Reklama

cvičky

Klárka (St, 3. 11. 2021 - 13:11)

Ahoj. A jakou barevnou kombinaci, mimo tedy zmíněné růžové ještě oblékáte? Ty růžové jsou pěkné. ;-)

Jana (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

Když mluvíte o barvách...musí to ladit. Já jsem teď viděla béžové cvičky a k nim měla dáma trenčkot s kapucí se stahováním, vysokým stojáčkem a dvěma kapsami s patkami. Moc pěkná kombinace.

Roman (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Janka a vy nosíte cvičky a ake

Andrea (So, 14. 8. 2021 - 12:08)

To bych chtěla vidět fotky, jak je v těch neonových cvičkách. Koukala jsem na tulipánu a jsou tam nově i neonově zelené a kytičkované...:-)

Jarda (So, 14. 8. 2021 - 12:08)

Ty svítící jsou pěkné snad všechny, za mě byly jen bílé s trikolórou. :-D

Ela (Čt, 6. 5. 2021 - 09:05)

Dobrý den. Zajímalo by mě jaké další barevné "období" ještě máte. Kombinujete je nebo převládá jedna od shora dolů? Kdo z Vás vybírá? Plánujete ještě nějaké oblečení či doplňky? Máte na to nějaké místo, kdyby přijela rodina či přátelé? A co v téhle době, kdy jsou všichni doma skoro. Není boj o televizi, či ponorka?
Není to tak dávno, četla jsem právě, kolik mužů chce po manželce, být tou dominantnější v posteli, někdy dokonce i v celém vztahu. E.

cvičkovač (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Zmizne v nich noha a len členky zostanú. To je cool!

Anonym (So, 24. 10. 2020 - 22:10)

Zdravím, mě se také hrozně líbí cvičky. Líbí se mi onošené pomačkané jarmilky které musí “náramně” vonět. Mám příběh asi ze 4.třídy základky. Byla agličtina a předemnou seděla jedna holka, která měla takové cvičky s plným nártem. Nosila je i jako přezůvky. Já jsem chvilku váhal a pak se rozhodl, že jí prostě jednu seberu a pod lavicí vyzkouším a čichnu. Bohužel, nepocedlo se mi to. Stačil jsem jí jednu sundat, ale ona hned to věděla a bránila se. Tak jsem jí nechal. A jediný co z toho mám je ten zvuk toho zutí. Takové vysunutí.

Greg (So, 3. 4. 2021 - 02:04)

A byla v nich bosa?

Cvicky (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

Aha tak jńejsem sám, ale jako kolegovi se mi tedy ještě nestalo, že by mi je holky záviděly a také je chtěly :D

Cvicky (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

Stále to vypadá, že jsem jediný chlap, který nosí cvičky (jarmilky) běžně ven, do města, mimo město, do nákupáku, na různé výlety. prostě všude když to hezký počasí dovolí a terén. Nosím černé s bílou podrážkou, celočerné (černá podrážka), celočerné T a tmavě šedé. Kdyby něco napište na [email protected] díky Tom ;)

Jarmil (Čt, 10. 6. 2021 - 13:06)

Tome ty naděláš... Kdybys chodil ven v růžových neonových, tak dej vědět. Jinak je to asi každýmu fuk (chodím v černých, v tradičních bílých sem tam...).

Kuba (Čt, 3. 9. 2020 - 05:09)

Já osobně miluju cvičky ať už gymnastické a nebo baletní. Na domácí nošení jsou ideální s jakoukoli podrážkou ovšem venku nosím pouze s protiskluzovou podrážkou.

gymshoe (St, 12. 8. 2020 - 11:08)

Ja tiež zbožňujem cvičky - na ženách. Manželka je bývalá gymnastka. Cez víkend si oblečie gymnastický trikot, cvičky, telové silonky a tak upratuje a varí celý deň. alebo pracuje v záhrade. Niekedy tak ostáva oblečená aj keď máme návštevu a úplne najvzrušujúcejšie je, keď ju tak oblečenú zoberiem niekam von. Často chodíme na prechádzky do lesa, tam vždy niekoho stretneme, kto na ňu zvedavo čumí, bola tak už aj u svojich rodičov a párkrát aj u susedov. Ak máte nejaké vhodné návrhy, kde ju tak môžem takto trošku predviesť budem rád.

Ward (St, 12. 8. 2020 - 13:08)

Dejte fotku na "Bosky a naboso" - fórum B. Jdou tam i videa.

Dobeš (Čt, 11. 6. 2020 - 15:06)

https://www.youtube.com/watch?v=v4HBdjeiNwg

filmař (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Moc hezký zážitek, Tome. Měls jí to víc vynachválit.

Tom (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

Tak myslím, že jsem to přes můj stud poté vysvětlil jak nejlíp mohl. Dokonce mne pak přes svou kamarádku pozvala na "rande", což se několikrát odehrálo v parku na lavičce, ale jen jsme si povídali a protože jsme byli telata na základce, tak to i tak skončilo.

Tom (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Mám krásnou vzpomínku. Asi to tady sedne. Na základce jsme hráli hru něco jako vadí-nevadí, když jsme čekali v družině na odpolední vyučování. Vyšlo na mne, že musím minutu čichat k přezůvkám holky, kterou si vyberu. Nevím, kdo už to vymyslel, ale byly tam docela hrozné nápady. Jedna holka se mi líbila, pihatá, ale moc hezká. Měla takové tenoučké černé cvičky s bílou vroubkovanou etiketou. Když jsem na ni ukázal, tak úplně zčervenala. Mohla odmítnout, dlouho přemýšlela, ostatní ji hecovali, pak svolila. Když si tu jednu cvičku sundávala, tak se srolovala a podávala a mi ji takovou zmačkanou. Bál jsem se, že mne čeká nepříjemná záležitost, ona asi taky. Vůně byla nádherná, taková jemná, tělová, teplá a ta minuta krátká. Kvůli ostatním jsem tak trochu dělal, že je to hrozné, ale jí jsem pak řekl, že mne to nevadilo, naopak. Dodnes si to pamatuji a vyhýbám se třídním srazům, abych si to zachoval jak to bylo. Pořád vidím ty její nohy v černých cvičkách.

Janina (St, 22. 4. 2020 - 11:04)

Zdravím. Jak to jde za nouzového stavu? Proč nikdo nepíše? Je krásné počasí. Paní Jolo? Jak se daří Vám a jak manželovi? Ještě máte jarmilky? Janina

Reklama

Přidat komentář