Reklama

marihuana detox - psychika a fyzika

zdar (Po, 24. 5. 2021 - 20:05)

Nepřijde mi, že by tráva byla těžké zlo. Podle mě je to individuální jak to každý bere, mně třeba tráva pomáhá od stresu atd., ale nepotřebuju to k životu, nejsem na ní závislej. Ganju si dám jen ve výjimečných situacích třeba když jsem s kámošem a dáme si ji spolu, jinak sám jsem si jí dal v životě jen 1 a byl z toho takovej nic moc zážitek, prostě jsem jen celou dobu co jsem byl high hrál codko a poslouchal rap. Tím jsem chtěl říct, že mi nepřijde, že by to bylo nějaký zlo, jen jak se říká nic se nemá přehánět.
Každopádně doufám, že teď už jsi okay.

Hynek (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Dobrý den, hledám něco co by mi pomohlo ohledně sportu. Narazil jsem na toto CBD pro fitness: https://cbdfitness.cz/blog/CBD-a-sport-jake-jsou-vyhody máte někdo podobné vlastní zkušenosti? Děkuji :)

Alan (Po, 29. 3. 2021 - 23:03)

Z marjánky jsem nikdy moc v rauši nebyl, akorát mi pak chutnali chlebíčky, které bych jinak vůbec nejedl, protože byli hnusné. Žádný absťák jsem neměl, kouřil jsem ji všeho všudy 3 x zhruba s přestávkou měsíc.

Patrik (Po, 29. 3. 2021 - 19:03)

Zdravim ..Začal jsem hulit na střední škole cca v 16ti , zezačátku jen tak pro zabavu a na zabití času(samozřejmě mě tráva fascinovala a chutnala o tom žádna) ..Časem jsem kvuli huleni přestal hrát fotbal ,který jsem hrál závodně od 9ti , přestal jsem se zajímat o dívky , samozřejmě i ony o mě ..Na základce a na začátku střední jsem mel nejake vztahy a od te doby az na par vyjimek nic . Ted je mi 26 a po 10 letech každodenního huleni několika gramů (jak kdy ale minimalne g jsem vzdy stáhl ,at už sám nebo s někým) jsem přestal ze dne na den. Neskutečně mě to ničilo , do toho se ještě přimíchaly závislosti na hazardu (sportovní sázení apod.) ..Takřka 6 let jsem sjížděl výplaty .. Hulení mě ničilo hlavně psychicky , fyzicky to bylo docela ok až na nějaké kožní problémy způsobené hormonální nerovnováhou ,která plynula samozřejmě z nadměrného kouření konopí . Jsem sportovec , fotbal jsem sice závodně hrát přestal ale i tak sportuji nonstop od malička (fotbal-už ne závodně ,tenis,basketbal ,běh , posilování) , kdybych nesportoval tak nevím co by ze mě bylo . Ale psychika je na tom dost špatně ..V jednu dobu jsem nebyl schopen navazovat nové vztahy , výkyvy nálad byly naprostým standartem , únava a další vedlejší účinky dlouhodobého kouření byly taky každodenní , i tak jsem se dokázal nahecovat do sportu ale to je tak vše . Přestal jsem hlavně kvůli poškozené psychice , dále kvůli potřebě jezdit autem a celkově se chci z tohoto ''světa'' dostat pryč ..Tráva mě však stále fascinuje ,baví mě pozorovat její růst , léčivé účinky , avšak v jiné formě než v kouřové :D Před těmi 8mi dny ,kdy jsem si říkal že to je můj poslední ''šluk'' , jsem se přehulil takovým způsobem ,že jsem pak v posteli kroutil bídu a modlil se at' už ten stav skončí , a to jsem za ty roky zažil dost šílené a silné stavy (hašiše ,extrakty apod.) Abstinenční příznaky samozřejmě mám , ale jelikož se každý den snažím něco dělat , tak se to zatím dá zvládnout ,ale jsem pouze na začátku dlouhé cesty .Bohužel v našem městě je dost silná "huličská" komunita , takže samozřejmě v pátek na večírku u kámoše jsem měl co dělat abych si s něma nedal, naštěstí tam byly i lidé co trávu nekouří ,takže jsem to nějak přežil . Štve mně představa , že se ze mě thc bude dostávat ještě cca dalších 5 týdnů , jelikož se stále cítím trochu "zhulený" a čekám až to odezní , chci jen čistou hlavu a pomalu začít vést normální život ,ale je otázka jestli se mi to někdy podaří , jelikož jak jsem říkal , lidí tady hulí víc než dost, a kdo nehulí tak většinou chlastá .Nemám nic proti tomu si občas ulét , jsem moravák ,ale představa že každý pátek kalím mě už taky absolutně nebere . Nezbývá mi nic jiného než držet dál a snažit se něco změnit . Ještě přesně nevím co a jak,ale věřím že s čistou hlavou se mi bude myslet lépe . Přeji všem co chcou přestat silnou vůli a taky trochu štěstí na okolí ,protože to je taky hodně důležité .Jen psychicky velmi silní jedinci to dokážou utnout , ikdyž okolí vesele hulí dál . Mohl bych se rozepisovat ještě na x řádků ,ale věřím že většina zhruba pochopí jak se věci mají ..Nicméně, nemůžu úplně říct , že mi hulení jen bralo , občas mi i něco dalo (jiný pohled na svět ) Bohužel , svět ve kterém nyní žijeme ,není stavěný na tenhle typ života . Jasně, jaký si to uděláš takový to máš ,ale ne vždy hrajou okolnosti v tvůj prospěch . Štve mě strašně moc věcí na dnešní společnosti , a je dost možný že život jaký bych chtěl vést , nikdy mít nebudu,ovšem pokud to nezkusím tak nic nezjistím . Mějte se rádi , studujte , sportujte, pracujte a bud'te dobří ,třeba se pak stane zázrak . Čuss

