Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Tak to máš taky podobný jako já.Já jim spíš kuřecí a hodně ráda omáčky se střídánim příloh a taky ráda saláty ať už bramborový nebo zeleninový.Celkově mam ráda českou klasiku a ze zahraničních Indickou kuchyni,kebab.Nejim vnitřnosti a ryby a smradlavý sýry.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Tak to jsi dobrá kuchařka. Já s tím trochu bojuji, manžel vaří líp ale spíš českou těžší klasiku.

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

A s čim přesně bojuješ? To máš dobrý že manžel vaří.Tady vařim jen já.Ale Viktor prý taky vaří.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Zase lžeš.
Psala jsi,že
Sergej i peče.

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Právě, peče ale nevaří.Co je na tom za lhaní?

Kecáš (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Sis tu stěžovala, že pořád vaří a hodně a nestačite to ani sníst. Jak typické pro tebe. Když vaří hodně je to spatně, když nevaří taky. A Moraváka už teď lituju.

Martina (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Jo to si stěžovala, ale to už je nějaký pátek zpátky. Co je? Máš zas svůj rejpací večer?

Miluna (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Jo tak se překonal když se nudou užíral tak navařil několik jídel ale teď už na vaření nehrábl asi půl roku.Takže se o něm nedá říct že vaří.A proč Viktora lituješ? Jestli je hodnej tak jak teď ukazuje tak se mu odvděčim.

povídkáři (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Po nahlédnutí do archivu jsem zjistil, že poslední plánovaný výlet Puchny, Duchny, Indiáni, příznivci seriozních medií i konspirací, byl na hrob Magora! Tentokrát to vypadá pod rafičky do Písku.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Po nahlédnutí do archivu jsem zjistila, že se pěkně flákáte, holoto. Kdy byla naposledy nová Povídka?

povídkáři (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Naše milá, něžná Ma. odpověď na vaši otázku zní: 16.března. Tedy možná pokud jsme pak ještě nenapsali nějakou novější. Ovšem vzhledem k tomu, že před pár dna zde Návštěvník zkritizoval nedostatek reakcí na naši poslední povídku zkopírovanou z počátku Korunaviru, musíme zkonstatovat, že se opět prokázalo, že zájem o naši literární činnost je mizivý. Věci jsou jak mají být, vše je na svém místě. Návštěvníkovi zdar, pro Vás odkaz: https://diskuse.doktorka.cz/diskuse/romove-ziji-tu-s-nami?page=2826

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 21:05)

Jenomže ta byla zkopírovaná, tak to není taková bomba jako vždycky!

