Reklama

Podvazky a punčochy

Aramis (So, 15. 5. 2021 - 12:05)

Souhlasím s Pepou, myslím,že nošení samodržek je docela individuální záležitost, někomu třeba nevyhovují,protože má alergickou pokožku na silikonové proužky. Já je nosím jenom občas a vždy v kombinaci s podvazkovým pásem. Stačí mi přitom jenom jednoduchý úzký se 4 tahouny,protože lemy punčoch na nohou jsou díky samodržícím lemům hezky na noze rozprostřené a nevytahují se tolik jako u klasických podvazkových punčoch. A navíc v létě při vyšších venkovních teplotách je příjemnější nosit úzký podvazkový pás,který tolik nestahuje tělo v intimních partiích.

karolina (Po, 17. 5. 2021 - 05:05)

Mluvíš stále o podvazkových pasech, ale co nosíš na něm pánské nebo dámské prádlo. Mě učarovaly tanga a nosím je stále nemám žádné problémy.

Aramis (Po, 17. 5. 2021 - 07:05)

Mohu nosit oboje, dámské kalhotky či pánské slipy. Ale od té doby co jsem zkusil dámské kalhotky a zjistil jak vás dámy ti výrobci prádla rozmazlují, tak převážně kalhotky,protože tak krásně jemný bavlněný materiál u pánských slipů či boxerek nenajdu. Nejradši mám klasické vyšší bavlněné kalhotky, tanga nejsou "můj šálek kávy". A pochopitelně je nosím "přes".
A jinak už se těším jak vyrazím do přírody na túry. Včera jsem dostal krásný dárek - krásné outdoorové šortky. A když jsem si pod ně oblékl černé punčochy tak i moje manželka překvapeně konstatovala jak mi to v nich "sekne".

karolina (So, 15. 5. 2021 - 15:05)

To nemusím kupovat samodržky, já mám na sobě od rána podvazkový pas a silonky a dosud se nic nestalo stále drží stále drží, řekl by klasik. Nebo, kdo umí ten umí .

Pepa (So, 15. 5. 2021 - 09:05)

U samodržících punčoch závisí na více faktorech - kvalitě silikonu, tvaru stehen, síly napnutí punčoch, jestli je lem dost tuhý a neroluje se, ... Tvůj postup je ideální, vyzkoušet doma a pak teprve nosit ven.

Axel (Pá, 14. 5. 2021 - 20:05)

Mi pomáhá, když si pruh nohy, kde budou silikonové proužky promasíruji vodou a utřu ručníkem. To pak samodržky drží celý den. No nesmí se noha v tomto místě zapotit - když je vedro - to pak sjíždějí

Pepa (St, 12. 5. 2021 - 16:05)

Tak máme skoro 30°C a zastoupení sukní se zvyšuje. Sedím v autě a čekám na ženu. Sukně kratší i delší, ale spíš bez punčoch a kalhoty stejně vedou.

Axel (St, 12. 5. 2021 - 22:05)

No ono je teď na silonky příliš teplo, na silonky je jsou vhodná chladnější rána a odpoledne tak 17 až 23 °C a slunečné počasí.

karolina (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Právě ted, kdy jsou ledoví muži a včerejšek takový tedy u nás na západě byl, tak silonky jsou nutností a ted je 9 stupnů tak není co řešit. Podvazkový pas a silonky a vyrazit ven.

Pepa (Čt, 13. 5. 2021 - 22:05)

Východ zdraví západ, tak už to ochlazení dorazilo i sem. Už to není na letní sukénku bez punčoch. Ovšem to znamená spíš převahu kalhot, ale jsou vidět i punčochy. Jestli punčocháče nebo punčochy na podvazky jsem nezkoumal.

Aramis (Čt, 13. 5. 2021 - 15:05)

Tak tomu věřím Karolíno,že si u vás punčochy užiješ. Sloužil jsem na vojně v západních Čechách a tak si pamatuji,že tam léto s letními teplotami trvalo jen necelé 3 týdny. A když jsme vyrazili na cvičení nahoru na Doupov tak tam bývalo v létě třeba i 2°C.

tomáš (St, 12. 5. 2021 - 21:05)

To je ted setrvalý stav, mě je jen divné, že jim v těch kalhotách není horko. Já být ženou, tak bych raději nosil šaty nebo sukni at mě větrá no víme co.

karolina (Ne, 9. 5. 2021 - 05:05)

Ted jsem na internetu objevila podvazkový pas retro vintage 6 tahounů do V to zn.
12 velvet za 200 a něco tak si ho jdu hned objednat. A už se na něj těším. Už ted mám takový na sobě, ale šitý doma, tak jsem zvědavá na z výroby.

Aramis (Ne, 9. 5. 2021 - 13:05)

Tak se nám Karolíno pochlub se svými zkušenostmi až ho nakoupíš a vyzkoušíš.

Pepa (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

Plastové velvety běžné punčochy udrží, ale při pouze dvou uchycení je horní okraj punčochy většinou hodně prověšený. Pochopitelně napnutí punčoch je pak menší.

karolina (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Proto těch velvet mám na podvazkovém pasu 12 a mám jistotu, že mě punčochy nezradí.

Aramis (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

Já jsem se teď díval na podvazkový pas Kudreshov od Klingela, který tady před časem dámy propagovaly,ten má sice jenom 4 plastové velvety,ale vypadají velmi bytelně. Má tady někdo s nákupem přes e-shop Klingelu praktickou zkušenost?

lalla1 (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Lidi neblázněte, ať si každý nosí co chce, pokud mu v tom nebrání zaměstnavatel anebo třeba předepsaný look , nevím do Národního divadla asi nepůjdeme v trenkách:) ale jinak proč ne? Já tedy moc kreativní v oblékání nejsem, mám ráda spíš styl ale jiní, proč ne.

žena (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Můžu se zeptat, proč nosíte pod kalhoty punčochy? Je vám zima? Já si to nedovedu představit.

Aramis (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Kdybyste si občas přečetla naše předchozí příspěvky tak byste zjistila,že to jsou převážně zdravotní důvody. Ale proč vás to zajímá? Já se také neptám proč nosíte kalhoty a ne sukni.

Reklama

Přidat komentář