Reklama

Milenec a manžel

Sára (So, 21. 11. 2020 - 06:11)

Ahoj.tak tady ctu nazory na neveru a musim taky ´přidat přispevek.Jsem stastne vdana,spokojenou rodinu a nasla jsem si milence.Respektive to byla zřejme souhra osudu,jednoduše jsme se potkali.Přeskočila jiskra,přijemne jsme si povidali,pak psali emaily a dnes se schazime.Vim,že me spoustu lidi odsoudi,že jsem neverna,ale je to hodne těžké.Nikdy jsem nemela krome mého muže jiného.Možná je to i zvedavost, ale se svým milencem je mi proste hezky.Sveho manžela mam moc rada,važim si ho, nechci ho v žadném případe ranit, ubližit mu,ale na druhou stranu mi dela dobře, že milenec ve me citi podporu a je moc hezke, když vam napise, že je rad, že vas ma a že mu dodavate energii a posilujete po psychické strance.To samé cítim ja.Když jsme spolu,je nam hezky, popovidame si ,probereme sve problemy, je nam hezky.Prožívam s nim nepoznané věci.Ve vztahu mame jasno, oba vime,že rodina je na prvnim miste.Určite me zde odsoudite,ale vim,že svého manžela mam hodne rada, rozumime si, nemam problem a přesto jsem neverna, ale svého milence mam také rada a je mi s nim hezky a posiluje me to.

Jirka (St, 7. 4. 2021 - 18:04)

Neodsuzuji tě, fandím ti. Klidně bych ho bral do trojky a nebo aby jsi přišla domů naplněná a já pokračoval a doplnil. Ten krásný pocit, když by jsi mi zahnula a přišla naplněná a já zjistil, že tě někdo šukal a je o tebe zájem, to je něco.

Karel (Út, 27. 4. 2021 - 16:04)

Krásný pocit? Spíš zvláštní. Když manželka přišla z odpolední, tak jsem chtěl sex, ona ne, ale nakonec podržela. Zjistil jsem, že je nějak víc mokrá než jindy a zjistil, že má kundu od někoho vystříkanou. Jel jsem dál, až jsem se do ní také udělal. Potom ji říkám, jak to bylo jiné a lepší než jindy. Koukala a nevěděla co má říkat. Nevím proč, ale líbilo se mi to a tak už domů chodí naplněná a já ji doplním.

Honimir Mrdan (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Já chci naplnit tebe do huby,ty kretene až do vystřiku že bys polykal můj sladký nektar a do prdele bych ti přitom vrazil šroubovák,ty vykroucene namrdaná buzno!

Návštěvník (Út, 27. 4. 2021 - 14:04)

Dej si dávku,ať se uklidníš

Honimir Mrdan (Po, 31. 1. 2022 - 13:01)

Drž hubu a krok ty vykroucena buzno!

Lea (Ne, 3. 7. 2022 - 23:07)

Maminka tvému tatínku asi nedostatečné vykouřila jeho s po ermie a z jedné deformované jsi vzniknul ty viď?

Eva (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

Odsoudit tě může jen nějaký závistivec nebo zatvrzelý obhájce desatera. Já si zařídila, že k příteli jsem přidala ještě dva jeho kamarády. Sex je tak mnohem lepší a mému příteli jsem nabídla svoji kamarádku, a jsme spolu naprosto v pohodě a jsme mnohem šťastnější a spokojenější, protože nejsme svázáni nějakými nesmysly. Je absolutní blbost přežívat jen ve dvou, to vymyslel jen nějaký vypatlaný magor. Je potřeba si zaskotačit i s jiným a vybřednout z té každodenní šedi stejných dnů.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Sáru neodsuzuji ale nad tebou kroutím hlavou. Zřejmě kecáš. Moje kamarádka, to je asi to poslední co bych chtěla, aby ji manžel šukal. A jeho kamarádi? To je nezajímavé, ty už znám. Nevím, kdo z toho může být šťastný a spokojený. Je to spíš přiblblý oficiální grupáč.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Asi tak. To, co popisuje Eva je normální nuda.

Samantha (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Já tě neodsuzuji, užívej si, dokud to jde.

Yossarian (Pá, 13. 11. 2020 - 05:11)

Jako to je sice hezký, jak tu popisuješ svý nevěry Amatére,ale ty to pipisuješ z pozice muže, jak vidíš, žena která zahne, pak přestane mít chut doma a často se do milence zamiluje, rozbije si tím vztah......a to je ten problém....u žen to tak funguje, muž může zahýbat a pořád se vrací domů...

