Reklama

onanie kluků

Aleš (Po, 5. 4. 2021 - 19:04)

Této to mě vzrušuje

Tera (Út, 6. 4. 2021 - 05:04)

To jo. Dokáže to člověka rozparádit. Když víš, že má v kulích spoustu semene který musí jít ven a sám si rozhoduje o tom, kdy jim to umožní a ejakuluje.

Aleš (Út, 6. 4. 2021 - 06:04)

To určitě.a nechtěla bys mu to zpříjemnit?
Co bych za to dal já kdyby mě někdo smiroval a to ještě moje mamina,ouuuu.to by byl hukot

Tera (Út, 6. 4. 2021 - 08:04)

On se tak stydí, dělá s tím největší tajnosti a kdyby tak věděl, že všechno o něm vím, i to nejintimnější i jak si způsobuje rozkoš. Zpříjemnit mu to ale nechci. Stačí mi tak jak to je. Teď ráno to má taky už za sebou. Jako každý den začíná honěním.

Abe (St, 7. 4. 2021 - 00:04)

Tero. Nech to tak. "Zakázané ovoce nejvíc chutná". Mě to dopřáno nebylo. Musel jsem povinně onanovat před mámou.

Aleš (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Téro a uděláš se taky někdy? Když ho sleduješ

Tera (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Když ho sleduju tak ne. Až by to na mě přicházelo, tak bych se prozradila. A navíc je mi proti mysli dělat si to vestoje. Takže počkám s tím až jsem sama.

Steve (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

7x za den? :-D Tak to bych chtěl teda vidět ...

David (Út, 11. 5. 2021 - 18:05)

Taky jsem toho schopný a to i víckrát. Když to přijde, nejde s tím nic dělat, jen honit a honit a żena zdárně a bez problémů též. Je to o zvyku, čím častěji si to děláš, tím víc to potřebuješ.

Honza (Út, 11. 5. 2021 - 22:05)

Přiznávám si zřejmě svoji úchylku a jak říkáš, čím častěji si honíš, tím větší závislost máš. Je to hrozně příjemné a jsem schopen si to udělat všude.

Aleš (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

Vážně . kolikrát jsem s toho zoufalý

Steve (Po, 5. 4. 2021 - 22:04)

Já mám sice to nejbujarejší léta už za ssebou ale jen velmi vzácně jsem to dal 2x za den ... Ale to říkám, to muselo být po nějakém delším půstu, jinak ani omylem. Ani každodenně jsem to nemusel otravovat ... Když na takové věci nemyslím a třeba i nemám náladu tak to dokážu dělat až 1x za 3 dny. nevím, já nikdy nebyl takovej sexuální maniak a honič. :-D Né že bych to chtěl nebo nechctěl, ale prostě to tak mám nastaveno od narození jako standard. Takže žasnu jak někdo má potřebu si ho honit vícekrát denně ...

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

Rozumím a buď rád že jsi jaký jsi.
Není co na tom vidět

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 03:03)

trochu rozumu vzít penis nemcnýmu klukovi do ruky apomct mu souložit nebude ale to druhý uspokoj ho

pavel (Ne, 21. 3. 2021 - 17:03)

musíš to kluk potřebuje uvlnění musíš to zvládnut je to proti přírodě ale bude to chvilička odstříkne si a bude pohoda o to jde pa pavel

Steve (St, 24. 3. 2021 - 02:03)

Opravím tě - proti přírodě to teda rozhodně NENÍ! Je to spíš proti slušnosti a zásadám ... nic víc. Naopak příroda to zařídila tak, že to musí občas ven ... tak to prostě u chlapa je zařízeno. Navíc je to nutné kvůli tréningu prostaty ... Pokud se přestane souložit či stříkat, s prostatou to půjde do hajzlu ... Proč myslíš, že starší pánové mají problémy s prostatou? No protože jí nezaměstnávají! (sexem či onanijí) To je celý. :-)

ruda (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

nevím koli je klukovi chápu že má touhu aje mi ho líto každej kluk má ejakulaci jsi maminkou
tak mu to dopřej udělj to ruda

ruda (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

tr e
e
nýrky prát musíš jsi máma a bud mámou je to tvuj kluk máš syna starat se musíme všichni

jana (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

mam syna je nemocny a nemuze moc s rukama jsi udelat to prijemny ,chtel by abych mu pomohla nevim jak se k tomu postavit ,chapu ze otrebuje se obcas uvolnit nechci to rozvadet ale trenky porad prat taky nechci ,,co poradite ,diky ,,

Steve (St, 24. 3. 2021 - 02:03)

No, možná to vypadá divně, trapně, úchylně atd. stud je asi veliký ... to chápeme všichni - kor od matky. Zkus to odhodit a zkus mu to udělat, ber to jako nutnost, né jako nějakou sexuální či mileneckou hrátku ... Vím, a chápu, je to asi šílený rozhodnutí. Zkus to, dodej si odvahy, nikdo to vědět ani vidět nebude ... a jemu se na chvíli uleví, a dost. Bohužel i takovým postiženým pohlavní ústrojí normálně a plně funguje, a má své potřeby.... Takto je třeba se na to dívat. Nechat to na polucích je už vážně peklo ... den dva než k tomu výronu dojde, to je děs, furt asi erekce atd. Pár jemných pohybů a má pokoj jistě na několik dní ... a to je k nezaplacení nežli čekat na poluci, nespat apod. To říkám jako zdravej chlap ... a dokážu si toho vašeho bezmocného představit ... jak se trápí a nic. Dole to šimrá a tlačí ... Já nevím jak to máte vy ženy, ale vás tam aspoň žádná tekutina netlačí která chce ven ... + spojené s erekcí údu. Jsem velkej slušňák a zásadovej, to se o mne zde ví ... přesto zde chápu a jsem pro výjimku. Udělej mu to prosím. Aspoň na zkoušku to stojí. ;-) Jsme jenom lidi, a jsme savci - tak to je.

Reklama

Přidat komentář