Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 00:04)

Tak jsem se informoval o sčítání lidu a prý je tam kolonka. Jaká národnost jste a cítíte se jako Mohamedán 2 Národnost Evropská 3 Klingonský národnost 4 Kokot 5 Jiřina Šiklová
Chvíli jsem váhal a pak jsem zaškrtl že jsem Mohamedán, ale možná si budu rvát vlasy a litovat obdobně jako když jsem zazmatkoval a volil Drahoše a hned jsem věděl že jsem zklamal.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 00:04)

Mohamedán je jediný konzervativní...

aldadin (Pá, 9. 4. 2021 - 00:04)

Máte slovo je sionistický pořad. Dělaný sionsty pro ovládnutí planety z U$A. Díl : Je multikulturalismus hrozba, nebo naděje? Všechny je pozavírat, vyselektovat a poslat buď na kastraci (Kohout), aby se nemnožili, nebo do blázince. Přípdně plniče Kaligeriho plánu poslat na Ďábelský ostrov, který by ČR odkoupila od Francie a tam posílala nejnebezpečnější sionisty! Stropnický ml., Kohout, femistickou neomarxistku Šiklovou, trangender heterosexuála Marie Feryna a třeba rovnou i sionistu Benjamina Kurase a Sašu Tomského.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 01:04)

Všichni budou kandidovat na prezidenta. Za odměnu a slíbí milion imigrantů z co největší černoty a uvidíte, že je zvolí, když přihodí, ještě jednoho ponny pro každého vítače.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

Bavěj se dva zřízenci z nemocniční márnice. Hele tak ta ženská co exla na tý jipce dobrý, ale naskakujou mi takový puchjře. Ježis sory zemřela na nilskej mor,já ti tam zapoměl dát na ní igelit.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

a již nikdy nepiš o AfD ,jaký maj výborný program.To jsou jasní nacisté a válečné tažení z ruské zemi maj za dobrý plán a otevřeně obdivují nacistické válečné zločince.Uvědom si,že i kdyby byl jejich program sebelepší-jsou to prostě nacisti a normální člověk s nima NIC a to tak,že NIKDY!!Tečka.

Cynik - realista (Pá, 9. 4. 2021 - 05:04)

„...a již nikdy nepiš o AfD ,jaký maj výborný program. To jsou jasní nacisté ...“. Jahodo, pochopitelně budu psát, o čem chci, bez ohledu na „úkolování“ jedincem, dokonale zpracovaným propagandou… Mimochodem, jak by se ti líbila tvá slova, poněkud upravená?

„...a již nikdy neloz do katolického kostela ,jaký maj výborný program. To jsou jasní nacisté...“ - což ukazují historické prameny, popisující ukrývání nacistů katolickou církví, tedy bránění světské spravedlnosti trestat nacisty provedená zvěrstva… „...jsou to prostě nacisti a normální člověk s nima NIC a to tak,že NIKDY!!Tečka.“ --- Budeš tedy obcházet katolické kostely (velmi) uctivým obloukem? -----

„Nejčistčí byl ale v tomto světovém pokrytectví israelský Mossad,tam se to v mnoha případech prostě řešilo kudlou do zad někde v ustraní a beze svědků a bylo vymalováno.“, píšeš jinde… Kudla, vražená do zad, je čistým řešením? Aha…

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 9. 4. 2021 - 05:04)

AdF jsou nacistické kurvy a ty si klidně piš co chceš.Opět jsi ty nacistické svině ani slůvkem neodsoudil!Pouze konstattuješ že si budeš psát o čem chceš....takže neodsuzuješ propojení AdF s neonacizmem....ale jo,piš si co chceš.No jistě že propojení AdF s nacisty neodsoudíš,když Tomio Okamura zve na své mejdany v Praze nacistické kapely jako je Ortel,hajluje se tam,nosí hákové kříže na klopě,obrazy Hitlera Adolfa a provolávají nacistické zdravice.....vy voliči SPD jste vlastně takový soukmenoci ,...ty se proto nesmíš znemožnit odsouzením nacistů z AdF....kdyby si to páni v Německu a Česku přečetli...to by se jim nemuselo líbit.Takže odvracej pozornost k ŘKC a kostelům a klidně si poukazuj na temnou minulost některý darebáků duchovních,kteří pomáhali nacistům,ale neodvažuj se dávat do jedné roviny toto s celou vírou v Krista Spasitele.To by nebyla pravda !Protože já si do toho kostela teda zajdu ´vždy .Jo a se mnou i miliardy jiných a vy ataisti s tím nic nenaděláte.....třeba na You Tube jsou on lajn přenosy z Jasné hory v Polsku,Panna Maria Čenstochovská a již z rána je tam on line několik tisíc lidí.A nikdo je nenutí...jednou byl rekord i 6700 přihlížejících.Tato víra má budoucnost,zato ataistická pavíra v materializmus,beznaděj,zmar naděje a mrzký nihilizmus beznaděje nemá budoucnost....aha?!No a co se týče Mossadu,tak ti si vždy najdou falečně pištící a nacističtí vrazi a zločinci k nim patří již od vzniku Státu Israel.No a co my dva s tím naděláme?....