Tomáš (Pá, 19. 2. 2021 - 10:02)

Karle bych jsem na tom úplně stejně. Přítelkyně na mě pořád tlačila, abych přestal hulit. Myslel jsem si, že přestanu kdykoliv, ale cítil jsem se jako vy. Pískání v uších bylo příšerné. Vyřešil jsem to pomoci CBD, což je látka v marihuaně, která nemá omamný účinek, ale je perfektně uklidňující. Není zakázaná a tenhle stav se s ní dá přejít. Pokud nevíš o co jde, tak se podívej na stránky cbdcko .cz, kde to mají i celé vysvětleno. Můžeš si tam koupit květy, hashish nebo CBD oleje

Karel (Pá, 5. 2. 2021 - 18:02)

Zdravím
Hulil jsem denně něco přes rok a 18 dní abstinuju. Nejhorší jsou ty psychické důsledky - deprese, beznaděj, černé myšlenky, sebevražda. Jinak mám vše, co tu už bylo rozepsáno s tím, že několikrát jsem se dostal až do záchvatů paniky - že to nikdy nepřejde, že mne bude takhle zle roky (v tomto mne docela pomohlo toto fórum)

Jednu věc jsem se tady ale nedocetl - PISKANI V UŠÍCH, respektive v celé hlavě, někdy hodně intenzivní.
Máte s tím někdo zkušenost při THC Absťáku?

Patrik (Po, 29. 3. 2021 - 19:03)

To pískání měl jeden kámoš , taky hulil , ale je to způsobené pravděpodobně stresem .

Tereza (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Tak já taky napíšu třeba by mi někdo poradil.. Když jsem se poznala s přítelem hulil už dlouho. No od té doby co spolu bydlíme jsem taky začala hulit a hodně.. Říkala jsem si, že děti nemám, nikam se nechodím bavit, jsem jen s ním takže proč si nedát před filmem pár prásků.. No jo jenomže teď už jsem na tom tak špatně, že hulím 2-3 denně :( Přestala jsem jíst a vzala jsem si vitamíny no a potom jsem otěhotněla a přestala jsem úplně.. Jsem 4 měsíce po porodu a dala jsem si měsíc zpátky od přítele práska na jeho narozeniny no a lítám v tom znovu nejhorší je že už asi 2 měsíce nemůžu jíst sním jedno jídlo deně nic do sebe nemůžu nanutit :( poraďte prosím email : [email protected]

Lubomir (Ne, 18. 4. 2021 - 17:04)

Zdravim, ako ste na tom teraz? Ak mate zaujem poslem vam moju knihu (Laska, sny a marihuana) - zadarmo.

