Reklama

Masturbace v močové trubici - zkusenosti?

Karlos (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Jednou jsem byl jako doprovod zahraničního štábu na natáčení dobrodružného seriálu cesta k Xapatanu. Když jsme v Brasílii překonávali dřevěný most pomocí jeepů, tak jsem spadl do vody plné krokodýlů a dravých ryb. Jedna taková ryba se mi schovala do močové tribuce, bylo to velmi nepříjemné. Nakonec jsem vypil deset litrů piva a rybu vymočil.

Steve (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Tam a rybu? To si teda nedokážů vůbec představit v reálu ... Ani pijavice se tam nenasouká.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Ty jsi ještě větší hovado jak ten Karlos

jiří hodek (Út, 4. 5. 2021 - 10:05)

Okolo čtyřicítky jsem byl bez partnerky ,ale s nemalou chutí na sex. Dostala se mi do rukou kniha, kde jeptišky nafukovaly mnichům penisy, aby je měli dokonale tvrdé. Napadlo mě to vyzkoušet pomocí kapátka do očí přetaženého dlouhou bužírkou .S opatrností a maximální hygienou jsem zavedl pouze kapátko do močové trubice a foukal do hadičky. Dostavil se úžasný pocit z neuvěřitelné dlouhotrvající erekce, která nechtěla opadnout. Problémy s močení pak nebyly žádné.

Abe (So, 25. 4. 2020 - 02:04)

Jednou jsem si v močové trubici ulomil pastelku. Nedala se vypudit močí ani semenem. Byla hluboko, někde za prostatou. Máma si myslela že onanie pomůže. Pořád mne k tomu nutila, až jsem úplně ochabl. Nakonec pomohla známá mastičkářka. pracně mi penis postavila zasunula do něj trubičku a pastelku vysála. S tou trubičkou jsem si to pak dělal, ale při močení to fakt řezalo. Tak jsem tuto techniku opustil. Lepší bylo strkat si předměty do konečníku a dráždit prostatu. S máminým vibrátorem to byla velká rozkoš.

Abe (Ne, 22. 3. 2020 - 21:03)

Zkoušel jsem to, za mlada, gumovou trubičkou. Bylo to příjemné, ale protrpět se řezavou bolestí při močení za to nestojí.

Jája (So, 2. 5. 2009 - 20:05)

Hele,nespletla si ta holka "dírky"? Podle mě je buď totálně primitivní nebo si z nás dělá totální prdel...:-)

HODINAR (Čt, 25. 9. 2008 - 17:09)

No to te varuji,dokud neodbije 15ta, tak nech picu v klidu.......!

jana (Čt, 25. 9. 2008 - 16:09)

mozu prit o panenstvi kdyz mastubuji a nebilo mi 15???

Olánek (Pá, 18. 5. 2007 - 12:05)

No vida, a pak že to hned odezní....:(((

Alice (St, 16. 5. 2007 - 10:05)

Zvlastni tema, zvlastni ze to napadlo jeste nekoho krome me. Jo mela jsem obdobi, kdy jsem si to takhle delala do nejmensi dirky. Bylo to celkem vzrusujici ale jenom do momentu kdyz jsem dostala zapal mocaku, od ty doby (2 roky) jsem to pak vic nezkousela.

pikvik (Čt, 7. 7. 2005 - 09:07)

Buzeranti, nejlepší je rozžhavený hřebík doběla !

miroslav (St, 2. 2. 2022 - 21:02)

ses debil hrat si s vlastnim telem a poznavat se

Hanča (St, 6. 7. 2005 - 12:07)

Jo muži to dělají častěji a občas taky svým partnerkám, které to ale podle mně jenom protrpí, protože my nemáme prostatu, takže nám to nic příjemnýho nedělá. Alespoň mne ne!

jenda (Út, 5. 7. 2005 - 21:07)

Ale to dělají i chlapi.

Linda (St, 8. 6. 2005 - 14:06)

Tebe patří švihnout přes kule!

mmm (Ne, 5. 6. 2005 - 00:06)

Ne že bych to provozovala, ale nedavno mě cévkovali a pamatuji si jen, že to byla taková tupá bolest. Tak že jestli se můžou lidé u toho škrtit a mlátit a kdo ví co ještě, tak proč ne, Ale je fakt že mi to přijde už moc extrémní a nebezpečné. Co si lidi nevymyslí? Ještě by to mohl někdo dělat do nosu a do pupíku a pod.Ale je to každého věc. Lidé na sebe kálí a zvrací a je jim to taky příjemné.

Skala (Pá, 3. 6. 2005 - 12:06)

Jasne, Lulu, ze to pri neopatrnosti moze aj zle dopadnut - a na druhej strane to niektorych laka prave preto, ze to neni bezna kazdodenna praktika, mozno aj to je na tom vzrusujuce. Preto ma zaujimaju nazory ale najma skusenosti - dobre aj zle.

Lulu (Pá, 3. 6. 2005 - 10:06)

Ahoj. Chápu, že to může být příjemné, ale hlavně je to velmi ale opravdu velmi nebezpečné....může dojít k zanesení nečistot, bakterií nebo dokonce k poškození močové trubice. A za to to přece nestojí.

Skala (Pá, 3. 6. 2005 - 09:06)

Zvonku, dakujem za prispevok, samozrejme ide mi o pozitivne aj negativne skusenosti. Ale skor ma zaujimaju nazory inteligentnych a eroticky zalozenych dam, nez polointeligentnych zakomplexovanych chudakov, ktori maju skusenost len s ostnatym dratom...

Reklama

Přidat komentář