povídkáři (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Ne, ta je nová, březnová 2021....Do naší redakce přišel před několika dny zajímavý dotaz. No zájímavý, takových chytrolínů, co chtějí povídku zdarma, je spousta. Takže toto berte jako naprostou výjimku. Dotaz zněl: Před několika dny se na diskuzi pohádalo několik naších/vašich přátel/nepřátel. nicků/nenicků (zde si všimněte jak tazatel přejímá náš jak by řekl Halesch hyperkorektní jazyk.) Klasická témata politika, covidová politika, struktura osobnosti, interpersonální vztahy....no takové to veselé domácí žvýkání. A já se ptám (ptal se tazatel). Proč do takové situace nezasáhne ta, která se ve své pýše považuje za předlohu Jituny? Proč se nevyjádří k hádce, nezastane se kdekoho neboli všech svých diskutujích přátel/nepřátel: Je tak hloupá nebo tak vychcaná (pardon vymočená)?------------Takže naše odpověď je asi taková: Vážený tazateli! Na základě vašeho udání/hlášení rozběhlo naše investigativní odd. vyšetřovací akci . Analyzátor pak zanalyzoval fakta a my jako koneční zpracovatelé pověření stykem s veřejností vám předkládáme konečnou zprávu:-----------Jituna, proslulá již rok svými věšteckými schopnostmi (viz zmiňovaná spolupráce s Nassa na výzkumu Covid 19 a nedávno zmíněná účast na projektu WHO, kdy Jituna odhalila NWO jeho příčiny, strukturu, organizaci a metodiku fungování) byla oslovena Lilly (7.pád kým/čím Lilly), která v poslední době zvýšila aktivitu, proškolila Jitunu ohledně personalistiky, Umělé Inteligence UI (bando doufám že chápete co je to umělá inteligence, ne není to inteligence umělců ani inteligence z plastu) a dala Jituně nabídku, aby se přihlásila do personálního výběrového řízení na funkci v prognostickém ústavu (to je ten barák, kde pokoutně kdysi ruku v ruce pracovali např oba prezidenti Mr Zem i Mr Kla, a byli zde ukryti před hlubokou totalitou a zároveň ji za slušný totalitní peníz analyzovali). Takže Miluna ve finále získala utajenou pozici prognostika, kdy bude placena za své prognozy, odhady, vidiny atd. Kdo to ovšem učeše tak, aby to bylo použitelné? Že by Lilly. Lilly, která tak bude mít z těžkých psychických stavů Jituny a její těžké práce prospěch? Nedostane Lilly za Jitunu ještě provizi? Nechutné -----------Každopádně Jituna, jejíž práce bude přísně tajena a její bezpečnost bude hlídat BIS, získala utajenou inteligenci, sakra utajenou identitu a fungovat bude v rámci založené firmy Domino, která bude virtuálně rozvíjet a reprodukovat stolní hru 20.století zvanou právě jako Domino. Pro tupce diskuze, kteří se stejně jako my domnívali, že nový status Jituny by měl něco společného s úchylným sexem za peníze pravíme nenene, toto již vše tady bylo, nyní Jituna zírá vstříc novým, prognostickým zítřkům pod pláštíkem podnikání . ----------------------Takže , vážení, neatakujte pls nás ani Jitunu se svými žabomyšími spory. Jituna pracuje na naší/vaší budoucnosti, je plně zaneprázdněna prognozováním nového světa, plánováním dílčích akcí jako jsou zde např opakované výzvy k prozření. Jen tak se můžete stát právoplatnými členy skupiny Probuzení Jituny a jeho dopad na budoucnost světa. Co světa. Nás všech. A zase, bando, nezpochybňujte Jitunino probuzení tím, že jak několikrát zopakovala, jejím hobby/zálibou/koníčkem je spánek! Jedná se pochopitelně o duchovní probuzení nikoli jako když nám/vám bezmozkům (zkopírováno ze spřátelené diskuze od jejich hlavní postavy) zazvoní u hlavy budík a vy musíte do práce, případně zasednout k homeofficu nebo se věnovat tomu malému potěru co jste si nadělali. Něco jako Národní obrození nebo Duchovní probuzení, případně Osvícení jako ukončení středověku. U toho může Jituna pochopitelně svůj koníček provozovat i nadále. Narozdíl od vás. ------------- Další díl bude dokument: Sodoma, Gomora a probuzená Jituna-------------------P.S. Dle aktuální informace se Jituna rozhodla pohlídat za více než malý poplatek vaše (nikoli naše) děti.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Hi hi, vy jste skvělí! Už jsem zapomněla jak byla bezvadná. Díky!

povídkáři (Po, 3. 5. 2021 - 23:05)

.

:) (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Jedu taky, Písek je pěkný, byla jsem tam, hlavně ta ulice kolem řeky, tuším Čechova se jmenuje a říká se jí Amsterdam.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Proč jí tady organizujete čas?

:) Já (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

to pochopila, že milča chce jezdit na výlety a neví jak na to. tak to jsou návrhy.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Ale ví jak na to. Nikde nežádá o radu. Jenomže Sergej po 20 kilácích na bůhvíjakém kole, po 12 hodinový šichtě se na nějaký výlet asi může vyfláknout a já mu to nemám za zlý. A Míla ráda jezdí vlakem. Takže na nádraží trefí.

.) (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Tak promiň.

Reklama

Přidat komentář