Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Magda (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

A co tobě je do toho kdo kde pracuje?Jsi normální ?

Peter (Ne, 18. 4. 2021 - 00:04)

Najviac vylepšení na korkach urobil vanimar.ich stielky by mali byť štandardom.Škoda že ostatný výrobcovia sa neinšpiroval i.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

No a to už musím napsat...Noha v masívních dřevákách působí tak jemně a krásně. A je jedno, jakého pohlaví a věku je. Samozřejmě pokud má ta noha souměřné a nedeformované tvary. Pak, když vidí dřevákochodidlofanda takovou dřevákonohu, tak má celý den šťastný a krásný.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Klasické dřeváky jsou u nás velmi vzácní. Natož jednopáskové. Je to raritní obuv. A člověk se musí naučit v nich chodit. Ale když se to naučí a dokáže to, pak je to zážitek pro každýho dřevákofandu.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 20:04)

Já si myslím, že dřeváky a korkáče nejsou to samý. Korkáče se vyrábějí z korku a dřeváky ze dřeva. korkáče mohou být i ohebné a tenké. Dřeváky jsou masivní a neohebné...ale aby to nebylo tak jednoznačné, tak mohou být i korkáče neohebné a masivní.

Zdena (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Toto je velice kvalifikovaný příspěvek v diskuzi. Jen bych si dovolila trochu upřesnit. Dřeváky např. BUXA (masivní, neohedné)jsou pouze ze dřeva, opravdu se moc nenosí ani nevidí, většinou mají cca do 2/3 plnou koženou špici. Jsou však i s jedním páskem. Korkáče dříve klasický korek, když trochu zvlhly, začaly se drolit a často se zlomily. Dnes korek s příměsí a hodně lepidla, jako příklad např. Vanimar ( také neohebné , masivní). Proto vydrží mnohem více než např. v 80 -tých letech Protetika. Tomu čemu většina říká korkáče tj. jak uvádíš ty ohebné i tenké např. Santé, většinou dvoupáskové, koupíte v každé lékárně nebo supermarketu. Hlavně chci říci, že když 95% lidí řekne, že nosí dřeváky, korkáče, korky, tak mysli " klasické korkáče" typu Vanimar (dříve Protetika). Korkáče nosím celý život a myslím, že mám přehled a hodně zkušeností. Jistě se najde někdo, kdo bude moje "upřesnění" rozporovat, sprostě komentovat, ale napsala jsem zase po čase pouze MŮJ NÁZOR

Kaja (Ne, 18. 4. 2021 - 03:04)

Tvůj příspěvek nedává smysl. Když 99% procent lidí uslyší, že někdo nosí korkáče, vybaví si jakékoliv pantofle na korku, dokonce i obyčejnou zdravotní obuv. Dřeváky jsou úplně něco jiného. Že ty nosíš celý život pantofle, to neznamená, že víš, co si myslí o korkáčích druzí. Nedávno si kolegyně šla koupit korkáče k vietnamcům.

Zdena (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Napsala jsem svůj názor. Někoho s ním souhlasí, jiný ne. Záleží na tom, jaký kdo má k těm korkáčům vztah a není korek jako korek. Pravý korkový špunt je tvrdý, nové korkové špunty jsou měkké a ohebné. To jen na porovnání a pochopení.

korkoklub - kluk (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

To je přesně oč tu jde. Tvrddý korek dává noze tu jemnost, co jiná otevřena obuv nedává. V masívních korkáčích noha krásně jemně pracuje a to je skvělý. Navíc je to zdravé a prospěšné!!

Luboš (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Dobře napsané určitě vypadají moc hezky na vaší nožce.

korkoklub - kluk (Ne, 18. 4. 2021 - 21:04)

Myslel jsem, že ženy o tom nevědí. Jen v nich chodí, ale si to neuvědomují...

Jozef (So, 17. 4. 2021 - 23:04)

Správny názor a presne vysvetlené

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

No a možná se dožijeme inzultací na věřejnosti od některých, co nenávidí korkáče a dřevákokorkobosochodidla.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 22:04)

Koupila jsem si Leons Tamara modré. Už se těším na léto.

korkoklub - kluk (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Podle mne už odpočítáváme: 5...4...3...2...1....GO!!!

Milan (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Od počátku diskuze je řeč o korkáčích z korku, vyšší platformy, s jedním páskem a neohebné. Ti co to znají přesně chápou a vědí o čem je řeč. "Návštěvníci" jen prudí a absolutně nevědí o jakých korkáčích je tady diskuze. Rád bych viděl lékárnu ( a byl jsem v lékarnách po celé republice), kde mají třeba ty Vanimary!!! Možná někde náhodně jedny, to vše. Santé, Birkenstock a podobné nejsou "korkáče" o kterých se tady bavíme.

Pavel (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Ty si myslíš že když si tu dáš nějaký jméno nebo přezdívku tak jsi něco víc ty blbče.Až vyndáš hlavu z prdele tak si přečti tuhle diskuzi pořádně a NIKDE NIKDO nestanovil že jde o diskuzi o nějakých konkrétních korkáčích.A to že ty si tu hraješ na nějakého "správce" diskuze je tvůj chorý výmysl.Třeba ty kundoviny co sem píše ten psychopat korkokluk to sem nepatří už VŮBEC.

Martin H. (Pá, 16. 4. 2021 - 21:04)

Proč ty sem vlastně píšeš chudáku a některé tady bezdůvodně urážíš? Přečti si diskuzi od začátku a pak nám napiš s omluvou o čem je. Jestli to snad nepochopíš, tak si strč hlavu do pr..e TY a už ji tam nech.

Michael (Pá, 16. 4. 2021 - 22:04)

Diskusi zavedla zdravotní sestra s tím, že vidí v jakém stavu mají mladí chodidla. Takže je to o korkových zdravotních botách. Takže sem můžete psát všichni, co zdravotní obuv nosíme. Takže omluvu očekávám od tebe.

Áda (So, 17. 4. 2021 - 14:04)

Pokud pořádně čteš, tak je většinou řeč o "klasických
korkáčích. Jak vypadají budeš muset nastudovat.

Reklama

Přidat komentář