Lubomir (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Zdravim Vas,

rad by som sa podelil o moj pribeh s marihuanou. Zil som s nou 20 rokov. Polovicu z toho som ju fajcil rekreacne (raz za tyzden). A polovicu z toho velmi intenzivne - kazdy den. Miloval som ju aj nenavidel. Nakoniec ma moje nekontrolovatelne uzivanie donutilo pre uplnu abstinenciu. Aj ked som sa s marihuanou prepracoval az k uzkostnym stavom a panickym atakom, stale ale verim aj v liecive ucinky marihuany. Marihuana totiz neobsahuje len halucinogenne latky THC ale aj latky CBD, ktore nie su psychoaktivne a ktore sa pouzivaju v medicinskej marihuane. A preto marihuana moze byt aj liek, ale aj droga, ktora moze poriadne zatriast psychikou. Ak mate zaujem napisal som o tom E- knihu. Laska, sny a marihuana. Najdete ju na Martinus-e.

https://www.martinus.cz/?uMod=list&uTyp=search&c=%C4%8D%C5%A1%C5%A5%C4%8F&uQ=laska+sny+a+marihuana

Dave (St, 7. 10. 2020 - 06:10)

Podle me je nejvic dulezite, proc prestanete a jak, ja to mel treba tak ze jsem se neuveritelne nasral, kdyz jsem zjistil ze jsem dost smutny a podrazdeny, kdyz nemam travu, to me v ten moment, kdyz jsem si to uvedomil, tak nasralo, ze jsem sklo vyhodil z okna, papirky vyhodil do kose, a zadnou ganju uz nechci, seru na to !
ze zacatku vam opravdu muze pomoct, ale kdyz budete pokracovat budete taky v hjazlu, taky ne neuveritelne nasira jak bez ganji se mi strida nalada, a blbe se mi nekdy usina, ze nespim i celou noc, navali energie atd, to me ve skutecnosti pohani dopredu, protoze cim vic sem na tu ganju nasranej, tim min ji chci, nerikam ze si uz nikdy nedam, ale kazdopadne hulit uz nehodlam, a vy co si myslite ze vam to za ty roky nic neudela a vse bude ok, tak vas ceka brutalni probuzeni do reality, ze i Neo z matrixu, by mozna cumel, vyserte se na to a kdyz uz tak fakt rekreacne, ale ne pravidelne.

Honza (Po, 17. 8. 2020 - 23:08)

Jsem na tom podobně jako Tom. Je mi 34 a hulim od 14ti. Po 20ti letech se pokouším přestat, protože už mi to zdaleka nedává to, co dřív. Spíš mi to dost bere. Poslední léta už mě ani ten stav tolik nebavil, ale prostě jsem měl jednoduše chuť na jointa, naplnit si plíce, uvolnit se.. Stejně jako má člověk chuť třeba na čokoládu. Dneska je to 14. den bez špeka. Už jsem jakš takš překonal bezesné noci, ale chuť na jointa mám pořád. Jsem už několik dní zašitý na chalupě mimo civilizaci a snažím se zabavit se prací, které tu je neustále dost - na baráku/v baráku/na zahradě.. Takže hákuju doslova a do písmene od rána do večera, abych přišel na jiné myšlenky. Kdybych seděl doma, tak je to každopádně mnohem horší. Mám tu jako psychologickou "poslední záchranu" pár géček v šuplíku - "kdyby bylo nejhůř" a například jsem si rozkousal všechny nehty na rukou i na nohou :) ale zatím se držím. Pořád si říkám, kdy už mne konečně ta chuť přejde..

