10175 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Týnka (anonym)
Odpověď na Moc děkuji za Tondu.
Teď jsem mu tam dala kytičku. Byl to rovnej chlap a moc mi taky chybí. Tondo,myslím na tebe tady u Labe. To byl tvůj občas zkurvenej život.
11. Duben 2021 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Přemýšlivec (anonym)
Odpověď na Jak víš že nežije?
Přesně to je ta správná otázka? A pak se lze také zeptat "existoval vůbec jako fyzická osoba?"Smrt bez těla... ?? To vždy vzbuzuje pochybnosti...a pak zpráva na nějakém pofidérním webu loďařů? Kdo ji tam umístil? ...a proč právě jenom tam? Kdo a jak to vyšetřil? Existoval vůbec nějaký TV? Nabízí se také otázka,zdali jeden týpek co pracoval na lodi by dokázal simultánně zaplnit tisícema příspěvků tolik chatů a webových stránek atd. Jeho okamžité reakce téměř 24 hodin denně? To vůbec nespal? Neustálé vyhrožování žalobama a policií? ...
27. Duben 2021 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
asi (anonym)
Odpověď na Přesně to je ta správná
existoval a byl to on. Tj ne že nějaký úchyl by použil něčí jméno, kdo třeba už nebyl naživu a věděl, že se nemůže bránit. Asi byl tím, za koho se vydával, tj. jméno, povolání studium. Jeho život mi je varováním, podobně skončit člověk opravdu může. To zaspamování celého českého, německého a slovenského internetu, ty bludy, kterým věřil a šířil je, to byl výsledek nešťastného života, neúspěchu, nemoci. Hlavně nemoci duše, i když fyzických neduhů měl dosti. Manipulovat ale uměl, na emimino psal výhradně o předkožkách, skoro nikomu to nepřišlo divné, asi i ovlivnil různá rozhodnutí, když matky řešily problémy u svých synů. Napáchal tím asi dosti škody. Je dobré, že už nepíše, i když nic zlého bych mu nepřál. Přestat psát by asi neodkázal, i když je dosti divné, kolik najednou lidí, zvl. žen se ho zastává, dala mu někde kytičku a různé pohádky, jak byl hodný ap. Jak by si to psal sám, ale zas nevěřím, že by dokázal s psaním přestat. Jestli tady, tak ne po celém internetu. To psaní, to byla jeho hlavní činnost, veškerý volný čas a velkou část času v práci, kde to asi flákal, na té lodi asi byly chvíle, kdy nemusel nic dělat, tak seděl u počítače a psal svoje bludy.
28. Duben 2021 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Napáchal dosti škody (anonym)
Ty to vidíš jen ze svýho úhlu pohledu . On byl v podstatě jen proti obřezávání dětí , především z náboženských a "estetických" pohnutek. Co se zdravotních důvodů týkalo , tam poukazoval na jiné alternativy (tím netvrdím , že se někdy nemohl mýlit) . Nebylo mnoho lidí , který nazval svými internetovými kámoši , jako mě . sardanapal*
28. Duben 2021 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na Ty to vidíš jen ze svýho úhlu
nechci vidět, z jakého úhlu to vidí lékaři, kterým sprostě nadával a kteří jasně věděli, co píše za bludy. Sám psal, že se chytl i s jedním lékařem, který sám docela proti obřízkám je. Je to tak, někteří taky lékaři jsou např. proti očkování, jiní zas proti obřízkám, další prosazují různá léčitelství. Diplom neznamená vše, já důvěřuji medicíně jako takové, ne každému lékaři, co tvrdí odlišné věci od klinické medicíny. Jinak on do toho kafral matkám, které řešily zdravotní problémy. Nevím o případu matek, které by nechaly syna obřezat z estetických důvodů. Za socialismu by to nebylo možné a nevím, je-li to možné dnes. Dnes je možné z náboženských důvodů, ovšem tyto matky se na nic neptají, neřeší to s nějakým pánem, co se tolik zajímá o chlapecké předkožky, že nemá jiné zájmy. Tam to bývá spíš tak, že manžel je muslim, ona konvertovala a obřízka je věcí jejich víry. Což nevidím jako velké štěstí, ale respektuji jejich svobodu. Zkrátka o dobro dítěte se musí starat rodiče, ne cizí lidé nebo "společnost", tj. režim. I kdyby bylo možné dát jen z estetických důvodů u těch dětí, tak nemyslím, že by taková matka to rozebírala na internetu. Spíše by hledala lékaře, který jí vyhoví, každá nemocnice nebo lékař to dělat nebude. A spíše by o tom mlčela. Takže on škodil u zdravotních indikací, jen abychom upřesnili. Pokud někdo nemá důvěru k jednomu lékaři nebo pracovišti, jde si nechat udělat vyšetření jinde, pojišťovna tzv. druhý názor proplácí. Jenže lékař musí pacienta vidět, kdežto on do toho kafral, medicínu neznal, jen pár pojmů a pouček, co někde v pochybných zdrojích přečetl. Pak ani nic neviděl a měl jasno. Lékař mnohdy nemá jasno po 20 lete praxe, létech studií i dalších atestací, radí se s dalšími v určitých případech. Tady pán měl jasno, ani nic neviděl. Co to je za pomoc, když matce po obřízce nadává, že syn je "vopižlanej", zkazila mu život atd. Věřím, že slabší typy se nechají takovou dryáčnikou manipulací zviklat. Zkus mi tady najít 3 případy, tady na tomto vláknu zpětně, kde matka chtěla obřízku z estetických důvodů pro syna a on jí to vymlouval. Obávám se, že za více let by se toho moc nenašlo.
