Reklama

Punčocháče a muži

Petr (Út, 13. 7. 2021 - 17:07)

Já si každé ráno punčocháče beru pod kraťasy i když je teplo a zatím mne to nevadí jsou kompresní punčocháče 40 denny krásné tělové barvy ale jsou bohužel dámské ale já jsem úplně v pohodě.

Standa (Po, 12. 7. 2021 - 09:07)

Hledám někoho, koho by bavilo si mě cvičit v pravidelném nošení punčocháčů. Naučil mě poslušnost na slovo v případě neposlušnosti mě potrestal tak, abych neodmlouval a plnil příkazy bez řečí...
V případě zájmu více na emailu: standa.novak888

Miki (Pá, 2. 7. 2021 - 13:07)

Pratele puncochacu,
asi jste si v tom spechu nevsimli, ze damske nylonove puncochace v zime hreji a v lete zase chladi, protoze pot, ktery pomalu vyparuji ochlazuje vasi pokozku a ti i telo. Ja puncochace miluji a pro doma si oblekam vetsinou 15DEN/Bellinda-bronze/, z tech jsem uplne hotovy, ale nekdy i slabsi12-10 DEN, taky radeji ty opalene. Ale na bezne noseni si beru 40-50 DEN ted zrovna pro baletky-s mirnym leskem s plnym chodidlem, s klinkem a daji se vytahnout az pod bradu. Jo a uz je nosim par tydnu bez problemu. Nenavidel jsem v detstvi ty bavlnene detske s tim anglickym klinem na zadku. To pozdeji ty krepsilonove uz byla vyssi liga a ty jsem miloval, no a ve finale damske luxusni nylonove puncochace, leskle s Lycrou-tak o tom zadna. Nic lepsiho neexistuje. Ke kratasum si je neberu, spis pod dlouhe kalhoty, ale klidne v nich i spim a mam stesti, ze mi nepachnou nohy, abych si to nezosklivil jak sobe tak partnerkam. A je legrace, kdyz rano ja i ona hledame svoje puncochace pod posteli a hadame se ktere jsou ci. Krasne zazitky. I ty vam preji, a uzivejte si. Cauky, M

P (Čt, 1. 7. 2021 - 12:07)

Pánové nosíte punčocháče ještě.? Pod kalhoty či kraťasy v jakých barvách či síle punčocháču.

Axel (Čt, 1. 7. 2021 - 21:07)

Určitě, pod kraťasy i samodržky, když je vedro, síla 15 nebo 20 den. Barva tělová, světlejší nebo trochu tmavší, odstín "bronzo" zatím ne.

XxX (Čt, 1. 7. 2021 - 13:07)

Když mi je žena nanutí tak jo. Většinou 20 denové tělové, no už jsem měl taky čtyřicítky a v těch vydržet celý den v práci, to je peklo. Pod kraťasy se je venku stydím nosit, takže jenom na chatě, když něco dělám okolo domu a není poblíž moc sousedů.

(Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Také každé ráno punčocháče 40 den pod kraťasy a vždy kompresní punčocháče dnes jsem si je vzal ráno a teď jedu z práce a mám je stále ale aby to tak vidět nebylo tak mám ponožky trochu větší nad kotníky ale jinak dobrý minule jsem chodil bez punčocháču a bylo mi taky fajn.

Pavel (Pá, 11. 6. 2021 - 04:06)

Jak zvládáte punčocháče v těchto vedrech, nemusí nad vámi stát někdo s bičem při jejich oblékání...

Kamil (So, 12. 6. 2021 - 07:06)

Když začaly teď ta vedra, vyzkoušel jsem ke kraťasům punčocháče 40Den v tělové barvě a osvědčily se. Vedro nepociťuju. Tak je teď nosim celý den. Dnes opět vyrážím do města v sukni, černých samodržkách a naostro na výlet do Českého ráje. Má sice pršet, ale nějak to zvládnu. Večer poreferuju.

Axel (Pá, 11. 6. 2021 - 20:06)

V pohodě, teplotu kolem 26 - 27 °C ještě nepociťuji jako vedro. Když budou příští týden třicítky, vezmu si samodržky. Ráno jsou dost chladná, tak přijdou vhod.

Fan (Pá, 11. 6. 2021 - 15:06)

Kraťasy a silonky v pohodě.

Tomas (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Ja rad nosím černé neprůhledné nejlépe stahovací punčochy a na to leginy a chodit mezi lidi

Jiřík (Ne, 2. 5. 2021 - 17:05)

Já nemusím cvičit ale punčocháče nosím normálně pod kalhoty záleží jaké je počasí dnes jsem si musel vzít vzít ze 130 denny punčocháče jelikož v nich i v noci spím místo pyžama rodiče mi sice místo pyžama pořídili overal ale já na spaní rád nosím punčocháče a nebo dupačky pro dospělé a je mi úplně jedno kdo co nosí bráchovi jsem sice pro smích ale já aspoň nemrznu bydlíme ve starším baráku ale když se tam zatopit tak stejně tam je chladno tak já mám nikdy punčocháče a dupačky ale v punčocháčích chodím i doma mám je jako domácí oblečení takže od dětství až do této doby je nosím dnes mi je 23 let jsem menší postavy měřim do 150 cm takže dětské punčocháče a nebo dupačky mi krásně jsou.

Annonym (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Spis Ja bych potřeboval od někoho cvičit

Jarda (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

Třeba se někdo najde.

Pavel (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

Bavilo by někoho cvičit si mě v nošení punčocháčů...vice na: [email protected]

Jiří (Út, 20. 4. 2021 - 07:04)

To by mohlo být zajímavé. Já nosím punčocháče, jen když je větší mráz, ale kdyby si mě někdo dokázal vycvičit k celoročním nošení (asi mimo léta, to je v nich asi velké horko), tak bych to třeba zvládl. Z počátku bych možná trochu protestoval, ale jako každý muž dokážu při správném vedení nebo úkolování nakonec poslechnout a myslet si, že je to moje rozhodnutí...ha ha [email protected]

Annonym (Pá, 9. 4. 2021 - 14:04)

Jasné proč ne

Jarda (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Jak to dopadlo, už si ho cvičíš?

Roman (Ne, 11. 4. 2021 - 18:04)

Tak se mu ozvy, třeba bude rád...ha ha

Reklama

Přidat komentář