Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Jirko,tak to ses hned při pondělku rozepsal.

korkoklub - kluk (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Nyní si představte: Krásné dlouhé mužské chodidlo ... až tak dlouhé, že korkáče musí popsat velmi dlouhou dráhu, až se setká s patou a Plesk o ni! Není to úžasné?

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

A hlavně když má na sobě dotyčný šaty,co?

Roman (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Budu tady pro některé nepopulární, ale také nosím korkáče od školy. Svým způsobem se mi zalíbily na druhých, tak jsem vyzkoušel a zůstal u nich dodneška. Doma nosím klaské jednopásové korkáče a nedám na ně dopustit. V létě venku nosím převážně pořád Birkenstocky dvoupáskové a poslední dva roky střídám i jednopásové. Je to úžasný chodit naboso a nepařit se v uzavřených teniskách nebo botech. Když se dívám kolem sebe, tak Birkenstocky nosí docela hodně lidí i mladých v různých variantách. Vydrží neskutečně velice dlouhou dobu a případnou mi jako nezničitelné.

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 13:05)

Někteří tady nemohou polknout, že někdo nosí korkáče rád. Je to naprosto úžasná obuv a já nosím pouze ty klasické. Jinak korkáče na chlapech mám ráda a moc jim fandím.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Spíš jde o to že 95% příspěvků jsou úchylné výmysly které tu píše stále dokola pár jedinců,momentálně tu jeden za den obsáhne několik příspěvků pod několika jmény.

Roman (Ne, 2. 5. 2021 - 14:05)

Můžu s tebou souhlasit, korkáče také na ženách jsou nádherné a třeba pro mě vzrušující, zvláště pak v bílé barvě.

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

Prostě úžasné korkáče a bílích mám nejvíc.

korkoklub - kluk (Ne, 2. 5. 2021 - 14:05)

Mohla by si popsat své dojmy postřehy pocity ohledně mužských dřevákokorkobosonohochodidel?

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

Musím reagovat. Přítel v nich chodí, před časem jsem ho naučila je nosit, strašně jsem to chtěla. Přes počáteční vzdor si na ně zvyknul. Stačí se na něho podívat a dělá to se mnou neskutečné věci.

korkoklub - kluk (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Děkuji Jano za odpověď. Musím být rychlejší, než jsou zdejší supi. Ale drží nás to v kondici. Mohla by si se více rozepsat o mužských dřevákokorkobosonohochodidlách?

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

Přítelovi nohy v korkáčích mě nesmírně vzrušují. Má taky bílé s krásně vyhlazenou hnědou stélkou, více povolený pásek, takže mu prsty trochu vyčnívají ven. Velikost 44, takže i záruka toto krásného pleskání o paty, které k tomu bezpochyby patří a dělá korkáče tou nejvíce sexy obuví.

korkoklub - kluk (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

jen mě napadlo, proč je to tak vzácné u žen, obdiv k mužským chodidlům. Neboť, podle mě je mužská noha velmi pěkná v korkáčích. Samozřejmě, musí tam být pěkné, pravidelné křivky, bezchybná hladká pokožka. No a mužská noha má o něco více ostřejší rysy. Například hrubší a výraznější patu. Jano, máte raději hrubou a výraznou patu u mužů, nebo jemnější menší a zaoblenější? Neboť právě pata dělá rozdíl v tom plácavém zvuku.

Jana (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

Jestli máš korkáče jako fetiš, tak k tomu neodmyslitelně patří i nohy. Jestli je noha taková nebo maková fakt neřeším, beru to jako celek.

korkoklub - kluk (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Ano, ano... dřevákokorkobosonohochodidlo!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

No Jirko vidíš že to šlo.Za chvilku si napiš jako korkokluk a večer uteče raz dva.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Jirko počkej chvíli a Jana ti určitě odpoví,ostatně jako vždy když si pišeš sám se sebou.To je pak komunikace paráda.

korkoklub - kluk (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Psalo se tu dávno přede mnou a bude se i po mně...s tím nic neuděláš. Hlavní je, že se dozvím o postoji ženských dřevákokorkobosochodidlomilkyň... Je mi jedno, jak tuto tématiku vnímáš ty.

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

No než jsi sem strčil ten svůj deviantskej rypák tak to tu bývala celkem normální diskuze.O tom ale víš hovno a vlastně tě to ani nezajímá když tu píšeš ty zhovadilosti včetně psaní sám se sebou pod různými jmény včetně těch ženských.Spíš bys měl opět chodit do diskuze "muži v dámských šatech" a podobných úchyláckých diskuzí kde exhibuješ mezi svými.

Jana (Út, 4. 5. 2021 - 19:05)

Napíšu slušně blbečku. Já tu začala psát více než před rokem a máš pravdu, to bývalá diskuze. Pak se sem dostali tobě podobní a je to tady na prd.

Reklama

Přidat komentář