Reklama

Délka ochlupení na přirození

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 18:06)

tak to se radši mej aby až tě bude prstit chlap aby poznal jestli čůráš nebo jestli máš otgasmus

Standa (Čt, 14. 4. 2022 - 11:04)

Já mám na penisu taky chlupy zespoda od koulí až po začátek penisu tak tři centimetry jednou za měsíc to oholím ale rostou rychle a pořád. Přítelkyni se to líbí , chytne mě za ně a když je penis v klidu tak mi jich tahá a stahuje rovnou předkožku ,když stojí tak to nejde to už bolí když to tahá.

Návštěvník (Pá, 8. 4. 2022 - 14:04)

Já mám na čůráku chlupy 8 cm,žena na píče 10cm.Nejvíc chlupů má nad poštěváčkem.

Nella (Po, 4. 4. 2022 - 12:04)

Já má zarostlou pičku kolem pysků mám takové sestřižené chlupy a nad poštěváčkem trojůhelníček . Při sexu mi manžel chytne chlupy a krásně roztáhne pysky a cesta je volná pro jeho mlsný jazýček.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 10:03)

Žena začala chodit do bazénu a tak mne požádala o oholení píči.Neuvěřitelné.Chlupy na píče 10 cm.Pro porovnání -já mám na čůráku 8 cm.

Laura (Pá, 4. 3. 2022 - 02:03)

Mám od puberty zarostlo pipinu a je mi přes čtyřicet pět a ještě jsem neměla chlapa ktremu by se to nelibilo,Prývě naopak se jim to líbí když mě za chlupy mužou potahat.I mi to dělá dobře.

Šárka (Čt, 3. 3. 2022 - 23:03)

Asi takto: https://www.pinkfineart.com/galleries/atk-hairy/karina_all-042114/full/kar101ALE_296685142.jpg

Šárka (Čt, 3. 3. 2022 - 15:03)

Mě, když si ji delší dobu neholím, tak se chlupy kroutí a vytvářejí kudrnky, víry a kroužky.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

Včera večer jsem ženě oholil píču.Už měla chlupy neskutečně dlouhý.Píča se mi líbí chlupatá i holá.Z oholený vyčuhuje poštěvák a to se mně líbí.A když zasunuju čůráka,vidím jak zasouvám mezi pysky.

Návštěvník (Pá, 21. 1. 2022 - 10:01)

Tak jsem konečně ostříhal chlupy okolo čůráka.Přestalo mně bavit utírat z chlupů semeno.Teď mám místo 8cm,jen 2cm.Večer ostříhám ženě píču.Taky má neskutečně dlouhý chlupy,hlavně na pyskách.

chlupodravec (Po, 27. 12. 2021 - 21:12)

jsem se seznamil z Rumunkou v lázních, byla mladá asi 25 let, co léčila nevím, já byl po operaci kolene, tedy jsme se seznámili na pivu, mluvila česky protože zde studovala a pracuje, byla volná- bez závazků. Tak jsem ji seznámil s mým ,,kanárem", při jednom takovém poležení jsem ji vzal za chlouoy a hned jsem poznal že to není sedm, ani deset cm. Vypůjčil jsem si na recepci krejčovský metr a změřil ji chlupy - byly 15 cm dlouhé, černé a krásně rozložené, nádherně chlupatá, nechápu jak si to baby mohou holit.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 08:12)

Mám od puberty zarostlo pipinu a je mi přes třicet a ještě jsem neměla chlapa ktremu by se to nelibilo,Prývě naopak se jim to líbí když mě za chlupy mužou potahat.I mi to dělá dobře.

Hana (Po, 13. 9. 2021 - 13:09)

Taky si jen stříhám chlupy s pomocí manžela , přes hřeben mi jich natáhne a na dálku tři centimetrů ostříhá. Kolem pysků si jich nechávám na jeden centimetr ať mi nevadí při čůrání. Já mu zase na oplátku holím penis zespodu mu do tří čtvrtin rostou chlupy a to mu holím. Nejprve mu ho pohoním a když stojí tak ho napěnuji a žiletkou oholím , někdy to je i s výstřikem semínka ,když je nadržený s moji stříhačky

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 15:08)

Stříhám, protože mi stále rostou a když jsou dlouhé omotávají se mi kolem žaluda a tahá to. Pečuji dobře o své pohlaví. Po každém vymočení a ejakulaci, penis řádně myji.

Milena (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Mám kundičku chlupatou blonďatými chloupky úplně maličko jen takový drn nad poštěváčkem a trošku kolem pysků , tak že z dálky to vypadá jak bych ji měla oholenou. Ještě jsem ji neholila ani nestříhala a to mi je 37 let.

Pavel (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Rok se už neholim a pořád to roste už jsem víc zarostlý než před holením, nevíte někdo kdy se to zastaví?

Abe (Ne, 2. 5. 2021 - 01:05)

Nehol, stříhej.

Steve (Ne, 2. 5. 2021 - 01:05)

To se musíš zeptat těch chlupů ... :o))) Po holení to vždycky více naroste .... klasika.

Marika (Po, 22. 2. 2021 - 13:02)

Já si chlupy stříhám jen kolem pysků a postěváčku nůžkami na manikůru těsně u kůže chloupek po chloupku . Pak si jen zastřihávám nad poštěváčkem na čtyři centimetry podle hřebenu .Dělám to tak už od třinácti kdy se mi porost rozrostl .Oholit jsem se zkusila jednou a naskákaly mi pupínky a svědělo to jak po kopřivce tak to dělám teď tak už deset let a mi i mému příteli se to líbí ,hlavně když mi může u toho pomáhat .

Ester (Čt, 11. 2. 2021 - 15:02)

sem nadršená, chci trdat s tebou, můj Toníku. Pijdu za tebou

Reklama

Přidat komentář