Reklama

Trestani dospelych deti

Michaela langpaulova (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Může

Eva (Út, 2. 3. 2021 - 01:03)

Taky jsem dostala výprask,bylo mi 15 let,tehdy jsem si pozvala kamarádku ke strejdovi,byli jsme takový blbý holky začli jsme chlastat a kouřit,strejda to neměl rád,vždy mi povídal ať nekouřím že to škodí zdraví,měli jsme otevřené okno ale i tak to bylo cítit ale nejhorší bylo to že tam byl i jeho kamarád,strejda za náma přiběhl z vařečkou,museli jsme si sundat kalhoty a pak kalhotky,a obě jsme dostali na holou každá 25 ran,pak nás nechal 10min klečet,pak přišel znovu i s kamarádem na horu,strejda si vzal kamarádku,a jeho kamarád si vzal mě,oba nás přehnuli přes kolena a dávali nám 50 ran,jedna dostala páskem a druhá zase dostala ramínkem

martin (Čt, 11. 2. 2021 - 14:02)

a chalan ma 16 rokov

martin (Čt, 11. 2. 2021 - 14:02)

dobry ja som vydel mojho syna fajcit cigaretu tak ked prisiel domov tak dostal vyprask do stal sice rukou ale asi niejakych85 ran ale to je teraz jedno vyprask dostal pred dvoma dnami ked mu poviem nech ide ku mne tak ide uplne pomali pri obede a veceri je cely cas ticho a ked mu nieco poviem tak to rychlo uroby. ja si myslim ze sa ma boji matku nema nechala mi ho tu a odisla. Myslite ze som to prehnal alebo neviete mi poradit preco sa ma asi boji alebo mu mam nieco povedat? prosim o rozumnu odpoved: Martin

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Nebo jako vadilo by to rodičům a mě by navadila ta bolest, ale spíš i pohled na ten zadel

Výprask girl (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Jo a zbytek rodiny je taky proti výpraskům. A nechtěla bych výprask do krve nevadilo by mi to ale rodičům jo...... klidně to může být do jelit, modřin, ale ne zas nějakých které jsou na pokraji rozsekání.... mě by to nevadilo, ale rodičům jo

Výprask girl (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Ahoj. Strašně ráda bych dostala pořádný výprask, řemenem nebo rákoskou. Teď před chvílí jsem si dala pořádně na prdel sama vařechou, dala jsem si asi 70ran a skoro to nebolelo a řemenem neumím dát sama sobě. Je mi 12 a jsem ve věku, kdy bych mohla dostávat, ale moji rodiče jsou proti tomu i když jsem si připravovala obhajobu. Prosím, nevíte někdo, kde bych mohla dostat OPRAVDU POŘÁDNÝ VÝPRASK? Nechci se ale moc seznamovat přes internet, vždyť víte, viděla jsem film v síti za školou a to mi stačilo. Chtěla bych opravdu extramní výprask, žádné poplácávání, pěkně pořádný výprask na holou, tak že bych brečela, prosila, ječela........... chci od někoho, komu bych řekla před výpraskem, že kdybych prosila, že ať určitě nepřestává, protože prosení s ječení je to po čem toužím. Hlavně aby to pořádně bolelo. Prosím poradíte mi?

Zzi (Po, 1. 3. 2021 - 17:03)

Napiš na email [email protected]

Z (Čt, 11. 2. 2021 - 14:02)

Z

Hanka (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

No vy s tím výpraskem naděláte:). Já bydlím ve vesnici, kde se polocie nestavuje a je tu výprask na denním pořádku. Není dne, kdy není výprask. Ale žádné poplácávání, ale pořádně seřezat prdel ;). Na Velikonoce je to takto:dopoledne kluci honí Holky a pak je seřežou a odpoledne kluci přijdou k nám, taťka podrží a kluci nás seřežou ještě dřív. Takže prostě dostaneme každý den pěkně nařezáno, někdy i víckrat za den, většinou vařechou, řemenem nebo rákoskou. Vždy na holou. Jednou ročně máme takovouto přednášku:říkají nám o výprasku, proč nám ho dávají a proč je blbé, když nedostaneme ani jednou výprask, a že čím víc výprasku, tím líp. No a pak se do středu vesnice přinese lavice a pak nás normálně přednášejí seřeže rákoskou, vařečkou, řemenem na holou(trochu v soukromí). Takže každý den prostě dostaneme velký nářez nebo nářezy a je to

knedlík (Pá, 13. 11. 2020 - 17:11)

nikdo mi nemůže pomoc

J (St, 19. 8. 2020 - 15:08)

Mrdám tě !

Anonym (Čt, 13. 8. 2020 - 21:08)

Já jsem měla na škole jednoho učitele který byl zaroven můj vzdálený příbuzný. Byli jsme domluveni že mi bude dávat výprasky za poznámky a za velmi špatně známky.
Měla jsem ho na matiku a jednou jsem něco provedla a on mi musel napsat poznamku. Po matice si mě zavolal do kabinetu a dal mi výprask přes kalhotky. A nikdo o těch všech výpraskech neví :)

Nikol (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Ja od rosicu nedostávam ale babyčka je stará škola a sekera takže když jsem u ní tak mi na prdel nařeže pokud zaslouzim

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 15:10)

Kolik ti je Nikol? A čím dostáváš?

Kačenin muž (St, 12. 8. 2020 - 14:08)

Já jsem přemluvil mého tchána, aby po patnáctileté přestávce znova začal vyplácet svoji dceru a teda mojí manželku. Manželka vždy nosí sexi prádlo, a to ho umí pořádně rozrajcovat. Já pak s uspokojením mých kandaulistických choutek sleduji, nejen to, jak její zadeček postupně rudne ale i to, jak jeho ruka někdy zabloudí z jejího zadku k jejímu rozkroku a častokrát jeho prsty vklouznou do její vlhké kačeny. Taky se stává, že se někdy manželka udělá ještě jak je přehnuta přes jeho klín.

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 02:08)

A co tchyně? Dívá se na to? Nebo tě také vyplácí? Mne bila hlavně matka, od dětství. Její majstrštyk bylo bití mokrým ručníkem, přes genitálie, dokud jsem nestříkal. Ještě v osmnácti letech. Pak byla přestávka. Zopakovala to, když měla sedmdesátniny i před mou manželkou. Co bych pro ní neudělal.

Kačenin muž (Čt, 13. 8. 2020 - 08:08)

Tchýně se nezúčastňuje ani nikoho nevyplácí. Říká, že tyhle perverzní hrátky ona nepotřebuje.

výprasky dětem (Út, 4. 8. 2020 - 20:08)

Ano souhlasím s příspěvkem z 13 května ted už se to moc v rodinách neděje ale pokud dítě něco provede ve školce nebo v 1. třídě tak doma pěkně stáhnout kalhoty slipy nebo kalhotky, dítěti poručit aby vystrčilo holou prdýlku vzít proutek a pořádně švihat až do 25 až budou krásné červené pruhy dítě by si to napříště rozmyslelo.

Z (St, 5. 8. 2020 - 07:08)

Z

Reklama

Přidat komentář