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 04:11)

Máš pravdu , nechat jí vymastit pekáč od pořádných bejků až jí lezou oči z důlků , až to s ní škubá a slintá . Potom zvadne a je hotová .

jasmína (Pá, 13. 11. 2020 - 04:11)

je to prave 4 mesice,co jsem se rozesla s pritelem po temer ctyrletem vztahu.Je to neuveritelny,nikdy jsem to nechtela udelat,ale byla jsem k tomu donucena. Porad se z toho nemuzu dostat je mi strasne,nic me nebavi,rano vstanu uz s hroznou naladou,nemam smysl pro co bych zila.Ja se sama sobe divim proc vlastne je mi tak mizerne,po tom co mi udelal mi to neprijde normalni. Prozila jsem s nim kus zivota.Nepochopim jak mohl byt takovy hajzl.Seznamila jsem se s nim,kdyz jeste nemel vyresen predchozi vztah(To uz jsem mela dat ruce pryc),s tim ze mi tvrdil ze uz v podstate je konec.Uverila jsem,jezdili jsme na vylety,porad se neco delo,byla jsem stastna a zamilovana a nevidela ty jeho drobny lzi,ktery mi mohly napovedet,ze to asi nebude,tak jak rika.Vzdy si neco vymyslel,abych se nevyptavala.Mela jsem divny pocit, ale kdyz clovek nema dukaz,tak jsem ty myslenky vzdy zahnala a uverila jeho presvedcivym lzim.Nebo chtela uverit. Tak se stalo,ze po roce vztahu jsem ho nahodou potkala ruku v ruce s jeho byvalou slecnou.Ac mi tvrdil,jak se chudak musi zdrzet v praci.To uz jsme spolu bydleli,meli za sebou prvni dovolenou.Slecna ani netusila ze jeji milacek nejaky rozchod planoval.Strasna scena(tenkrat si myslim i demonstrativne podrezaval zily a vypil na ex flasku vodky-jen aby jsme ho litovaly),ale bohuzel laska je slepa a ja hloupa s nim zustala.Bylo obdobi relativniho klidu,i kdyz ted,co se zpetne dozvidam,to bylo spis obdobi dokonalych lzi,vlastne nebyla doba,kdy by mi byl verny,mel milion kamaradek,jak je on nazyval.Je mi spatne,kdyz si to predstavim,podvadel me vlastne nepretrzite.Neuveritelne,jak dokazal s clovekem manipulovat,jak to dokazal stihat a tvarit se jako by nic,mozna si ted budete rikat,ze jsem uplne blba ze jsem to neprokoukla driv,ja myslim,ze jsem tusila,ze se neco deje,ale jak uz jsem psala,nemate dukazy a na svuj pocit jsem nedala.Byla to chyba! Odcestovali jsme spolu na rok do zahranici,nebylo to tam lehky a napeti se stupnovalo,ted uz vim proc,chybelJ mu ty jeho vecny nevery,po roce uz to nevydrzel a musel zpet.ja opet jak hloupa husicka skakala ,jak on piskal.Byla jsem v tom po usi.Hned po navratu se to rozjelo na novo,nemeli jsme kde byt,u rodicu to nebylo ono,chtela jsem sve soukromi,snazila jsem se nam najit bydleni.On o to ani prilis nestal.Nechapala jsem.Odjel na tyden za strycem lekarem,ktery mu mel pomoci rozpoznat,proc se citil cely rok tak nesvuj.Uz na tomto vylete si zase musel dokazat jaky je borec a ze dostane holku do postele a ani mu nevadilo,ze je to pritelkyne jeho kamarada.Zvlastni ze s navratem do CR vse zmizelo jak mavnutim kouzelneho proutku....Boze jak ja byla hloupa,ale v te dobe jsem to netusla.Po par mesicich divnyho chovani ke me,nezajmu,vecnyho pracovniho vytizeni a unavenosti,nevysvetlitelnych navratu pozde v noci,jsem prisla na jeho dalsi romanek.Rekla jsem tak dost!!Ale bohuzel jsem nevydrzela byt silna a nechala se zase zblbnout,bylo to tezke,kdyz vam stoji pod oknem,prosi,ceka pred praci,dokonce koupil zasnubni prstynek,posilal tuny SMS a denne na 500 neprijatych hovoru,brecel,vydiral me sebevrazdou.Prosil na kolenou.Clovek mu to uveril.:( Rozeny herec!!! Rekla jsem si,chybu muze udelat kazdy a vratila se ,nasla spolecny byt,a rikala si,ze ted uz to bude dobre.Ano bylo 14 dni, mesic? Zaclo to na novo,telefon si bral i do sprchy, abych nahodou neodhalila to jeho zahybani.Nachazela jsem po byte cizi vlasy, ale on dokazal vse otocit tak,ze jsem se ja pak citila jak zarliva zenska ,az jsem se zastydela.Bylo to cim dal divnejsi,vecne byl pryc,nikam se mnou nechtel.Vydrzela jsem to asi pul roku a pak uplnou nahodou zvedla jeho zvonici telefon,kdyz byl ve stavu neschopnych vnimat a na druhem konci se ozval divci hlas.Zustala jsem jak prastena palici,nasledne jsme se sesli,ta slecna mi vyklopila vse.Ze uz spolu chodi pul roku,ze spava v me posteli,ze v dobe nasi krize bydlela v nasem byte.Navykladal ji jak jsem nesnesitelna furie,ze se nechci uplne odstehovat,ze si delam narok na byt.Prislo mi desivy ze pul roku to vsichni okolo vi jen ja ne.Pritom se choval,jako ten nejvetsi chudinka na svete,neustale prosil,jak mu na me zalezi jak se mnou chce zalozit rodinu,jak budeme stavet barak,jak me miluje a pri tom mel v posteli jinou,ktere povidal to same.je to vgubec mozne?? Ja,ja jsem to do dnes nepochopila a asi nepochopim. Aaaa...a tak to skoncilo.Je s dotycnou slecnou stale,taky ji namluuvil,jak se rozchazime a ona uverila ,jako ja tehdy pred 4 lety. Neni den abych na nej namyslela,je mi strasne,jak mohl vse zahodit,ja jsem to bohuzel brala az prilis vazne...Vim ze ji podvadi jako kazdou ,jenze my holky verime,ze se mnou to bude jine. Zhruba do minuleho tydne mi od nej denne chodily zpravy,at se k nemu vratim a jak me miluje a jak vseho lituje i pres to,ze zije s tou slecnou.Chapete to???Lze i ted po tom vsem? Dekuju ,ze jsem to mohla ze sebe dostat.Ted uz nikomu neverim,mam strach si nekoho pustit k telu,ze mi zase tak ublizi.Zhroutil se mi svet,vse na cem mi zalezelo je pryc.A on nema ani vycitku,ani spetku pocitu,ze neco udelal sptne. Budu se zas nekdy smat? je mi smutno,prazdno,je mi to hlavne moc lito,ze me mel jen za dalsi kus ve svym haremu. Neprijit na to,tak on by se se mnou nikdy nerozesel a delal by ze me vola do ted! ...... :( ...