28. Duben 2021 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Odpověď na nechci vidět, z jakého úhlu
Tony byl super chlap.
28. Duben 2021 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nechci vidět, z jakého úhlu
To jedna blbka na nuda předváděla kluka po těsné obřízce . Přiznávám že mne to vzrušilo a musela jsem odejít .
29. Duben 2021 - 1:05
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Tony byl super chlap.
Bláznivej aktivista Anti-obřízkovej. :-D
29. Duben 2021 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ano (anonym)
Odpověď na Bláznivej aktivista Anti
nejhorší jsou fanatici. Dřív se bralo, že fanatik = náboženský fanatik, to už dávno neplatí. Fanatici jsou i jiní, ideologie a nejnověji aktivisti. Komunistických fanatiků zas tolik nebylo, to byla spíš vyčůranost, pokud tomu někdo věřil, tak tu měl nějakou ucelenou doktrínu. U aktivistů chybí i ta doktrína či ideologie, spíš jen pár hesel, pouček, co se melou dokola. Na rozdíl od komunistů aktivisti tomu daleko častěji věří. A jsou ochotni pro "věc" i hodně obětovat. Když vezmu aktivistku Gretu, ta je typický příklad. Papouškuje, co ji naučili jiní, nejspíš tomu i osobně věří, připadá si chytrá, ač vlastně nechodí ani do školy. Hysterický projev, nepřijde mi duševně zcela zdravá, v 18 nebo kolik jí je vypadá spíš jako 12 letá dívka s opožděným vývinem. Myslím, že protiobřízkový aktivismus vymyslely nějaké poblázněné americké ženské, který chyběl zdravý nebo vůbec nějaký rozum, patrně s narušenou psychikou, nějaké osobní trauma, které si kompenzovaly aktivismem, kde o věci hovno věděly, ale byly velmi hlasité. Vzaly pár vědeckých nebo pseudovědeckých faktů od nějakých lékařů, dokola se to opakovalo, ani nechápaly, co všecko tvrdí, ale hlavně nahlas řvát. Vincenc Priesnitz léčil neurotiky studenou vodou v Jeseníku, to by jim prospělo lépe než celý aktivismu. Studená voda, procházky, fyzická námaha. Asi by prospělo i Tondovi.
29. Duben 2021 - 19:58
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na nejhorší jsou fanatici. Dřív
Jj, lázně v Jeseníku trošku znám ... jezdíval tam s oblibou můj učitel z hudebky, a my tam občas jezdili za ním když se to spojilo s nějakým výletem. Lázně jsou vysoko na kopci a nahoře jsou procházkové okruhy ... jj, pamatuji. :-) A dole vede trat' pěknou vyhlídkovou cestou.
1. Květen 2021 - 3:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Abe (anonym)
Odpověď na nejhorší jsou fanatici. Dřív
Naprostý souhlas s charakteristikou fanatismu. Jde o jedince i celé skupiny, postrádající samostatné racionální myšlení a upínající se k jednoduchým příkladům a vzorcům. Něco jiného je obřízka. Je-li, jde o nábožensko- mravní i hygienické opatření, které má své opodstatnění. Sám jsem v dětství prodělal komplikovanou operaci penisu, kdy byla obřízka aktuální. Otec jí vyžadoval, matka se postavila kategoricky proti, údajně pro to, že mne nepřipraví o potěšení. No nepřipravila. Ve skutečnosti spekulovala s tím, že když se budu uspokojovat sám, že nebudu na holky a budu se o ní starat.
