Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Dominikk (St, 28. 4. 2021 - 15:04)

Určitě holit je to mnohem pohodlnější. A na případné pocení a opruzeniny mám vyřešené díky deodorantu na kule od angrybeards.cz

Hron (Čt, 29. 4. 2021 - 09:04)

Ten jsem měl možnost teď vyzkoušet a je fakt skvělej... člověk by nevěřil co už dneska všechno existuje ale taková vychytávka je TOP :DD

Steve (So, 24. 4. 2021 - 02:04)

Co říká či neříká nějakej pičkař ale nám může být přeci jedno, ne? :-) To je jeho názor ... My máme zase každej asi svůj jinej.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 08:04)

Ty si holíš přirození a je jedno kde se holíš,protože ty jsi čurák non plus ultra.

Steve (Ne, 25. 4. 2021 - 22:04)

Čurák jseš ty, když si ho musíš holit ... :-D čaau!

Abe (Po, 26. 4. 2021 - 01:04)

Když mi umřel děda, tak jsem jej musel oholit a podvázat mu bradu, aby v rakvi dobře vypadal.

Jirka (Pá, 23. 4. 2021 - 21:04)

Holení genitálií patří mezi velmi intimní záležitost a je na každém, co v tomto směru upřednostní. Není tedy na místě moralizování ani odsuzování. Podle sexuologa Radima Uzla je to módní záležitost, která se opět za několik desítek let změní a nelze ji jinak než tolerovat.

Steve (St, 21. 4. 2021 - 18:04)

Ne, neholím vůbec ...

DrQ (St, 21. 4. 2021 - 08:04)

Normální to není.Je to proti přírodě,ale na druhou stranu chápu že se chlapi holek i dole.Pokud máj rádi Orálek tak pro polovičku je to určitě příjemnější mít v pusince kus masa než plno chlupů na jazýčku.Je si skuste návrat do huby pár chlupů a pak budete naštvání.Jen to holení stojí za prd.Ja se musím holit 2dny předem protože se mi musí můj Bivoj zahojit.Krve jako z vola

Jirka (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Podle řady studií se lidé v intimních místech holí jednou za čtyři týdny… Dodržujete to také?

Cynik - realista (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Samozřejmě, že ano. Není nic horšího, než nějaký zvířecí zarostlý zadeček

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Už se neholim rok a takhle chlupatej jsem ještě nebyl.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Bejvala přítelkyně chtěla,abych se holil a teď se noholim a pořád to roste,už jsem víc chlupatej než před holením.Nevite někdo kdy se to zastaví?

Jarka (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Mnoho žen vnímá vyholené muže jakožto značný erotický stimul. Dle zkušeností a názorů žen z internetových fór, se jim holení intimních oblastí u mužů spíše líbí. Hodně párů si nechává holení intimních míst na společné erotikou prodchnuté chvíle.

člověk se mění (Út, 6. 4. 2021 - 09:04)

Chlupy na těle muže pro mě bylo totéž co mužnost jako taková. Pak jsem na legrační návrh manžela kývla, aby se oholil. :) Oholila jsem ho teda já :))) Výsledek je, že si ho už zarostlého neumím představit a ani nechci :) Avšak když v sauně vidím zarostlého muže, ten efekt "obdivu" mi zůstal :))))

Steve (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Holím si pouze bradu, jinak nic.

Helča (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Příteli ho holím 1x za měsíc .Nejprve mu ho nahoním a ve vaně oholím do hladka ,Je to praktická věc .Nikde se nezachýtávají různé tělní tekutiny a při sexu to fajn klouže i já mám pindulu oholenou tak se oba milujeme bez chloupků , ale na zimu si nechaváme takový malinký kabátek.

** (Po, 5. 4. 2021 - 16:04)

ještě bys mu měla vyholit prdel, okolo řiťáku jsou chlupy a nabalují se ně hovna, s trenkami se to pak pomíchá a hovna tiše přejdou na trencle, já si holím konečník křovinořezem, jde to celkem dobře akorát travím nějakej čas na chirurgii se sešíváním prdele. Píča jméno mé, promiňte moc se s ním nechlubím, proto jej ani nepíšu do ostatních příspěvků.

Hodby (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

Holím, je to přirozené

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 17:03)

Neholím, není nad to, být pěkně po sexu zapatlaný.

Reklama

Přidat komentář