Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Jitka (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Libore,máš na původním vlákně důležitou zprávu od Tony.

Mirek (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Jo jsem tu také.

Jana (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Utekla jsem z toho vlákna ,prosím tějá se z toho sesypala. Jestli to je pravda tak moje obrovská bolest a žal. Já se tomu bránim uvěřit,říkám si,že jsi to tam utnul po tom náletu a Klárka je s tebou. Já se celá klepu. Já se bojím, já jsem takhle přišla o dítě když mu bylo málo. Jak to je? Moc tě prosím Libore jestli můžeš. Děkuji. Já Klarku mám jako svou holku,opravdu.

Student (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Libore jsem.původně Sedmnáctý, ale zde pod novým nickem. Držím ti palce. Vím,že až bude správný čas začneš. Jen jsem tady taky s tebou.

Martin (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Jsem tady a kdykoliv jsem ti připraven pomoci Libore.

Klára (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Láska je radost a bolest. Láska jsi ty a já . Láska je navždy. Pro tebe , pro mně.

ladarei (Po, 25. 10. 2010 - 19:10)

Je opravdova laska, ta na...Můžu tě k té nejkrásnější, opravdové lásce bez podmínek doprovodit
na SKYPE: modrees
nebo ICQ: 365 060 524

Frodo Pytlíček (Po, 25. 10. 2010 - 16:10)

...abych navázal na náboženskou diskuzi. Pravá láska je tak, která vydrží - strom se přece pozná po ovoci...

Helča (St, 17. 8. 2011 - 18:08)

Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem 20-30 let, ideálně věřící, ale není podmínkou. Budu se těšit na tvůj mail.

[email protected]

anděl (Ne, 8. 6. 2008 - 08:06)

Láska k bohu a láska k k bližnímu jsou dvě křídla okna,která nelze otevřít ani zavřít samostatně.

První přikázání je toto:
Miluj pána,svého boha,
celým svým srdcem ,celou svou duší,
celousvou myslí
a celou svou silou.
Druhé je toto:
Miluj bližního svého jako sám sebe.
Žádné jiné přikázání není větší než toto.

to znamená že pravdu jardo máme oba!

láska k bližnímu je měrou naší lásky k bohu.

Člověk se proměnuje v to co miluje.
Stává se bohem,jestliže miluje boha
a stává se zemí,jestliže miluje zemi.

dodávám: je jen na nás co milujeme a čím se staneme a co pro nás je ta pravá láska.

Jarda (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

Tak si anděli přečti co napsal HOSANNA na forech pervers a bukkake.Tam Ti to bude vše vysvětleno.Přímo od Pána Boha.

anděl (So, 7. 6. 2008 - 18:06)

a kolik lidí poznali lásku lidskou?Bůh společně s láskou a lidma co utvořil stvořil i díla dáblova protože všechny lidé se neřídí boží vůlí i když je bůh stvořil....a jak tvrdím bůh nechce aby jsme milovali jeho,on není sobec on chce a přál by si na světě mír a aby se lidé měli rády a chovali se k sobě krásně a měli se dobře aby jsme si byly všichni rovni a modlili se a věřili....

Jarda (So, 7. 6. 2008 - 17:06)

Anděli měl by jsi dostat od Pána trochu na na na.Lidé by bez pravé a jediné skutečné Lásky Pána Boha Hospodina nepoznali ani život a bez stvořitele Pána Ježíše Krista který nás utvořil by lidé nikdy nepoznali lásku lidskou.

anděl (So, 7. 6. 2008 - 09:06)

jardo víš čeho je moc toho je příliš,pravá láska je přeci k bližnímu svému,bůh při nás stojí a vidí nás a ukazuje nám cestu jakou máme jít a aby jsme měli rádi svět a dělali ho lepším ,bůh není láska největší ale náš spasitel...díky němuž víme že svět může být lepší a že lásku máme dávat všem,že nás bůh za to obdaruje....bůh není láska ale víra....nejsi vůl,jen popleta...

Jarda (So, 7. 6. 2008 - 00:06)

Mám skrze Pána Ježíše Krista od Pána Boha Hospodina všechno a nemusím mu,jim a nikomu nic dávat.Vůl Boží

Návštěvník (Pá, 6. 6. 2008 - 23:06)

Jarda je boží vůl,nezapomeň jim odevzdávat desátky.

Jarda (Pá, 6. 6. 2008 - 03:06)

Bůh je ta pravá a jediná Láska a to Hospodin a jeho syn Ježíš Kristus.To je ta cesta,pravda,Láska a život!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 23:06)

M.R.D.

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 16:06)

Tohle tema bude vzdycky aktualni :) City a to laska a nenavist ve svych ryzich formach je to jedine co nam dokaze branit v rozumnem uvazovani..dela nas nejstastnejsimi..nebo v tom horsim pripade naopak..

Návštěvník (St, 23. 1. 2008 - 23:01)

Protože neexistuje a nikdy neexistovala,lidi vymýšlejí chujoviny,aby se jim "snáze" žilo,jde jen o šukajdu a hormonální továrnu v těle.

Reklama

Přidat komentář