."

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 10:05)

Žijeme v holografickém vesmíru? Podle nové studie to není vyloučeno.

Badatelé mezinárodního vědeckého týmu, který vedl Kostas Skenderis z Univerzity v Southamptonu, jsou přesvědčeni, že se jim povedlo vystopovat první důkaz spojený s reálným pozorováním, podle něhož by náš vesmír mohl být ohromným hologramem. Skanderis neskrývá nadšení. Holografická kosmologie je podle něj velkým krokem vpřed v našich úvahách o vzniku a struktuře vesmíru. Dnešní fyzika neustále naráží na to, že Einsteinova obecná relativita obstojně vysvětlí všechno v makrosvětě, ale na kvantové úrovni je to už mnohem slabší. Vědci se velice, přímo heroicky snaží obecnou relativitu smířit s kvantovou mechanikou. Už celá desetiletí. Někteří věří tomu, že je to právě holografický vesmír, v němž by k tomu mohlo dojít. Skanderis s kolegy doufají, že k tomu svým výzkumem přispěli.
https://www.osel.cz/9226-ijeme-v-holografickem-vesmiru-podle-nove-studie-to-neni-vylouceno.html

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 09:05)

Učitel Stephena Hawkinga nabízí odpověď na věčnou otázku: Co je po smrti?
Podle elitního fyzika a nositele Nobelovy ceny Rogera Penrose (a jeho kolegy anesteziologa) naše vědomí neumírá.
https://www.flowee.cz/clovek/4099-co-tedy-nastava-po-smrti-zajimavou-odpoved-nabizi-ucitel-stephena-hawkinga

Steve (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Jasně že Nebesa existují ... Už to myslím spousta lidí potvrdila.

sardanapal* (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Tvoje entita sama Steváku . Prostě vůl jak anděl ...

jurko (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Steve je lepší chlap než ty.

sardanapal* (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

A co , mám blít krev ?

Steve (Čt, 6. 5. 2021 - 01:05)

Nerozumím řeči tvého kmene ... Bohužel už zde není překladatel Tony.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 08:05)

Z knihy Proof of Heaven: A Neurosurgeon's Journey into the Afterlife (Důkaz, že nebesa existují: Neurochirurgova cesta do posmrtného života). Dr. Eben Alexander

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 08:05)

Bezmála dvacet let pracoval Dr. Eben Alexander na harvardské lékařské fakultě. Celou tu dobu byl jako neurochirurg skálopevně přesvědčen, že pro nadpřirozené zážitky lidí, kteří se ocitli na pokraji smrti, existuje vědecké vysvětlení. Na podzim 2008 však onemocněl zánětem mozkových blan a na sedm dnů upadl do kómatu. Ten týden zcela změnil jeho názor. Z pochybujícího vědce se stal přesvědčeným zastáncem toho, že vědomí přetrvává i po smrti. - "Po sedmi dnech v kómatu, kdy část mého mozku, neokortex, byla neaktivní, jsem zažil něco tak hlubokého, že mi to dalo vědecký důvod věřit v existenci vědomí po smrti. Zatímco moje tělo bylo v kómatu, - vědomí, mé vnitřní já - žilo vlastním životem a dařilo se mu dobře. Neurony mé mozkové kůry byly zcela ochromeny bakteriemi E. coli, ale vědomí se od mozku osvobodilo." -

Do té doby věřil, že předsmrtné zážitky vznikají v důsledku omezeného či špatného fungování mozku. "Můj kortex však byl stoprocentně vypnutý. Pramenilo to ze závažnosti mé meningitidy a dokládají to CT skeny mozku i další neurologická vyšetření. Celé lékařské chápání mozku jednoznačně vylučuje, že bych během svého kómatu mohl zažít jakékoliv, třeba jen omezené vědomí," zdůrazňuje Dr. Alexander. Právě tento moment zcela změnil jeho odborné názory. Trvalo měsíce, než se s tím vyrovnal. - "Jako syn neurochirurga jsem vyrostl ve vědeckém světě. Desítky let jsem sám pracoval jako neurochirurg na jedné z nejprestižnějších lékařských institucí. Znám názor většiny mých kolegů z branže: Mozek, konkrétně mozková kůra, vytváří vědomí. Tomu jsem věřil i já. Dnes je to úplně pryč. Co budu žít, budu se zabývat pravou podstatou vědomí s důvěrou, že nejsme pouhý fyzický mozek, ale něco daleko většího," věří dr. Eben Alexander. -

"Stále jsem lékař a muž vědy každým coulem. Ale někde hluboko jsem se zásadně změnil, protože mi bylo dovoleno zahlédnout záblesk skutečné reality."

Velvyslanec (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Ježíš Kristus z Nazareta, v očích lidí obyčejný člověk, tesař a přitom to byl Boží Syn, vzal na sebe podobu člověka a nesl na svém těle hříchy celého lidstva, položil svůj život za nás za každého na kříži.... znáš Ho osobně ? Již Tě osvobodil z každého hříchu kterému jsi doteď otročil ? Můžeš Ho znát, stačí Ho poprosit ať Ti odpustí všechno zlé co jsi udělal, každý hřích a ať se Ti dá poznat jako živý Bůh.... Ježíš, On je ta cesta, pravda i život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze Něj... můžeš být svobodný a nejen to, Ježíš Ti podává ruku k věčnému životu, vysvobození od smrti ...

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Jako pohádka dobré , ale právě ze života tě vysvobodí jedině smrt a ta je definitivní !!!

Reklama

Přidat komentář