2. Květen 2021 - 1:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Naprostý souhlas s
Já šel na obřízku před několika lety z důvodu nutnosti ... kdepak náboženské či jiné důvody - vyprdl bych se na to. Byla to zdravotní nutnost a holt zanedbání z dětství. Ale člověk si po zákroku kurva protrpí bolestí ... cca 1 měsíc dobře.
2. Květen 2021 - 1:53
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Naprostý souhlas s
Co že ABE nespíš? :-) Taky ponocuješ jako já? Tu chčije venku jako blázen ... k tomu poslouchám pěknou muziku z německého DAB rádia. Ty jo ... ještě zpívaj o dešti .... :o))) mě klepne. ONAIR: Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins To Fall - RADIO TRAUSNITZ
2. Květen 2021 - 1:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ano (anonym)
Odpověď na Naprostý souhlas s
Nejsem stoupencem toho, aby obřezán byl každý muž nebo chlapec v dětství. Ale musím uznat, že kde se toto děje, tak se ušetří nemálo chlapcům nebo i mladým mužům veliké trápení. Potíže nebo následky obřízky jsou spíš psychologické, např. spolužák na zš se styděl, protože měl zákrok, před ostatními kluky. To jsou asi skutečné reálné obtíže, nebo někdo se styděl před holkou, dalšímu se někdo posmíval. Proti tomu jsou fyzické potíže těch, kdo by obřízku potřebovali, dosti mladých mužů to odradí od styku, prostě před dívkou se stydí, ani se nepokusí. To je docela časté, akorát se lidi o tom stydí mluvit. Jiní i vstoupí do manželství, mají děti, ale celý život je to trápí. Nebo najednou ve věku kolem 45 let se potíže zhorší a různě to vadí, opět lidi o tom neradi mluví. Občas někdo napíše do poradny, že mu v tom věku najednou nejde přetahovat předkožka. Sám znám někoho, kdo se mi s tímto svěřil. Další případ, asi nejhorší, sex sice nějak fungoval, před stykem musel silou přetáhnout, něřešil, že vzadu předkožka žalud neúměrně zaškrcuje, což může způsobovat různé potíže, bolest, poškození ve smyslu rozšíření žilek. Ale jednomu takovému muži, co to tak dělal celý život, tak ve věku přes 80 let se jednou stalo, že se mu předkožka zcela zasekla vzadu a nevrátil ji zpět. Když se mi s tím svěřil, ač jinak o těch věcech by nemluvil, tak to tak měl už nějakou dobu, asi víc týdnů. Navíc to byl typ člověka, který se bál lékařů a řezání. A věděl, že jít do nemocnice by znamenalo nechat si tu kůži naříznout a pak obřízka, čehož se bál. Shodou okolností pár týdnů poté, co se takto svěřil, tak zemřel. Je otázka, jestli nedostal nějakou otravu krve. Zaškrcený žalud taky může odrumřít, k tomu může stačil u někoho to třeba tak nechat přes noc. Nekróza probíhá postupně, ale je tam mrtvá tkáň, sice to neupadne hned, ale jedy jdou do krve hned, i když kvůli zaškrcení omezeně.
2. Květen 2021 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
pokr (anonym)
Odpověď na Nejsem stoupencem toho, aby
V naší zemi byla spíše tendence obřízku moc neřešit, rady kůžička se roztahá cvičením ap., než to chtít řezat. Za socialismu se řezalo jen v případech, kdy opravdu jinak nešlo. Kde to šlo přetáhnout o obtížemi, tak se obřízka neindikovala. Dnes je situace trošku lepší, ale mnoho lékařů má stejný postup jako dříve. Taky záleží na pracovišti nebo lékaři, jaký postup navrhne. Vůbec není třeba aktivismus boje proti obřízkám. Jestli něco, tak spíš dělat osvětu, aby se mladí muži a chlapci, kde jsou potíže, nebáli jít k lékaři a případně absolvovali doporučený zákrok. Štvát v takových případech proti obřízkám, např. vymývat mozek matce, která řeší problém u malého synka, je bez partnera, sama tomu nerozumí, tak znamená velké poškození toho chlapce, později mladého muže. Který to stejně bude muset řešit a jako většiho ho bude zákrok bolet daleko více. Malé děti to bolí daleko méně, hojení a regenerace jsou výrazně lepší. U velmi malých dětí není třeba ani šití, u větší se šije, ale po čase není jizva. Čekat do 11, 12 nebo dokonce do 15 nebo 18, tak tou dobou bude mladý muž už mít výraznější erekce, ty budou bolestivé. Erekce u malého pindíka neznamenají takovou změnu velikosti, nejsou tudíž tak bolestivé, malému klučíkovi taky není trapné, když jeho intimní partie vidí matka, doktorka, sestry. V pubertě nebo ranné dospělosti to je daleko nepříjemnější.
