Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 17:05)

Jo přesně. Výkulí oči, sbalí plavky a jsou fuč... chudáci, už si myslí, že jsou pořádání chlapi, ale ještě k tomu mají daleko. Jednou jsem ale zažil nepříjemnou chvíli, kdy tam přišel otec se synem (asi kolem 15) a syn si nechtěl sundat plavky, ale otec ho donutil. Syn tam měl dole takovou malou žížalku, ale otec by urostlý. Bylo mi toho chlapce líto...

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 22:05)

Takhle mi jednou bylo líto jednoho kluka když tam dorazil s otcem a dvěma bratry a jediný tam skoro nic neměl což bratři ještě komentovali než je otec okřikl. Zase ale do 18 let času dost.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

dělají to zcela záměrně aby mohly okukovat jak se jim zlíbí

Po (St, 31. 3. 2021 - 07:03)

Četl jsem povídání od jedné mladé uklízečky, která si stěžovala, že před ní muži močí, když ona uklízí pisoáry. Prý se ta žena při pohledu na penis pokaždé silně vzruší a krev se jí nahrne do hlavy. Jakoby za to, že se okolo močícího muže ochomýtá a dívá se na jeho péro, mohl ten muž. Podle ní měl každý počkat, až to ona douklízí a mezitím se měl asi pochcat.

no (St, 31. 3. 2021 - 18:03)

někde to udělají, nakoukne dovnitř, když nikdo není, dá ven štafličky, že se nemá dovnitř chodit. Párkrát jsem zažil, že tam stejně někdo leze. Ale běžnější je, že močím do pisoáru a najednou tam vleze a kolem mne začne vytírat. Před lety jsem zažil, močil jsem v metru na WC, bylo to po nějaké cestě z Německa, šéf nás vysadil, hodně jsem potřeboval, on skoro nestavěl. Najednou prošla kolem nějaká mladá žena, slušně pozdravila, pak tam s někým se bavila, asi známá místního "správce" WC. A nebo v obchodním centru, najednou z kabinky vyjde ženská, co si tam zašla. Chtěl bych vidět ten řev, kdyby muž šel na ženské wc. Přitom tam mají kabinky, jediné co by slyšel různé zvuky, když dámy konají potřebu, nic by neviděl.

Pavel (Út, 30. 3. 2021 - 16:03)

Tak tohle mi nikdy vůbec nevadilo. Neznám důvod, proč by se jakákoliv cizí žena nemohla na mne podívat, když jsem nahý anebo když mám vytažen úd a chčím. Když vidím, že se dívá, ještě se na ni otočim a tím údem jí klidně i zamávám. Mám ho dostatečně velkého a nemám se za co stydět, tak ať se ženy klidně podívají. Doma to ty ženy v drtivé většině tak velké nemají...

Pavkol (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

To taky ,ale jen když je vhodná situace.

dana (Út, 23. 3. 2021 - 17:03)

Poprvé jsem viděla penis muže ještě na základce , soused chodil doma nahý a náhodou pořád když jsem tam byla . Že to není náhoda mi došlo až později.

mikeo078 (Út, 23. 3. 2021 - 16:03)

Petilete CTYRLETE DIVENKY JSOU NEJSLADCI NA SVETE NEJEN NA POHLED JOJO Miluju JE

Steve (St, 24. 3. 2021 - 01:03)

Souhlasím jenom s tím pohledem ... To ano, to jo, jsou rozkošné. Dál už nic!

Gól (St, 3. 2. 2021 - 22:02)

Já jsem viděl poprvé penis někoho jiného než jsem já v 11 letech. Byl mého táty, zrovna si ho honil v koupelně, když jsem potřeboval na záchod. Byl strašně velký, chvilku jsem ho šmíroval, aby jsem vlastně věděl co to dělá a tak jsem koukal a koukal a najednou začal být strašně udýchaný a pak najednou vystříklo cosi bílého a pak s tím přestal. Koukal jsem se s uplně vykulenýma očima. A pak jsem radši zalezl do svého pokoje, aby mě můj táta neviděl. Asi o týden později jsem to taky zkusil, masíroval jsem si ho asi čtvrt hodiny až najednou jsem začal dýchat rychleji a rychleji a pak cítil takový zvláštní uspokojující pocit, ale žádná bílá tekutina a tak jsem masturboval dál a až za 2 roky ze mě trošku cákalo semeno. Kdy vám z toho začalo cákat a ještě prosím odpověď na otázku jestli je mít ve 23 letech penis dlouhý v klidu 17 cm a v erekci 19 ???

Jana (Pá, 12. 11. 2021 - 07:11)

a kdy jsi porpvé viděl kundičku...?
Jana
[email protected]

:) (Út, 23. 3. 2021 - 23:03)

Tak akorát

Mariana (Út, 23. 3. 2021 - 22:03)

Je to jen lehce pod průměr. Průměr je 20 cm, co je pod 20 je podprůměr.

Marie (Út, 23. 3. 2021 - 23:03)

U malých dívek je to jinak. Co se mi jako děcku zdálo být velké, je po zkušenostech dospělé ženy, podprůměrné. Takový je život. Naštěstí.

Steve (St, 24. 3. 2021 - 01:03)

:o))) No jo no ... jj, tvrdá realita. Asi tak.

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 22:03)

Žádná zvláštnost , jen lehce nadprůměr .

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Abé, vidíš čo si sposobil? Peklom prepadneš!

Steve (Čt, 4. 2. 2021 - 01:02)

:o)))

stařec (St, 3. 2. 2021 - 01:02)

Ty jsi ještě v životě nikdy nešukal viď ty úchylnej honibrku !!

Reklama

Přidat komentář