Reklama

Pánská tanga

Helena (Út, 23. 2. 2021 - 08:02)

Manžel(44) i syn(16) mají převážně boxerky, ale pokud slipy, tak jedině tanga. A právě z těch slovenských stránek. Je to kvalitní a stojí to za ty peníze.

Tomáš (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

mě je 17 a když mě máma prvně koupila tanga, tak jsem nechápal... ted je nosím už druhý rok a nic jiného nenosím... v létě samozřejmě, když je horko... je to sexy a moderní prádlo.. ve škole nosíme asi 5 kluků i na sport...

Duri (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!

Duri (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!

Cynik - realista (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Také je nosím a je to úžasné. kdo nezkusil, nikdy nepochopí. Příjemně se zařezávají a je to sexy.
A na řeči trenclařů a slipařů nedejte. Zkrátka nám závidí naše zadečky a rádi by je měli takové, jaké je máme my.

Petr (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

Presne řečeno.☺️

tomáš (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

Petře, taky je nosíš? co na to říká tvé okolí?

Petr (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Taky nosím tanga, okoli v pohodě v dnešní době už je to normální.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Tak mezi vámi teplouši to asi normální je. To máš pravdu. na druhou stranu dnes už má mnoho lidí pro homosexuály pochopení.

Mirek (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Tome a co na to říká tvé okolí? V rodině si zvykly ale když se převlékam na bazénu tak se smějí ale je zajímavé jak dost kluků na mně kouká.

Tomáš (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Okolí super, přítelkyni se to líbí, když má kluk sexy zadek....... taky jsem zažil že na mě na šatnách na bazénu nebo ve fitku koukali, ale žádné narážky....

Cynik - realista (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Také na mne koukají. Zejména muži. Ženy možná také, ale ty mne nezajímají. Ale také nic neříkají. Myslím, že mi muži závidí můj zadeček, který se nebojím ukázat. To trenclaři musí ty své prdele schovávat do volných trenek.

Steve (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Jseš vadnej, nebo teplej, no jasná věc ... Tohleto normální chlap nedělá. Zvracel bych.

pro Steve (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Právě na jeho příspěvku je krásně vidět, kdo ty tanga nosí :-)

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Ty ale normální nejsi a chlap už vůbec ne, takže se klidně vyblej sám na sebe a pak se v tom vyválej.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Normální je. Tedy normální teplouš jak poleno :-)

Steve (Út, 4. 5. 2021 - 02:05)

Takže jsem hermafrodit nebo co? :o))) Naopak, jsem normální chlap a nosím normální spodní prádlo ... trenky nebo max boxerky. Rozhodně bych na sebe netahal ty tvoje tangáče. :-D Fuj ... hned bych to ze sebe ládoval pryč. Ty jseš teda asi ženská nebo nevím. Normální chlap nekroutí prdelí a nechlubí se jí ... to dělají ženské.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 22:02)

A jak příjemně řežou do prdýlky, jedna radost.

Matyáš (So, 20. 2. 2021 - 09:02)

Dostal jsem balíček tangacu velikosti M od přítelkyně.Koupila na Bonprixu a jsou skvělé .A homosexuál nejsem ani náhodou.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 22:02)

Je to ale trapné chodit kupovat tanga do ženského obchodu s tím,že je to milence, když je jasné, že ten chlap u toho slintá jak si to rychle chce běžet vyzkoušet?

Reklama

Přidat komentář