Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Asi tak .já je nosím už 30 let .jsem spokojen pohodlí v létě i v zimě

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Správně, každý ať si nosí co chce. Na léto jsou tanga jedinečná, nepaříš se v nich. Ty kecy jsou stejné, jako s bundou bomber. Dřív ji nosili ultrapravicoví týpci a dnes ji nosí, abych to napsal správně a neměl problém, tak Romové a i černoši. A nikdo proti tomu nic nemá. Jednou tanga dospějí taky do bodu, kdy to bude každému jedno.

Pepa (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

Je možné, že lidi co mají rádi tangáče, se k tomu časem propracovali skrz lásku k autům s koženými potahy, kde rádi jezdí v létě na ostro jen v tangách? Mám přítele, který takhle jel a chytla ho policie na měřením úseku a nechala ho ukázat rezervu a povinou výbavu a on měl na sobě jen nepovinou výbavu a nic víc a když se nahýbal nad kaputou do kufru a hodně hluboko ohnutý lovil v kufru, tak mu koukal jen ten zadek v tangách. Policajti zaveleli něco jako ústup, jedem a nechali ho tam samotného a když se nakonec vysoukal hlavou z kufru zbyl tam po nich jen závan oleje.

Jj (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Nedivil bych se, kdyby z toho měli ti policajti trauma :-) Myslím, že se jim nejspíš zvedl žaludek.
Ale zase mají co vyprávět, jak na ně nějaká buzna vystrčila prdel v dámských kalhotkách

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 17:02)

Ani se těm policistům nedivím. Kdyby na mne nějaký homosexuál takhle vystrčil prdel v tangách, také bych asi s odporem šel pryč.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 22:02)

Nazdar, sú to tieto? https://www.bonprix.sk/style/string-slipy-5-ks
A ako sú elastické? A veľkosť sedí ci radšej väčšie?

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

Jsou to ony .Cena dobrá stejně jako material,střih a velikost.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 08:02)

Náhodou so značkou Doreanse nevieš porovnať, lebo ja mam najviac odtiaľ? Lebo cena je výborná!

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 16:02)

Tuhle značku já neznám. Kupuje mi je přítelkyně. Max do 250 kč

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Pozri kvalitnabielizen.sk

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 21:02)

Opravdu pěkné tangace .Hezke střihy. Pro mladé, proč né.

Helena (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Manžel(44) i syn(16) mají převážně boxerky, ale pokud slipy, tak jedině tanga. A právě z těch slovenských stránek. Je to kvalitní a stojí to za ty peníze.

Tomáš (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

mě je 17 a když mě máma prvně koupila tanga, tak jsem nechápal... ted je nosím už druhý rok a nic jiného nenosím... v létě samozřejmě, když je horko... je to sexy a moderní prádlo.. ve škole nosíme asi 5 kluků i na sport...

Duri (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!

Duri (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!

Cynik - realista (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Také je nosím a je to úžasné. kdo nezkusil, nikdy nepochopí. Příjemně se zařezávají a je to sexy.
A na řeči trenclařů a slipařů nedejte. Zkrátka nám závidí naše zadečky a rádi by je měli takové, jaké je máme my.

Petr (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

Presne řečeno.☺️

tomáš (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

Petře, taky je nosíš? co na to říká tvé okolí?

Petr (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Taky nosím tanga, okoli v pohodě v dnešní době už je to normální.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Tak mezi vámi teplouši to asi normální je. To máš pravdu. na druhou stranu dnes už má mnoho lidí pro homosexuály pochopení.

Reklama

Přidat komentář