Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

U nás nosí korkáče jedno prase domácí a dva kňouři.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 14:04)

To je dost dobrý, jestli toto dovedeš napsat, nech se vyšetřit. Odhaduji, že nebudeš normální.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Třeba to je víc normální než když si někdo u kusu korku a kůže honí čuráka:-)

Magda (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Pracuji v nemocnici nosím korkáče Vanimary a považuji je za jedny z nejlepších pro celodenní chození. Ve zdravotní obuvi v nemocnici chodí prakticky všichni. Jen těch klasických korkáčů o kterých je tady řeč je málo, má je zatím co vím šest holek a jeden ambulantní lékař.

Pavol (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

V jaký nemocnici pracuješ?

Magda (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Nefízluj slídile

Pavol (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Tak proč to sem píšeš?

Magda (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

A co tobě je do toho kdo kde pracuje?Jsi normální ?

Peter (Ne, 18. 4. 2021 - 00:04)

Najviac vylepšení na korkach urobil vanimar.ich stielky by mali byť štandardom.Škoda že ostatný výrobcovia sa neinšpiroval i.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

No a to už musím napsat...Noha v masívních dřevákách působí tak jemně a krásně. A je jedno, jakého pohlaví a věku je. Samozřejmě pokud má ta noha souměřné a nedeformované tvary. Pak, když vidí dřevákochodidlofanda takovou dřevákonohu, tak má celý den šťastný a krásný.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Klasické dřeváky jsou u nás velmi vzácní. Natož jednopáskové. Je to raritní obuv. A člověk se musí naučit v nich chodit. Ale když se to naučí a dokáže to, pak je to zážitek pro každýho dřevákofandu.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Já si myslím, že dřeváky a korkáče nejsou to samý. Korkáče se vyrábějí z korku a dřeváky ze dřeva. korkáče mohou být i ohebné a tenké. Dřeváky jsou masivní a neohebné...ale aby to nebylo tak jednoznačné, tak mohou být i korkáče neohebné a masivní.

Zdena (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Toto je velice kvalifikovaný příspěvek v diskuzi. Jen bych si dovolila trochu upřesnit. Dřeváky např. BUXA (masivní, neohedné)jsou pouze ze dřeva, opravdu se moc nenosí ani nevidí, většinou mají cca do 2/3 plnou koženou špici. Jsou však i s jedním páskem. Korkáče dříve klasický korek, když trochu zvlhly, začaly se drolit a často se zlomily. Dnes korek s příměsí a hodně lepidla, jako příklad např. Vanimar ( také neohebné , masivní). Proto vydrží mnohem více než např. v 80 -tých letech Protetika. Tomu čemu většina říká korkáče tj. jak uvádíš ty ohebné i tenké např. Santé, většinou dvoupáskové, koupíte v každé lékárně nebo supermarketu. Hlavně chci říci, že když 95% lidí řekne, že nosí dřeváky, korkáče, korky, tak mysli " klasické korkáče" typu Vanimar (dříve Protetika). Korkáče nosím celý život a myslím, že mám přehled a hodně zkušeností. Jistě se najde někdo, kdo bude moje "upřesnění" rozporovat, sprostě komentovat, ale napsala jsem zase po čase pouze MŮJ NÁZOR

Kaja (Ne, 18. 4. 2021 - 03:04)

Tvůj příspěvek nedává smysl. Když 99% procent lidí uslyší, že někdo nosí korkáče, vybaví si jakékoliv pantofle na korku, dokonce i obyčejnou zdravotní obuv. Dřeváky jsou úplně něco jiného. Že ty nosíš celý život pantofle, to neznamená, že víš, co si myslí o korkáčích druzí. Nedávno si kolegyně šla koupit korkáče k vietnamcům.

Zdena (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Napsala jsem svůj názor. Někoho s ním souhlasí, jiný ne. Záleží na tom, jaký kdo má k těm korkáčům vztah a není korek jako korek. Pravý korkový špunt je tvrdý, nové korkové špunty jsou měkké a ohebné. To jen na porovnání a pochopení.

korkoklub - kluk (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

To je přesně oč tu jde. Tvrddý korek dává noze tu jemnost, co jiná otevřena obuv nedává. V masívních korkáčích noha krásně jemně pracuje a to je skvělý. Navíc je to zdravé a prospěšné!!

Luboš (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Dobře napsané určitě vypadají moc hezky na vaší nožce.

korkoklub - kluk (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

Myslel jsem, že ženy o tom nevědí. Jen v nich chodí, ale si to neuvědomují...

Jozef (So, 17. 4. 2021 - 23:04)

Správny názor a presne vysvetlené

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

No a možná se dožijeme inzultací na věřejnosti od některých, co nenávidí korkáče a dřevákokorkobosochodidla.

Reklama

Přidat komentář