Reklama

Zápasy v bahně

Lucka (Čt, 31. 5. 2012 - 17:05)

můžeš zápasit i oblečená,ale zbytečně si umažeš oblečení,šaty...Kalhotky se v bahně nebo v oleji zamažou.Někdy i nechtěně roztrhnou.Ale můžeme zápasit i na žíněnce ,a tam můžeš být v prádle v kterém zase odjedeš.A jak jsem psala,je zbytečný si na to brát kalhotky třeba za pět stovek.

Maruš K. (Čt, 31. 5. 2012 - 13:05)

A proč by to měli kalhotky odnést.O co vlastně de v tom zápasu.Aby si mě vysvlékla do naha anebo mě dostala na lopatky.

Lucka (St, 30. 5. 2012 - 18:05)

meila už jsem psala,ale klidně ho teda napíšu znova [email protected] bát se mě nemusíš,já jsem drobné postavy a ani prát se neumim.Kalhotky si vem rezervní určitě,trhat ti je nebudu,ale přeci jen to asi odnesou.Vem si obyčejný,ne nějaký krajkový drahý.Na značce nezáleží,klidně si vem od větnamců za dvacku.Nebo můžeme zápasit i nahý,jestli se nestydíš.

Maruš K. (St, 30. 5. 2012 - 12:05)

Tak napiš na sebe meila,a já přijedu.Pokudˇ budeme sami,pudu klidně i v prádle.A to na mě ty kalhotky rozerveš ?Tak si mám vzít asi rezervní ?

Lucka (St, 30. 5. 2012 - 07:05)

no mě taky zaráží ,že je to tady plno výzev,ale pak se nikdo neozve.Ale já bych to nejdřív chtěla zkusit z nějakou holkou.Ale ne agresivní,to že mě třeba vysvlékne to přežiju,ale aby mě nějak moc nezmlátila.Koukala jsem na Youtube na videa,a někdy je to dost brutální.

bahnik2@seznam. (Út, 29. 5. 2012 - 21:05)

To nemá cenu, zatím mi žádná silná holka nenapsala, že se chce prát a přeprat mě jak malýho kluka :-/
Někomu snad jo?

pojdte (Út, 29. 5. 2012 - 20:05)

se prát!

Petr (Pá, 18. 5. 2012 - 22:05)

Klidně před divákama, jestli bych skončil na zemi, ale nevěřím tomu.

Pavel (Pá, 18. 5. 2012 - 11:05)

slipy bílý si vezmu,a můžeš mě je klidně stáhnout jestli se ti to povede,třeba budeš nahá dřív ty.Ale jestli chceš se takhle někde ukazovat,já teda ne,jedině v soukromí,před divákama nee !

Petra (Čt, 17. 5. 2012 - 18:05)

a nebude ti vadit,že ti třeba stáhnu i slipy,a vezmi si bílý

Pavel (Čt, 17. 5. 2012 - 06:05)

taky se mi líbí zápasy dvou děvčat.Někdy bych si to chtěl zkusit,zápasit s nějakou ženou-kdyby ste chtěli,tak se holky ozvěte,mám 68kilo a měřim [email protected]

Tom (Čt, 17. 5. 2012 - 05:05)

Mě hrozně vzrušují zápasy v bahně,ale i v oleji.Je to fakt krásná podívaná když dvě holky spolu zápasí,nejlépe nahé nebo v tangách.Chtěl bych vyzkoušet taky jaké je to soupeřit s holkou,no ale těch možností moc není.Měla by to být trochu dominantnější holka,nebo popřípadě dvě.

Iva (St, 16. 5. 2012 - 22:05)

A proč si holky nevemete jednodílný plavky,ty tak stáhnout nejdou,a hlavně víc vydržej.Kokala jsem ne jednu holku,která šla zápasit v bílých kalhotkách v nějakém oleji,všechno ji bylo vidět,kalhotky se stali průhlednými.

Petra (St, 16. 5. 2012 - 21:05)

jak myslíš chytit,když ta holka má převahu,tak si prostě s tebou dělá co chce.A jak píše Katka,ani mě vršek zas tolik nevadí,ale ukazovat se někde bez kalhotek moc příjemný neni.Při zápase to kolikrát ani nepostřehneš,až třeba po chvíli,zjistíš že v bahně ležíš úplně nahá,a ted si tě fotí ,natáčí.A ty musíš vstát a prostě si tu ostudu vychutnat až do konce.

Petr (St, 16. 5. 2012 - 21:05)

Já to kdysi zkusila jako...Musíš jí líp chytit :D

xyz (St, 16. 5. 2012 - 12:05)

Já bych ten zápas v bahně...stačí plawky

Katka (Út, 15. 5. 2012 - 22:05)

Já to kdysi zkusila jako dobrovolnice a skončila jsem úplně nahá. Přišlo mi že ta holka si užívala svou převahu, vršek jsem ještě zvládla ale u kalhotek jsem se fakt bránila protože kolem bylo hodně lidí, no ale nebylo mi to nic platné, naštěstí to bahno maskuje ale i tak ...

Zuzana (Út, 15. 5. 2012 - 22:05)

O podprsenku pokud prohraváš,přídeš skoro pokaždý a kalhotky ti některá mrcha stáhne taky anebo je na tobě roztrhne.Někdy s tebe po zatížení bahnem spadnou i sami.Lepší je vzít si tanga

Bára (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Taky jsme to zkoušela před 3 lety (bylo mi 23). Jak říká Zuzka, podprsenku jsem měla dole skoro hned (což mi nevadilo) Vyfasovala jsem i docela agresivní soupeřku, třeba mi stoupla na břicho. Kalhotky mi mrcha sundala taky, myslela jsem že se propadnu studem, že jsem poražená nahá bez kalhotek a okolo docela lidí.

Rakato (So, 4. 6. 2022 - 01:06)

Báro, rád bych s tebou zápasil, jestli sem ještě chodíš, ozvi se.

Reklama

Přidat komentář