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 09:04)

Nepřepínat se! Kohout prý plaší smrt, tak dožít zpěvu ptáků.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

Máte slovo : Jílková nestíhala. Veleba Babiš, J.X.Doležal a téma rušení zemědělských dotací. Velebe správná asertivita. Jílková třeba : "můžete také nechat mluvit mně" a on "nemůžu, já bych rád mluvil."
Je to dnes moderní koučing asertivity. Např. se zeptá. Není to pro vás příliš vážné téma. Ten řekne , no, ale není, ze slušnosti. A on, tak dobře ještě vydržíme u vážných témat a já se vás zeptám...

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 23:04)

Ovšem co karma ? Ta pak ty lidi dostihne když je někdo v mládí zneužije k likvidaci někoho. I v menších věcech funguje karma. Ovšem nesmí zas to být šarlatánská záležitost, že někdo vyvolá u druhé karmu za něco co nespáchal.
Např. toto dobře řeší film s a "nechť mu je filmové nebe milostivé," Jirkou Menzelem.
Tam jde pronásledovat syna nácka, který zavraždil jeho rodiče a mnoho dalších a toho chce za ty jeho činy vinit a dělat z něj nácka. Ale ten to odmítne a odmítá nést vinu za činy , které nespáchal.

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

"Máte slovo s M. Jílkovou
1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Lipavský, jste DEBIL !!! Sráč, který škodí České republice !!! Měl by jste doetat přes držku !!!

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

"Máte slovo s M. Jílkovou
1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pane Chromý, vy jste DEBIL !!! Tento právní vzteh mají i Američani a i ostatní západní státy !!! Jste DEBIL !!!

Jéžiši Kriste! (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

Co je tady bolševických, proruských a prozemanovských prasat!

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

/'|¨|'\

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

"Máte slovo s M. Jílkovou
1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Ten Pirát je stejně blbej, jako Bartoš !!!

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

"Máte slovo s M. Jílkovou
1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pane Chromý, vy jste z toho štvaní proti komunistům totálně zblbnul !!! Západ není schopen tu elaktrárnu postavit a také nedosahují takové kvality, jako Rosatom !!! Lipavský a ten za nim jsou IDIOTI !!!

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 22:04)

"Máte slovo s M. Jílkovou
1 ČT 1 SM HD - 8. dubna 2021 - 21:35–22:34"...Pani Jílková, musíte být velmi omezená, když dáváte Atomovou elektrárnu do spojitoti s Nevalným !!! Ti dva oponenti na levé strany obrazovky jsou debilové !!! BIS, a všechny bezpečnostné firmy poslouchají CIA !!! CIA se snaží pomoct Americkým společnostem !!! U nás operuje CIA a nikomu z těch sráčů nalevo to nevadí !!!

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

"Druhá světová válka v číslech (2)
Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 21:05–22:05"...V Sovětském svazu zavraždili Hitlerovci 13 000 000 civilních občanů !!! To také západ zapoměl !!! Stejně tak, že padlo 12 000 000 Sovětských vojíků !!! ZÁPAD je nepředstavitelná HNŮJ !!!

aladin (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

"Druhá světová válka v číslech (2)
Prima ZOOM - 8. dubna 2021 - 21:05–22:05"...Východní Polsko patřilo před rokem 1918 Carskému Rusku a tak si Stalin vzal to co bylo Rusku ukradeno !!! Všichni to vědí, ale nikdo o tom nechce nemluví, teda skoro nikdo !!!

Reklama

Přidat komentář