Reklama

Pregabalin,Pragiola,Lyrica

Janka (Út, 27. 4. 2021 - 01:04)

Pregabalin jsem musela vysadit po asi deseti dnech, protože se mi právě motá hlava. 75 mg a byla jsem vyřízená. Xanax, Lexaurin mi nikdy tyto stavy nedělal. Takže každý jsme jiný. Stejně tak nemůžu Neurol, mám žaludek na vodě, ale Xanax mi nic nedělá. A to má být to samé. Dr v lékárně mi řekl, že se to lidem stává.

Steve (St, 28. 4. 2021 - 18:04)

Hlava se ti motá z Lexaurinu ... u něho je to běžné. Z Preagabalinu se hlava určitě nemotá. Jak je na tom Xanax netuším ... nemám zkušenost.

Rob (Pá, 4. 6. 2021 - 21:06)

Určite sa motá hlava z pregabalínu a bodka nič o tom potom nevieš čo sú to BZD.. atď

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Naprostý nesmysl. Lexaurin žádné motání hlavy nezpůsobuje. To způsobuje nízký tlak, pravděpodobně ráno když se leze z postele, nebo po delší době ležení nebo sezení. Ani jeden ze zmíněných léků sám o sobě nízký tlak nezpůsobuje. Možná kombinace, to nevím. Pomoc je snadná, kofein v podobě kávy, colových nápojů, případně tablet.

Návštěvník (St, 28. 4. 2021 - 19:04)

Zadej si do Gůglu Pregabalin a motání hlavy a čti. Jsou toho tam kvanta, ty chytráku

Steve (Čt, 29. 4. 2021 - 18:04)

Ty chytráku ... příbalové informace jsou jako přes kopírák u všech léčiv cca stejný. Otevři si Lexaurin a uvidíš to tam taky ... Tak prosím příště bez toho chytráka.

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

Jenomže to není příbalový leták, ale co si svěřujou na diskusích lidi. A po Pregabalinu se jim motá hlava a maj závratě. Tečka.

Steve (So, 1. 5. 2021 - 03:05)

OK, já se hádat nebudu ... moudřejší ustoupí.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 03:05)

Ty jsi obyčejný hlupák. Že se po Pregabalinu motá hlava je velmi častý jev.

Steve (Ne, 2. 5. 2021 - 01:05)

Vážně? Ale každé tělo je jiné, reakce různé ... může být ledacos.

https://www.schneider-lekaren.sk/thumbs/400x400-fix-75/19967-kgy83f0.jpg

https://zivotsporuchou.wordpress.com/2016/05/09/pregabalin-mylan/

A toho hlupáka si laskavě vyprošuju ... mám maturitu i Absolutoriu + diplom. A co máš ty?

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Takže jsi konečně došel k tomu, co tu psala Janka 27.4.? To ti to trvalo. A pak že nejsi hlupák.

Steve (Út, 4. 5. 2021 - 02:05)

No tak se z toho hned nezblázni ..., no. :-) Jak říkám, ty příbalové jsou stejně jak přes kopírák .... Jinak jsem to říkal hlavně na ssebe že z Lexaurinu se mi asi 2x zatočila hlava (venku při chůzi, odpoledne, pln síli, po obědě - žádná slabost, malátnost z nevyspání nebo že by tělo bylo ještě slabé po ránu) a z Pregabalinu že nikdy nic nebylo ... Ok? Takto to už bereš?

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Jaké příbalové? Tady lidi něco napíšou a ty jak idiot napíšeš "Hlava se ti motá z Lexaurinu ... u něho je to běžné. Z Preagabalinu se hlava určitě nemotá". Tobě se nemotá, ostatním ano. Lidi nejsou přes kopírák, tak ze sebe nedělej tupce.

Steve (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Neumíš Googlit? Na každý běžný léčivo najdeš příbalovej leták ...

Zadej do vyhledávače "Lexaurin příbalový leták" ... a najdeš spoustu webů kde ho mají vypsaný. A příbalové letáky jsou běžně jak přes kopírák .... Asi jsi jich viděl málo nebo nevím. Schválně je tak píšou universál, víš ... ;-) Protože každé tělo reaguje jinak a reakce jsou různé. A asi jseš řádně natvrdlej protože znova píšu, že to jsou osobní zkušenosti.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 18:05)

Ty místní hlupáku, tady se druzí nebaví o nějakých příbalových letácích. To do toho furt motáš nesmyslně ty. Lidi tady napsali svou zkušenost, že se jim po Pregabalinu motá hlava. To je vše. A tys je začal přesvědčovat, že po Pregabalinu se hlava nemotá. Protože tobě se nemotá, tak ostatní lžou? Jsi pacient. Už to nezobej, blbneš.

Steve (Čt, 6. 5. 2021 - 01:05)

No hlupák jseš ty, a hlavně není s tebou vůbec řeč ... Člověk ti to tady 100x vysvětluje co jak myslel a ty tu furt útočíš jako prdlej. Už se prober a zklidni. Asi ti moc hlavinka neslouží. Přečti si to vše znovu a už mne neotravuj takovýma kecama. Na hlupáky seru, a nic jim vysvětlovávat nebudu, protože to je jako "házení perel sviním". (přísloví z Bible)

Návštěvník (St, 28. 4. 2021 - 19:04)

Já mám zkušenosti 25 let a po lexaurinu nic, po Pregabalinu příšerný motání, závratě. Psychouš říkal, že je to častý.

Marta (Po, 5. 4. 2021 - 12:04)

Zdravím,dostala jsem Liriku 75,mg beru týden a mám ráno hrozný motání při předklonu, záklonu a nejvíce, když si lehám,k tomu slabý Lexaurin 1 a půl mg, hrozný stavy,co mám dělat, děkuji

Steve (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Proč to prodáváte a ještě za to chcete peníze když je to na recept zdarma? Nějaký vychcaný ne?

Vgv (St, 24. 2. 2021 - 09:02)

Jfut8t8z8

Reklama

Přidat komentář