Denis (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj,

stává se mi jedná věc. Když hulim což je tak jednou týdně jen 1 blunt, tak lidi okolo, rodina, kamarádi a dokonce když s někym kecám po webce... ONI VŠICHNI JSOU PAK ZHULENÝ TAKY. Nevíte co s tim ?

Tom (Út, 21. 4. 2020 - 23:04)

Zdravím jsem hulič od 13 je mi 33let posledních pár roků nonstop každý den1-2g lampu.Dnes je to třetí den co nehulím tak na hovno mi nikdy nebylo pocení střídá zimnice,průjem neschopnost udržet myšlenku,pletou se mi slova,nasranost střídá zoufalost,agrese,vykurvenost,apatie.Tyhle posraný stavy kvůli trávě?Nikdy bych si nemyslel že tohle bude absťák na huleni ale utvrzuje mě to aspoň v tom že už to svinstvo nechci.Posledni roky už mi huleni nedávalo to co dřív to je jasný ten hlavní důvod přestat je ten že s aktivního pracovitého a pozitivně naladěného člověka jsem se začal měnit v linyho vznětlivého salamistu kterej si žije ve vlastní bublině a na všechno okolo sere.Děti nehulte nezacinej te stojí to za hovno.

Lukáš (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

Pro všechny příznivce mohu doporučit bastard.cz/panska-mikiny/ganja-plice-panska-mikina-1196/?r=431180

Juro (St, 3. 4. 2019 - 15:04)

Ahojte. Na začiatok chcem všetkým poďakovať, nakoľko vďaka trom hodinám strávených čítaním tohto fóra som dospel k záveru, že nás je podstatne viac, ako som si myslel :) skúsim pridať aj svoj príbeh, možno niekoho inšpiruje. Húliť som začal niekedy v 16 a momentálne mám 32, takže cca nejakých 16 rokov. Zo začiatku (prvé tri roky) som fajčil len pár krát do mesiaca, potom piatky, soboty a keď som mal 20 tak už som fajčil denne. Posledných 12 rokov som húlil prvú ligu, trávu som si nie len dopestoval, ale aj kupoval za pár korún. Spotreba 2 gramy denne nebolo nič nezvyčajné. Vediem relatívne úspešný život, mám priateľku už 10 rokov, BMW na dvore, titul pred menom a relatívne úspešnú firmu. Čo sa teda zmenilo, že chcem prestať ? Veľmi jednoduchá vec, tráva vám "vypatláva" mozog !! Možno vidíte realitu krajšie, možno sa vám darí, možno ste šťastný. Ale je to celé iba klam. Osobne mám problém sa sústrediť v podstate už na čokoľvek a o pamäti ani nehovorím. Mám prácu, ktorá ma baví, ale sú dni, keď nepohnem prstom a nakoniec si tieto dni ani nepamätám a to ma začalo vážne srať. Zlom nastal niekedy začiatkom roka (cca 3 mesiace dozadu) keď som si uvedomil, že s tým neviem prestať. Skúsil som, vydržal som 4 dni. Po ďalšom prefajčenom mesiaci som znova skúsil, vydržal som 3 dni. Teraz skúšam znova. Dnes je tretí deň, ale som pevne rozhodnutý, že najbližšie tri týždne sa toho nedotknem. Aj keby prišiel pápež s matkou Terezou :) Za tri týždne idem na viac dňovú túru do hôr s kamarátmi huličmi, tak mi je jasné, že tam asi znova podľahnem, ale po tejto túre mám v pláne s tým seknúť natrvalo. To bude taká moja rozlúčka. Tráva mi dala strašne moc, naučil som sa komunikovať s mojím nerváckym ocom, spravil som výšku bez väčších stresov, dostal super nápady pri podnikaní, ale ani toto všetko nestojí za to, čo prežívam teraz. Pamäť mimo, koncentrácia nula bodov, pravidelné bolesti hlavy, problémy zaspať, nočné potenie, ľahostajnosť voči všetkému. Možno sa vám bude zdať, že všetko je v poriadku, ale po pár prefajčených rokoch, keď si nebudete vedieť spomenúť s kým ste boli na dovolenke a 5 dňový výlet sa vám zleje do troch pár sekundových útržkov, zistíte, že ste v pekle a to vám za to určite nestojí. Hodne zdaru všetkým, ktorí sa ako ja rozhodli poraziť tohto démona, ktorý chodí v maske anjela. Takže moja rada na záver, vyskúšajte, kľudne si dajte raz do mesiaca na nejakej párty, ale ako náhle budete fajčiť trávu jeden krát týždenne a viac, seknite s tým ! Peace