2. Květen 2021 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na Já šel na obřízku před
toto je bohužel dosti obvyklý případ, dětská doktorka to nechá být, protože ona neřeší problémy, kteří řeší později urolog pro dospělé. Schopnost sex. styku neřeší, děti ho mít nemusejí. Takže když se s tím vyčůrá, tak no problem. Malé děti zákrok bolí podstatně méně, různá srdceryvná videa jsou klam. Ono malé dítě řve jak tur, i když upadne a ani si nemusí odřít koleno. Po chvíli mu nic není, jen řevem se domáhou soucitu. Taky nelze brát videa, kde to dělali v nějaké muslimské zemi bez umrtvení. Což zas dokazuje, že taková bolest to u těch dětí není. U nás se to dělá civilizovaným způsobem, dítě se uspí, po zákroku ještě dospává, trochu to pobolí potom. Většina dospělých udává nevelkou bolestivost po zákroku, větší bolesti mívá jen menší procento. U dětí jsou čísla výrazně příznivější.
2. Květen 2021 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ok (anonym)
Odpověď na toto je bohužel dosti obvyklý
Tony byl super chlap chybí tady. On by na tahle bláboly určitě reagoval.
2. Květen 2021 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Strašný kecy. Fimozu každá maminka u chlapečka pozná nejpozději v pěti letech. Pokud tedy není úplný asociál. Chlapeček se v té době už sám ve vaně myje, pindík pokud nejde přetáhnout ho svědí a kluk poplakává. Matka to nemůže přehlédnout. Pediatr nebo chirurg kůžičku přetáhne, pokud nepomůže pár týdnů uvolňování. První dva dny bez koupání a kůžička se zhojí. Obřízka je nesmyslná brutalita v tom věku.
2. Květen 2021 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
strašný kecy. Maminka u syna možná pozná, že nejde přetahovat, ale nevím, jestli to je normální nebo ne. Pokud narazí na týpka, co jí bude říkat, že u někoho jde přetahovat až v 15 nebo 18 a je to tak normální, tak si bude myslet, že to tak je. Protože to říká chlap a navíc k tomu přidá pár "odborných" termínů, co někde přečetl na aktivistických stránkách a dokola je opakuje, ač nechápe, o co jde. Navíc do 1 roku přetahovat jde spíš výjimečně, takže maminka neví nic, jak to má být. Nesmí narazit na fanatika, co bude tvrdit bludy, ale na zodpovědného lékaře. Jinak je blbost, že kluka musí něco svědit. Předkožka bez přetahování, nemusí nic bolet, může mít mírnější fimoza, takže čůrat jde, přetahovat nikoli. Kluk ani neví, že přetahovat něco by mělo jít. V některých zemích vůbec nevedou syna, aby přetahovali do nějakých 10 let. U nás se to naštěstí neučilo ani za socialismu, urologové i tehdy říkali, že ve 3. roce má jít přetahovat, jinak to řešit chirurgicky. Někteří pediatři, obvykle, doktorky, to bohužel nechávaly být. Obřízka není brutalita, ale menší operace, bolí spíš dospělé nebo kluky v pubertě. Mnohdy se stane, že při obřízce dojde k erekci a lékaři tak musí operovat. Pokud je indikace k operaci, tak to chce opravdu vyřešit do 4 let, s pozdějším věkem je operace horší a horší. Jak by tu strašil něčí zlý duch. Je otázka, jestli vůbec ten člověk zemřel, nebo jen se stáhl nebo byl stáhnut do detence. Protože najednou se ho tu zastává plno lidí, kteří sem nikdy nepsali A některé příspěvky jsou trochu jako od něj. On byl inteligentní, takže asi uměl opustit i ten svůj styl psaní. I když poslední příspěvek je taky urážecí, ale trochu mírněji, než tady bývalo. Možná, že sem už psát nesmí, je v podmínce a kolem vznikly pohádky jako o utopení ap.
