2188 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Odpověď na to je nádhera, mám to taky
S nápadem přišla žena a po prvotníních rozpačitých pokusech jsme análnímu sexu přišli na chuť a je to příjemné zpestření. Ovšem "normální " sex a navíc s zasunutým análním kolíkem je absolutní extrém nepopsatelné rozkoše a vzrušení pro nás oba.
25. Únor 2021 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na S nápadem přišla žena a po
Musím souhlasit , sex bez kolíku si již nedovedu představit.
25. Únor 2021 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
nikdy jsem nezkousela, musim vyzkouset :D
27. Únor 2021 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Odpověď na Musím souhlasit , sex bez
Nebo to chce mít dva najednou a udělat sendvič. Řekla jsem o tom příteli, protože anál spolu děláme, tak že bych chtěla zkusit mít zasunuté dva. Má dva dobré kamarády, ti souhlasili. Spíš bych se divila, kdyby ne a šlo se na to. Je to nářez a naprosto skvělý pocit, Praktikujeme tento způsob už od jara loňského roku. Dva mám zasunuté dole a třetího kouřím a postupně se posouvají.
28. Únor 2021 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Odpověď na Nebo to chce mít dva najednou
Priznam se, ze i ja okusila dva najednou dole.Jednoho v pipce a druheho v zadecku.Ten nadhernej pocit, kdyz jsou ve vas oba.Dost jsem to prozivala a ten krasnej pocit, kdyz se pak oba vystrikaly a ja mela obe dirky plni.
28. Únor 2021 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Odpověď na Priznam se, ze i ja okusila
Však co je asi tak ještě lepšího? Většinou jedou 3 kolečka a když se sejdou tři, tak se přesouvají ze zadečku do pipiny a ten co ho měl v pipině, tak mu ho kouřím a ten co jsem mu ho kouřila, tak jde do zadečku. Kam se kdo udělá je jejich věc a jak to na ně příjde. Někdy jsou jen dva a někdy se jede bez přítele, když je zrovna v práci. Ještě bych chtěla zkusit mazlení a sex s holkou a přibrat přítele, aby neřekl, že si užívám pořádně jen já.
28. Únor 2021 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Odpověď na Však co je asi tak ještě
Tri jsem nemela, aby mi ho dal este do pusy.Jen dva.Jinak je to opravdu krasni pocit mezi nohama.Jak prirazej do obouch direk.Moc si to uzivam.Nekdy me suka jen jeden do prdelky a druhyho kourim.Zkratka si uzivam a jejich vystriky take neresim.Kde je zasunutej a pride to na nej, tam se mi vystrika.
1. Březen 2021 - 4:04
Obrázek uživatele Návštěvník
ytong (anonym)
Jak může někdo šukat v kanále,to fakt netuším. To jsou dneska lidi !
1. Březen 2021 - 5:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Odpověď na Jak může někdo šukat v kanále
Jako muž nevím používám kolík. Žena poprvé vyzkoušela kolík byla neskutečně nadčená a pak jsme to praktikovaly naživo. Dnes má i ten kolík mnohem větší , než na začátku a nemůže si to vynachválit. Kolík používáme i při sexu a je to neskutečně skvělé. Chce to jen vyzkoušet,
1. Březen 2021 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ukaž prcku holčičko (anonym)
Můj první anál jsem zažil už v 16 kdy jsme se sestřenicí byli sami doma a měli jsme zrovna moc času pro sebe. Zrovna jsem sprchoval a trošku jsem i myslel na holky ze třídy a proto mi penis stál docela dobře. Když najednou přišla do koupelny ona a prvně byla vystrasena a v údivu co tam teď dělám, jelikož měla v plánu se jít taky osprchovat a tudíš byla taky nahá. Prvně jsme se na sebe jen tak dívali, ale potom nás napadlo že by jsme mohli zkusit pohlavní styk. Pochopte byli jsme mladí. Ona bývala často taková nadrzena a někdy se mě ptala na dost intimní věci. Když jsem souhlasil že si zamrdáme ihned mi ho začala olizovat a sát
19. Březen 2021 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Ukaž prcku holčičko (anonym)
Odpověď na Můj první anál jsem zažil už
Až mi ho pořádně olízala, ukazala mi svou kundičku. Měla jí už dost mokrou. Chvíli jsem ji olizoval až nakonec začala stříkat pissing. Fakt jsem nevěděl že ji tak vzrusim, že při prvním sexu bude už stříkat. Potom mi vylízala dokonce i můj chlapeckej zadek. A potom jsem ji naslinil anál a zacli jsme. Nechtěla do kundy aby neměla děcko tak jsem jí trošku prstíkama protáhl zadeček a potom už ho tam chtěla. Řekla mi že se jí tam mohu klidně udělat. Šli jsme do pozice psa. Pěkně jsem tu samici obdělával. Furt křičela že chce víc a víc tak jsem prirazel rychleji a tvrději a potom to konečně přišlo udělal jsem se jí do análu. Střikl jsem ji to hluboko ale nakonec to ještě vytlačila ven a jak u toho prděla nádherně. No byla to slast a od té doby praktikujem anální trojku i s jejím přítelem. V 17 už dostala dvojitou penetraci.