jolana (Pá, 2. 10. 2020 - 07:10)

ivane, moc s tebou cítím, a moc se zlobím na tuhle společnost, která se takto staví k homosexuálům. bůh miluje všechny lidi stejně, i homosexuály a přeje si aby všichni lidé byli štastni a našli lásku podle přirozenosti jim vlastní. nic si nevyčítej, přijmi se jaký jsi, jsi v pořádku, to ti okolo tebe, ti netolerantní nejsou v pořádku. je mi líto, že kvůli takovým lidem jsi se nepřijal a nepoznal potešení, ztratil 60 let života - ale lepší pozdeji než nikdy. zkus tu seznamku, je to fakt dobry napad a určitě najdeš i někoho ve tvem veku, nebo nekoho mladsiho, komu tvuj vek nebude vadit a bude si te cenit za to, kym jsi. vim co je to trpet pro nenaplnenou lasku, a o chybejicim sexu ani nemluve, prave ted hrozne trpim kvuli jednomu klukovi, co me po kratkem romanku opustil. mam hrozne deprese a strach, ze uz nikdy nenajdu nikoho, koho budu tak milovat jako jeho. ale musime to zkouset, i kdyz prichazeji zatim jen dalsi zklamani a rozcarovani. jednou stesti musi prijit. preji ti aby ti to vyslo!!!!!!!

SMIL (Čt, 27. 8. 2020 - 02:08)

ale,ale pánové nač ta urážlivá slova. Vždyť sex vládne světem. Na rozdíl od vás si já zásadně vybírám vdané paničky kolem čtyřiceti až padesáti léty. Ty vás málo kdy zklamou. Třeba teď mám čerstvou padesátnici , která je 33roků vdaná. Kdyby jste ji viděli tak puknete závistí. Krásné kozy, pevná prdelka, sametový jazýček ,lastura dělaná pro můj ocas a ten její sametový jazýček no prostě boží. Scházíme se jednou za 14 dnů a děláme to všude možně. V autě, na posedu, v lese hotelu, ve vodě. Prostě kam řeknu tak tam jedem a udělá všechno co chci. Prostě dobře vycvičená fenečka.

Pavel (Po, 27. 7. 2020 - 13:07)

Jen ať si holky užívaj, neřeším to. Jednoho nabíječe má v práci a doma ji to dělám s kamarádem. Proč ji to nedopřát?

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 18:07)

Přesně tak. Spokojená žena je lepší společnice i partnerka. Takže nakonec jsi spokojený i ty.

Honimir Mrdan (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Milencům manželek se má chcát čerstvé ranní chcanky do ksichtu!

Honimir Mrdan, (Pá, 13. 11. 2020 - 04:11)

Také jsi paroháčem , nic si z toho nedělej , nerozčiluj se , jsou vás miliony .

Reklama

Přidat komentář