2. Květen 2021 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Abe (anonym)
Pánové. Vyvedu vás z omylu. I za, rádoby prudérního, socialismu pediatři vyžadovali od matek, aby synkům při koupání přetahovaly předkožku a omývaly žaluda. Dodnes si pamatuji jak máma dostala vynadáno, že to nedělala. Nedělala to ani po operaci, protože k tomu měla odpor. Musela to dělat najatá ošetřovatelka. Do se erekce týče, je běžná i u novorozenců, třeba při močení. Rovněž si pamatuji, že když mi po operaci léčili v nemocnici penis. také přetahováním, což bylo velmi bolestivé, sestřičky mi poklepávaly na uzdičku, dokud se nepostavil a pak teprv zahájily "masáž".
3. Květen 2021 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na Pánové. Vyvedu vás z omylu. I
pediatry jsem zažil tři, dva obvodní, starší doktorka, pak mladší doktor. Ještě školní lékař a prohlídky pravidelně ve škole, ten zas neléčil běžn é nemoci jako angína. Krom toho mě matka brávala do nemocnice, protože tam pracovala tak na dětském mě vždy brali krev, což obvodní nedělal. Nějaké přetahování předkožky se nekonalo ani se nikdo neptal. Jednou asi v 10 jsem vypozoroval, že to dělají starší kluci při močení. Tak jsem trochu zkusil stáhnout taky, pak zas jsem nic nestahoval. Až ve 14 letech mi poučil strýc, že předkožku je třeba přetahovat při každém sprchování večer. Doma mi neřekli nic, nikdo to neprohlížel, ani lékař na sš, nikdy se nikdo neptal, jestli to jde v pořádku přetáhnout. Pokud bych měl problém a byl stydlivější, což ve 14 a dále kluci jsou, tak bych se s tím asi mamince svěřovat nešel. A k dokorovi jsem sám chodil vlastně až na sš. Ani tam bych se nesvěřoval, první doktorka byla pečlivá, ale za ženskou bych nešel. Pak byl doktor - ras, posílal s teplotou do školy, jen týden necvičit. Za takovými "lékaři" by člověk ani nešel, naprostý šok po dvou pečlivých pediatrech a třetím školním, sice mrzutém dědkovi, ale pečlivém lékaři. K lékaři se dostal spíš někdo, kdo měl potíže s močením. Nepopírám, že přetahování neřešili jinde, psal o tom ve své knížce i MUDr Kohlíček, primář z Mariánských Lázní, ale já se stím nesetkal. Taky se řešilo, když byl nějaký rozštěp typu hypospadie. Kupodivu jsem nemusel přetáhnout ani u odvodu, ač kamarád mi říkal, že tam to chtěli. Jednomu týpkovi řekli stáhněte předkožku a on si stáhl ponožku. Když doktor se pokusil udělat sám, tak ho plácl přes ruku. Ale odváděl se každý debil, ale já měl štěstí, nikdo to u mě nekontroloval. Obávám se, že to nebyla zas taková výjimka.
3. Květen 2021 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
u lékaře (anonym)
copy-paste Dobrý den, posílám vám fotografie, mám problém a to takový že nemohu přetáhnout kůžičku maximálně jak vidíte na foto. Silněji to ani nezkouším přetahovat. Je mi 22 let a šokovala mě zpráva, kterou jsem na internetu našel. Kde psalo že je nutné provádět hygienická opatření s penisem. Jenže rodiče mě na to neupozornili. Tak píšu tady. A z boku penisu ( na špice boku ) mám takovou bulku. A bojím se nejhoršího.
