Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Vanimary mají u nás v Pardubicích v lékárně. A ve zdravotnických potřebách v HK x druhů jednopáskových. Proč tak hysterčíš? Co ty vykřičníky?

Jolana (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Když někdo neví, jak vypadají korkáče o kterých se zasvěcení baví, neměl by sem asi psát.

Pavel (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Jako že je lepší když sem někdo píše sračky že si s manželem s korkáčema na nohách dělají "béne".Ty jsi solidní blbka.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Proč ne? Snad diskuse má jasný téma. Santé je náhodou fajn značka.

Lavočkin (Pá, 16. 4. 2021 - 06:04)

Ptám se opět,dostali už jste někdy korkáčem po držce?

Fion (Pá, 16. 4. 2021 - 10:04)

Ty dostaneš určite . A čoskoro

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 11:04)

Nestraš ty Kozino.

korkoklub - kluk (St, 14. 4. 2021 - 21:04)

Jdeme dál a ti, co máji z toho to ááááááááááaaaachchchchchchchchc, klidně ať se připojí.

Jolana (St, 14. 4. 2021 - 22:04)

Já ááách mám, manžel taky má áááchh z toho plyne máme korkáčový sex. Je na tom něco špatného? Bude to někdo opět kritizovat? Proč to někomu vadí? Jsem ujetí, každý nějak a na něčem ujíždí, tak se navzájem respektujme. Nemám problém o tom otevřeně mluvit.

korkoklub - kluk (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

Mně jen zajíma, jestli je to kvůli chodidlům, anebo korkáčúm to ááááááchchchchch!
Anebo to bereš jak celek, tedy: dřevákokorkochodidlo .

Jolana (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

V 10,45 nějaký dementík píše za mě. Je to jednak kvůli tomu, jak korkáče působí na chodidla a také obráceně, takže je to vzájemně zcela propojené. Jako celek naprosto úžasné, prostě to ách.

korkoklub - kluk (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Áno, dělá se to tu často. To je známa věc...Zaujíma mně i to, jestli jsou nejaké rozdíly v této zálibě mezi pohlavími a věku. Pak a jestli to nevadí, že se vám lidé častěji a se zájmem dívají na ty vaše dřevákokorkochodidla. Mně to docela vadí, ale promáhám se.

Petr (Pá, 16. 4. 2021 - 13:04)

Je mi 46 roků a korkáče jsou jediné přezůvky, které používám. Mám několik párů a často je obměňují .Je pravdou, že když jdu v korkáčích s odpadem nebo do garáže, tak vnímám, že se lidi častější dívají na moje nohy. Vůbec mi to nevadí, korkáče dnes jsou vidět velmi málo, tak ať se podívají, že korkáče vypadají stále dobře.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 15:04)

Nechci ti brát iluze, ale korkáče jsou v každý lékárně na stojanech a nosí je každej druhej. Zdravotní obuv je v oblibě a dělají i pěkné kousky.

Jolana (Pá, 16. 4. 2021 - 16:04)

Je potřeba si ujasnit pojmy. V každé lékárně je zdravotní obuv a určitě je hezká, lidově se jí říká korkáče. Tyto opravdu nosí každý druhý. Korkáče o kterých je tady řeč a vede se diskuze se v každé lékárně určitě neprodávají, musíš si je objednat, jsou z masivního korku a dneska je nosí velice málo lidí. Tak je potřeba trochu znát realitu, než něco napíšu.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 17:04)

Asi jsi mimo ty. Vanimar a Santé se normálně v lékárnách prodávají. Tak mě udivuje, že by někdo zíral na chlápka v pantoflích, co jsou na každém rohu. Ale je to běžné, že si lidi myslí, že o jejich fetiš se někdo zajímá.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 16:04)

A to jsi tady stanovila ty,ty krůto?Tady nikdo nikdy nespecifikoval o jaké korkové dřeváky se jedná.Jsi tu chvilku a kdo ví co jsi zač a chceš tu druhým kázat?Běž si raději zavzdychat se starym u korkáčů a netrep tu piču :-))

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 14:04)

Tak to je ale báječný.To je opět pokrokový,takřka svazácký, příspěvek.No škoda že nejsi starší a nesdělil nám jak jsi v korkáčích ,třeba místo do garáže ,chodil na Vlachovku tancovat.

Ferko (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Aj těn Babiš nehutori ako hovädo ako hutoriš ty somár sprosty.Takych uchylou u nas do riti kopeme drevaky nedrevaky.

Fion (Pá, 16. 4. 2021 - 01:04)

Ferko, prečo ty si taký, taký sprostý, ááááách!

Reklama

Přidat komentář