20. Březen 2021 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
tak anální sex už dnes není žádné tabu a spousta párů ho praktikuj..existují různé formy análního sexu a stejně tak i různé pomůcky, které dokážou stimulovat ty správné partie a kam se počítají i třeba pomůcky na masáž prostaty..ovšem doporučuju používat opravdu kvalitní anální vibrátory a stimulátory- https://luxusni-vibrator.cz/analni-stimulatory/c6
7. Duben 2021 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Vvv (anonym)
Miluji anal bi?
9. Duben 2021 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Anální sex není moc zdravý, preferujeme s přítelkyní jen normální soulož. Pak jsme oba unavení a přijemně sexuelně vybití. Ale chápu, že někde to je třeba nutnost.Republikán nečumí druhým lidem do ložnice.
10. Duben 2021 - 1:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mně přijde, že tenhel druh styku fakt patří zhruba pod těch 18 let, to má ještě ten pel zakázaného ovoce a nevinnosti.
10. Duben 2021 - 1:30
Obrázek uživatele Návštěvník
daddy (anonym)
Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
12. Duben 2021 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Anální sex to je ten hit z USA, kde jsou vysazený na velké hamburgerové p.dele.
12. Duben 2021 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Anální sex je produktem kinematografie. Reálnému sexu je podobný asi jako hvězdné války.
12. Duben 2021 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Představa že se budete mazlit s vaší milé anální dírkou je lákavá jen jako představa na videu, ale v reálu to vypadá zcela jinak.
12. Duben 2021 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Odpověď na No jde o to že je to takové..
Anální sex nic proti. Ovšem v análu vibrační kolik a ve vagíně vibrátor to je teprve to pravé a řvete naprostým blahem ,rozkoší a orgáč jaký si neumíte ani ve snu představit.
12. Duben 2021 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mám análek hrozně ráda.Manžel má velmi slušné “vybavení” a když mi ho tam pořádně šoupne tak se úplně celá roztřesu.Tak 3-4x týdně si ho dopřejeme.
12. Duben 2021 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Už vidím ty manžele, jak jsou celí nadšení z toho, jak zas manželka bude natěšená asi z porna u kterého celý den seděla jak zas bud muset soukat se manželkce do análku.
12. Duben 2021 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Odpověď na Už vidím ty manžele, jak jsou
To máš pravdu a dokážu si to živě představit,měl jsem přítelkyni,která chtě šukat do zadečku pořád,bylo to naprosto skvělé,škoda,že jsme se rozešly,ted už můžu jen takovým štastlivcům jen tiše závidět.
12. Duben 2021 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jestli je těsto v díži, tak nikoho kromě toho honibrka za monitorem nezajímá v které. Tedy v zadní díži je to bolestivé a dál od erotogeních zón ženy, takže cirka jednou za život v patnácti a pak týden si mazat zadek krémem a nikdy více. Keci že je to super jsou od gayů, takže z nouze ctnost, jinou komindu nemají tak chtějí vzbudit závist, fakt ne, ani lítost, ani soutěžení kdo to s klíčovkou líp umí. A krásného šatňáčka fakt ne. Hezky údy musí sednout jak má být a nedělat z toho kolomaz když to není nutností. Život jak se zdá je dílem nutnosti. Teskno mi opravdu není, že nemusím šustit sedum krát do týdne s různými sexuálně nezávaznými č..ráky a vítat je komindou.
12. Duben 2021 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanz (anonym)
Odpověď na Tri jsem nemela, aby mi ho
My s pritelkyni jsme co se tyce sexu dost kreativní. A anální sex je běžnou součástí. Ale ve 3 to bych nedal abych viděl jak jí to dela někdo jinej.
30. Duben 2021 - 6:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Odpověď na My s pritelkyni jsme co se
Na tom nic není, nesmíš být tolik vlastnický a brát sex jako potěšení a přítelkyni dopřát něco víc. Jasně, tobě to nic nepřinese, ale přítelkyně bude v sedmém nebi. Už jen, že jí to dělá někdo jiný je pro ni vzrušení a dělá ji to trochu jinak, než je zvyklá. Jste v ní oba najednou, to je pro ní další vzrušení a slast. Tak spíš by vše musela popsat moje přítelkyně a ne já, jenže ona by sem nic nechtěla napsat, tak musím já, jen z toho, co mi řekla. A je to na ní také vidět, ty orgasmy a spokojenost. Ale jestli to nedáš. Zase ale máš vše pod dohledem a nedělá sex někde tajně s milencem. Hoď vše za hlavu, a běž do toho, uvidíš, jak bude šťastná, mi už bereme trojku jako běžnou věc. Přítelkyně mi zase na oplátku nechá šukat kamarádku, že ji můžu šukat podle chuti. Ty dvě jsou jako dvojčata, jedna bez druhé nevydrží ani chvíli a nejradši by bydlely spolu. Tak běž do toho a obavy s předsudky zahoď hodně daleko.
30. Duben 2021 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Odpověď na Jestli je těsto v díži, tak
To jsou ale hloupé kecy nepolíbené baby.
30. Duben 2021 - 12:40

Stránky

Přidat komentář