Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Jan (Ne, 16. 5. 2021 - 16:05)

No to teda... mně stačilo, když mi jako malému jednou omylem dospělá žena stoupla celou svou vahou na nohu.

Luccy (Ne, 16. 5. 2021 - 17:05)

Jak k tomu došlo, kolik jsi měl let a kolik ta žena asi tak vážila?

jjj (St, 21. 4. 2021 - 14:04)

Já jsem si představu o tom, jak je těžký dospělý člověk, udělal již jako předškolák. Ve školce jsme jednou měli na zahradě takovou lekci, kdy jsme se na houpačce vzájemně převažovali a zkoušeli, kdo je těžší a kdo je lehčí. Ten těžší toho lehčího samozřejmě převážil a učitelka to zapisovala do tabulky, kdo je těžší, kdo lehčí atd... Nakonec se nás učitelka zeptala, zda chceme také poznat, jak je těžká paní učitelka. Učitelka byla na jednom konci houpačky, na druhý jsme si sedali my. Napřed jsem posadil já, učitelka mne samozřejmě naprosto suverenně převážila, aniž by dosedla celou váhou, ona jen podřepla a už jsem se třepetal nahoře ve vzduchu, stejně snadno převážila i dva a potom i tři žáky, divili jsme se tomu, jak je těžká, ale když jsme na jednom konci houpačky seděli už čtyři, mysleli jsme, že nás čtyři již převážit nemůže. Ta dospělá žena ovšem tentokrát zvedla nohy ze země a dosedla na sedátko úplně celou její váhou. My všichni čtyři žáci naráz jsme silou váhy jejího těla byli vyzvednuti nahoru do vzduchu... Nestačili jsme úžasem lapat po dechu, jak nás její váha překvapila... Do té chvíle by mne nenapadlo, že dospělý člověk je tak hodně těžký... Učitelka nás chvíli nechala třepetat se ve vzduchu a pak nás pomalu spustila dolů tím, že se nohama nadlehčila.

Miki (Ne, 18. 4. 2021 - 06:04)

Něco podobného jsem jako malý kluk zkoušel také, akorát místo pytlů to byli dva kamarádi, kteří oba dohromady vážili asi 55 kg. Lehl jsem si na záda a na hruď mi napřed stoupl pětatřicetikilový kamarád. Připadal mi dost těžký, ale dalo se to pár sekund vydržet. Pak si tomu kamarádovi sedl na ramena dvacetikilový kluk. S tím klukem na ramenou mi pak měl stoupnout na hruď. Měl jsem při tom pocit, že mne ta jejich společná váha dvou kluků rozmačká na placku.

PP (Út, 13. 4. 2021 - 11:04)

Když mi bylo devět let, vážil jsem necelých 30 kg, a byl jsem docela zvědav, jak je těžká maminka, která vážila 74 kg. Byl jsem zvědavý, jaké by to bylo, kdyby na mně sedla nebo stoupla. Maminka o ničem takovém nechtěla ani slyšet, tak jsem venku udělal pokus. Lehl jsem si na záda a na hruď mi kamarádi skládali desetikilové pyle jeden po druhém. Čtyři pytle jsem ještě s vypětím sil na hrudi udržel ačkoliv jsem už pod nimi nemohl dýchat. Pět pytlů již byla pro mne tak velká a nesnesitelná váha, že jsem okamžitě požádal, ať ten pátý pytel sundají. A pak jsem si uvědomil, že maminka váží ještě o hodně víc než těch 50 kg, které jsou pro mne již nesnesitelně velká váha a pak jsem měl před váhou jakéhokoliv dospělého docela respekt.

Iva (Ne, 4. 4. 2021 - 06:04)

Já 57 a pojedeme brácha tak 45.

ona1962 (Út, 23. 3. 2021 - 13:03)

Jsem 58 z Prahy,vahá 68 kg nehledám mladého chlapce

Xxx (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

20 ti letý hubený by stačil ?

Tramplik67 (So, 10. 7. 2021 - 03:07)

Budu rad, kdyz se mi ona1962 ozve na [email protected] Rad ji po sobe necham slapat treba hodinu..

DAVID (St, 24. 3. 2021 - 11:03)

Chceš po někom šlapat?

Ahoj (Út, 23. 3. 2021 - 14:03)

A proč nám to píšeš? Chceš se seznámit?

Ouido (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Vtip

DAVID (Út, 23. 3. 2021 - 09:03)

To není vtip ji to baví já si lehnu na zem a ona mi stoupne na břicho a prešlapuje a já si to taky užívám.

DAVID (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

moje přítelkyně má 95kg a normálně mi šlape po břiše

Iva (Ne, 21. 3. 2021 - 05:03)

Ahojky, tak jsem si jistá že mě by brácha unesl. Sem tam dáme fight a když jsem na něm nemá problém. Je mu 12 mě 18. Někdy si na něho slapnu, uvidíme

Peťula (Ne, 21. 3. 2021 - 06:03)

No to je skvělý ten fight. Mám s tím zkušenosti tak jako snad nikdo. Svírat ho na zemi desítkami různých způsobů. Sevřít ho nohama, mezi stehny, tělem, posadit se na něj. Hlavně mu dát pořádně zabrat až do vyčerpání. Líp pak snese když si na něj stoupneš. Ale musí se opatrně, hlavně když s tím nemáš zkušenosti.

Iva (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

No dává to bez problémů. Jenom když po nem preslapuju tak se kroutí že ho to boli. Má smůlu, když jsem poprvé na něho stoupla opatrně vydržel tak minutu. Ale když začnu preslapovat po břiše a hrudniku tak to je dobre mucenicko. Jen se sviji ale vydrží dost. Když ležel na zemi v pokoji včera a já zapomněla telefon a vrátila se pro nej přešla jsem po nem i v botech, to bylo překvapko!

DAVID (Út, 6. 4. 2021 - 11:04)

Jaké jsi měla boty?

Iva (St, 7. 4. 2021 - 07:04)

Normální plátěné vansky. Proč tě to zajímá?

DAVID (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Přece jen neboli ho třeba břicho jak po něm šlapeš? Já měl občas bolesti žaludku jak po mě přítelkyně šlapala

Reklama

Přidat komentář