Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Sadistka (Pá, 9. 4. 2021 - 23:04)

NEJDE kočce rozšlápnout hlavu tím, že na ni slapnes. Na hlavu, PLOCHOU podrážkou!! Já to zkoušela, NEKOLIKRAT!! MUSIS ji do oka nebo tlamy zapíchnout podpatek!! Stejně ji nezabiješ HNED!! Stejně tak je BLBOST, jak jsem tady četla, že se udusí za minutu. Když jsem byla malá, kočka nám zakousl králíčka. Od té doby je NENAVIDIM!! Bratr udělal sklopec, chytla se. Vystříleli jsme do ní MNOHO diabolku ze vzduchovky. NIC. Tak jsme ji dali do sudu s vodou, i se sklopcem. Než se utopila, vlastně udusila, trvalo to DLOUHO!! Teď je likvidují jinak. Chytime ji s přítelem do DRATENE pasti, uvazeme na ni smyčku. Vytahneme ji. Pak ji prislapnu břicho "přední" castii lodičky, podpatek druhé lodičky ji dám do huby. Ona ho stiskne zuby, pak přenesu svoji váhu na "jehlu", projede ji mozkem!! Mytím se za toho malého králíčka. Navíc mně to VZRUŠUJE!!!

Luccy (Čt, 8. 4. 2021 - 18:04)

Někdo tady tvrdí, že kočku nelze zašlápnout. Myslím, že to jde. Zkusila jsem to s králíkem, který má asi tak stejně velkou hlavu jak má kočka. Zabíjeli jsem králíka a já jsem ho namísto běžného způsobu zabití zkusila zabít stoupnutím na jeho hlavu. Jsem lehčí než Mirka, vážím 58 kg. Jen jsem se plnou vahou na jeho hlavu postavila a bylo po něm v jediném okamžiku. Žádné dupání, žádné podpatky. V běžné domácí obuvi a jen jsem na něj přenesla svou váhu. Jeho lebka křupla a pode mnou se propadla. Stejně by to dopadlo i s kočkou.

Honza (St, 7. 4. 2021 - 22:04)

Jo fakt super, chlubit se tím, že jsem vyžraný prase, pod kterým praská i vlastní postel. Když už někdo má tak malý mozek, myslí, že to dožene obrovskou prdelí :D Nechutný tyhle vyžraný ženský, který si ještě myslí, jak jsou náramně sexy...

Jirka G. (Čt, 8. 4. 2021 - 02:04)

Ten tvůj příspěvek je opravdu ohromě sexy a prospěšný... Nechápu, co tím chtěl tento "básník" říci...

Miroslava (Po, 5. 4. 2021 - 10:04)

Ostré podpatky jsem nikdy nenosila a nosit nebudu. Na kočku stačí plochá podrážka. Váha dospělého člověka ji rozdrtí lebeční kosti a je po ní. Jednou nohou si ji přidržím, druhou položím na hlavu, přenesu celou váhu mého těla na její hlavu, a hlava pod mou váhou křupne jak vlašský ořech...

???opravdu mir… (Út, 6. 4. 2021 - 17:04)

Pojď to vyskouset tedy.......máš na to odvahu????Drtikol

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Noha č 7, ale to je snad jedno. Hlava kočky se vejde pod každou podrážku.

Hm. (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

A králíka bys zaslapla????nebo něco jiného??troufla by sis??

Č.7?? (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Nemáš trošku velké chodidla na tvojí výšku??neděláš náhodou v JZD??

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Tlustá? To snad nemyslíš vážně. Kdybys mně viděl, tak to určitě neřekneš.

Pro mirku (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

A miri kolik vážíš přesně?jakou máš vel chodidla?myslíš že bys kočce rozdrtila hlavu ?jedině tak patou ne?nebo i špičkou?

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Jasně že podpatkem, ale ne jehlovým, jedině plochým. Tou jehlou se trefit na mozek je problém. Ale když kočce stoupnu celou svou váhou na hlavu nohou obutou v botě s pevnou a plochou podrážkou, tak tu hlavu kočce rozdrtím na placku a je po ní.

Mirusko (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Možná když ji na ni dupnes vší silou tak jo.ale když normálně stoupnes ???jsi si jistě že ji bude mít na placku??záleží také na velikosti drticiho chodidla !jak je máš ty velké??

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Myslím, že stačí se na hlavu kočce jen normálně postavit a hlava bude na placku. Podívej se např. na lebku z králíka až ho budeš připravovat na jídlo, a stoupni si na ni. Křupne jak nic. A kočka to má podobné.

Opravdu? (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

A tys někdy králíkovi stoupla na hlavu?živému či už stahnutemu?jakou máš vel.nozky?,

Samozrejmne ,ž… (So, 3. 4. 2021 - 17:04)

Těžko by zde byla žena která toto dělá ráda,,a v afektu hold člověk udělá věci kterých pak i lituje....ale určitě je nějaká havěť kterou ráda likvidujes že??

Dodatek (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

A chce to hodně vnitřní síly !mirusko

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Ale jen teoreticky, protože kočku jsem zašlápla jen jednou v životě a víckrát bych to nedělala. Bylo to v afektu. Vážím 71 kg.

Miroslava (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

A ještě bych si troufala polemizovat s tím, že kočku nelze zašlápnout jedním stoupnutím. A co když jí stoupnu na hlavu celou mojí váhou a tu hlavu jí svou váhou v okamžiku úplně rozdrtím? Myslím, že kočka s hlavou na placku asi těžko může přežít déle než sekundu.

Sadistka (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Jak ji propichnes mozek podpatkem, už neuteče ani nezaútočí. Mrtvá HNED není, cuka sebou. A dost!!! :-) :-)

Reklama

Přidat komentář