Haluz (Čt, 21. 2. 2019 - 02:02)

Hulit ganju jsem začal ve 13ti letech, od té doby prakticky nonstop do svých asi 21 od 21 do současnosti už nehulím ganju, ale vapuji léčivou bylinu. Ve 23 letech jsem našel sám sebe, a pochopil co vše dělám blbě, jsem dělal blbě a jednou z věcí kterou jsem ihned změnil, byl přístup k marihuaně, není to droga, je to lék, léčivá kytka. Navíc silná a účinná, pokud ji hulíte jako drogu, onemocníte, je to jen otázka času.. když né ničím jiný, tak závislostí.. tak jsem začal trávu užívat stritktně jako lék. Nehulím už ji vůbec, pouze vapuji, před spaním, nebo v rozčílení na uklidnění, zkrátka přistupuji k té kytce jako k prostředku na pomoc. Hulím o mnoho méně, a vše se dává do pořádku, s trávou neplánuji přestat. Problémy které zde zrcadlíte, nejsou kvůli trávě.. dokud nenajdete sami sebe, budete mít stejně vážné problémy i bez drog. Je to ve vaší kebuli, taky je dobré vědět, že je to jen na vás, a můžete cokoli, jen musíte být volní sami sebou..

Honza (Út, 12. 12. 2017 - 09:12)

Tadeáši, je to úplně normalní. Stav se ti bude postupně zlepšovat, budeš se cítit lépe psychicky i fyzicky.
Kup si na ebayi nějaký pořádný extrak Sceletium torturosum.
Působí dobře při odvykání od určitých látek, je to přírodní antidepresivum a zvyšuje hladinu serotoninu v mozku.. Bude líp, chce to jen vydržet..

Tadeáš (Út, 5. 12. 2017 - 21:12)

Ahoj rád bych se zeptal jestli má někdo po dlouhodobém užívání a vystavení se detoxu žaludek na vodě?? díky moc trvá to už asi dva týdny

dejvek (Po, 17. 7. 2017 - 22:07)

Stačil jeden prdík po škole a byli jsme k.o až do večera a to nemluvím když jsme si dali celé brko, třeba ze 2g nebo kýbel či bongo, klidně i z 4g to jsme pak vypadali, kdyby jsme to měli aspoň smíchané s tabákem účinek by byl nižší ale? Smíchany tabák a konopí jsou tady neznáme. Když se stav dostavil přestali jsme komunikovat a bylo po srandě. Nejhorší je že na skunk si člověk vybuduje takovou závislost že ráčí nemluvím. Hold skunk je mazec. Nedávno jsme vykouřily 20g za týden a to bylo pro mě dost. Skončil jsem ze dne na den. Zatím sice držím jenom 2 týdny, ale žádný šokující příznaky z detoxu nemám max, že nemám takovou chuť k jidlu jinak na pohodu. Ale rozhodnutý jsem na plno zapsal jsem se do fitness jezdím na kole prostě ani nechodím ven s lidma kteří čadí trávu den co den místo toho si vynahrazuji volný čas různými aktivitami co mě v mládí bavily tím přeji lidem co jsou na tom stejně hodně štěstí
PS: Menší omluva za rozděleny text, zavadil jsem o tlačítko přidat :D :D

Reklama

Přidat komentář