Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Z (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Z

Tyran (St, 7. 4. 2021 - 13:04)

Když s ho v létě natírala a jestli to bylo loni, tak měl 13. Měl už chloupky? Určitě sis všimla kdyzs tak po něm jela. V těch letech už chalani něco mívají. Zajímá mne jenom ty chaloupky.

Veronika (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Před rokem prakticky chloupky neměl, jen tak neznatelně. Tento rok už něco má, ale jen malinko kolem vršku. Je blonďáček, stejně jako jsem já blond, takže pořád je takovej holej. Ale se svým ocasem si už poradit umí. Trápí si ho a dává mu zabrat den co den.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Jezdíte na nudakemp?

Petra (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Jezdíte na nudakemp?

Veronika (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

Byli jsme poprvé vloni v létě. Taktak nám to vyšlo jak byla ta omezení. Můj bývalý nám zaplatil vše až na sever Německa do Heiligenstadtu. Nebylo to přímo na nuda pláž, ale po zakoupení voucheru jsme tam se synem dva dny strávili. První den kluk ležel víceméně na břiše. I pro něj to bylo něco nezvyklého. Ale další den se už otrkal. Ležel již na zádech ale většinou měl vprostředku ručník. To, když ho měl napnutýho. Ale mnohdy se odhalil s obyčejným, malým šulinkem.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

My byli v Chorvatsku, odkud jste, byli jsme v nudakempu, kluci strávili na břiše 2 dny a 8 dalších jsme si užili vše....

Návštěvník (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

A kouříš je?

Petra (St, 7. 4. 2021 - 16:04)

Ani náhodou

Petra (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

Ani náhodou

Petra (St, 7. 4. 2021 - 14:04)

Mi kluci to mají od 11 že jim rostou

Zuzka (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Čekala jsem, že až bude mít těch deset, tak se, jako většina kluků začne stydět. Ale ani né. Ne teda že by se předváděl, ale i teď mu můžu umýt záda a to si přitom ve vaně stoupne. Sice není obrácen ke mně, ale i tak leccos zahlédnu. Až se divím, že mu nevadí, že mu vidím zadeček. Co se týče onanie, tak už je obezřetnější a dělá si to jenom v pokojíku. Ani tam ráno nevstupuji a moc ani během dne.

Petra (St, 7. 4. 2021 - 06:04)

Já se vloni na pláži taky nestačila divit a to kluci mají měli 11 a 13 co jim vypadlo s kraťasu

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Jo a tys mu ho meřila,tak s ním zajeď do Pelhřimova,ať ho zapíšou do knihy rekordů

Dora (Pá, 3. 1. 2020 - 06:01)

V těch letech bývají kluci dosti stydliví. Vím to od mého syna. Jakmile začal s onanií, tak se tak stydí a i třeba ve vaně musí mít hodně pěny, abych nic nespatřila. Jak to bral tvůj syn, když jsi u něj všechno viděla?

Lída (Pá, 3. 1. 2020 - 09:01)

Asi tři týdny jsem se o něj komplet starala. Pak už se mohl sám pohybovat. To se ví, že mu to asi nebylo nejpříjemnější, ale nic jiného mu nezbývalo. Dělala jsem prostě jakoby nic. Párkrát ho měl trochu našponovanýho a jednou teda dost. Bylo vidět jak se stydí, ale zvládl to. Stejně si ho ale pořád honil, poznala jsem to podle vůně semene a různých hadýrek kam se utíral, tak si aspoň takto ulevoval.

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Ošukej ho

(St, 1. 1. 2020 - 10:01)

vám seru na čuráky. Mě bolí hlava.

(St, 1. 1. 2020 - 10:01)

asi vyteču z tebe,napiš podrobností

(St, 1. 1. 2020 - 09:01)

jsem mu ho vyhonila a vystříkal se do minuty. Nádherně, ve svých třinácti měl několik intezivních vystřiků a několik ještě stahů,ale už nic neteklo. Byl zcela mimo.

Reklama

Přidat komentář