3. Květen 2021 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na copy-paste Dobrý den, posílám
jen abych dokumentoval, jak to chodí v realitě. Mladík 22 let, doma mu neřekli, že se předkožka stahuje, když se to ve svém věku dočetl, tak byl šokován. Ani lékaři nic neřešili. Dle fota mu lékařka odpověděla, že se nemá pokoušet přetahovat, protože má předkožku velmi úzkou. Bohužel, podobných případů je asi stále dost, vidíme jen špičku ledovce, tohle žádný aktivista neřeší. Ani nechce vědět, jak by řešil, kdyby chtěl zahájit sexuální život. Rutinní obřízka pro někoho může být zbytečná, ale zas by eliminovala nemálo podobných případů. I já jsem tak ktrochu zažil, že krom jedné výjimky se doma nic neřeklo ani u toho doktora. Ti zmrzačení při obřízkách, to jsou pohádky různých sedmilhářů, platit to může leda někde v Africe, kde zákrok dělá nějaký kouzelník víkem od konzervy, na sterilitu se nedbá. Ani v barbarském Turecku nebo arabských zemích, kde obřízku občas provádějí na tržišti, takže to vidí i turisté, tak k nějakým zdravotním komplikacím nedochází. Zákrok bez anesteze, neprovádí lékař, ale i tak to funguje bez problémů, tedy krom bolestivosti. U nás se to provádí jedině lékař, uspání, u dospělých místní umrtvení, poškození po zákroku, nic takového se nevyskytuje.
3. Květen 2021 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Odpověď na jen abych dokumentoval, jak
Používáte nesmyslné a nemedicínské argumenty!
3. Květen 2021 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Používáte nesmyslné a
já si na doktora nahraju, zmínil jsem jen jeden případ, dnes snadno k dohledání, z největší lékařské poradny. Tam odpovídají lékaři, kteří krom titulu mají konkrétní jméno.
3. Květen 2021 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Abe (anonym)
Odpověď na pediatry jsem zažil tři, dva
Tak to jsi měl štěstí, že to zůstalo bez následků. Já měl v pěti letech zcela přirostlou předkožku k žaludu, zánět, otok a bolest, že jsem nemohl normálně chodit. Jako viník byla označena matka, nejen chirurgem, ale i dětskou lékařkou, u které jsem musel až do patnácti let absolvovat důkladnou prohlídku penisu, na kterém mám dodnes patrný pooperační šev. U odvodu už penis nikoho nezajímal.
4. Květen 2021 - 0:59
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Tak to jsi měl štěstí, že to
To je zvláštní ... Mě teda trochu kontrolovali přirostlost předkožky ... Nekontrolovali ale délku a těsnou. To už jim bylo jedno. Nějak jsem nechápal proč se o to zajímají ... :-D Docela trapas.
4. Květen 2021 - 1:37
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na pediatry jsem zažil tři, dva
v Mar.Lázních na urologii působí (-il) černý Dr.Umer a naše Dr.Buchlovská. Ti mi řešili předkožku před nějakou už skoro desítkou let ... (2012) a tam na sále zůstala.
4. Květen 2021 - 1:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Abe (anonym)
Odpověď na To je zvláštní ... Mě teda
U mě to byly rutinní prohlídky. Doktorka měla v papírech, že jsem prodělal komplikovanou operaci a musela zkontrolovat pooperační stav a vývoj. Penis mi nemasírovala, ale trvala na tom abych měl erekci. Jen se podívala a ohmatala. Nejvíc jí zajímal ten šev na předkožce, protože se mi občas zanítil. Jinak mi to udělali dobře, protože předkožka je krátká a volná. Žádné problémy, asi proto, že byla často v akci, což mi bylo doporučováno, včetně hygieny, kterou dodržuji dodnes pečlivě.
4. Květen 2021 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
tedy (anonym)
Odpověď na v Mar.Lázních na urologii
další případ, když se problém místo v dětství řešil až v dospělosti. Jestli nějakou osvětu, tak spíš v této oblasti, aby to lékaři u dětí i rodiče doma kontrolovali, aby se to řešilo včas a neodsouvalo do dospělého věku, když dotyční nemůžou zahájit normální sexuální život, pokud navážou vztah se sexem, tak je řada obtíží. Proti tomu nějaké "zbytečné" tj. neindikované obřízky, to se v naší zemi děje marginálně. V židovském náboženství to patří k víře, rovněž u muslimů, nějak bych neřešil a vůbec nezakazoval, tohle mi na islámu opravdu vadí nejméně. I netolerantní středověk toleroval židům víru vč. obřízek, tak proč jim to zakazovat v době svobody? Jiné obřízky, jako že se to matce líbí, tak si nejsem jist, jestli v naší zemi by ten zákrok vůbec provedli. A určitě ne proti vůli dítěte. Urologové nebo dětští chirurgové by to nejspíš odmítli, soukromé plastické chirurgie by zas chtěli vyjádření pacienta, i tam si to hlídají po právní stránce. Na primáře Umera jsem četl jen chválu, myslím i na Dr. Buchlovskou.
5. Květen 2021 - 9:17

Stránky

Přidat komentář