Reklama

Prilis citlivy klitoris

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 08:05)

Jak taháš .jakou kapucku nahoru?

Jana (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Mě se poštěvák při píchání postaví a mírně vykukuje z kapucky,a ztvrdne,stačí na něj poklepat a orgasmus je na světě je to nejkrásnější boží zážitek na světě.

Mia (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Ahoj holky, máte některá zkušenost s piercingem na citlivém kliťáku? Na webu jsem četla že to může pomoci ho trochu otupit, zkoušela jste to některá? Výsledek je prý 50 na 50 to jediné mne od toho odrazuje, ale ta moje přecitlivělost je šílená a chci ji nějak vyřešit

Jana (St, 7. 4. 2021 - 15:04)

Tím to nevyřešíš. Můžeš si akorát přivodit hnisání a smradlavý dlouhotrvající zánět. Citlivost se musí jemně rozlízat nebo rozhonit. Jemně se dotýkej dobře nasliněným prstem. Pak to nebude vadit a budeš ráda za citlivost. Pak to nauč kluka, s lízáním musí být opatrný, zezačátku hodně slin a žádný tlak.

Mia (Čt, 8. 4. 2021 - 13:04)

Jéžiš nejsem žádný prase abych si ji pravidelně nemyla. Z diskusí co jsem četla nikdo se zánětem problém neměl, navíc i mému příteli se ta myšlenka líbí, jen nás odrazuje myšlenka výsledku 50 na 50

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 10:09)

Výhoda je, že i když vám stojí p*iča u zkoušení u tabule při vyučování, nikdo nic nepozná.

Jana (Čt, 8. 4. 2021 - 15:04)

Nepodezřívám tě, že by sis ji pravidelně nemyla. Ale znám jednu, co měla nějakou reakci na ten kov a z té provrtané kůže kolem toho pořád vytékal hnis. Musela to dát pryč. Jestli myslíš, že to trvalé dráždění sníží citlivost, tak si ho zvykni brousit sama nebo si kup vnější venušiny kuličky. Budeš aspoň chodit s dobrou náladou. Lepší je nechat péči na příteli. Určitě ho to bude bavit.

Petra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Také ho mám citlivý, proto si ho hodně hladím a dráždím aby jsem se uspokojila. Přítel to umí jazykem a sát ho a cucat. Chce to si s ním hrát, pak nebude citlivost překážet. =))

Petra (Út, 6. 4. 2021 - 23:04)

Také ho mám citlivý, proto si ho hodně hladím a dráždím aby jsem se uspokojila. Přítel to umí jazykem a sát ho a cucat. Chce to si s ním hrát, pak nebude citlivost překážet. =))

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Výhoda je, že i když vám stojí p*iča u zkoušení u tabule při vyučování, nikdo nic nepozná.

Jana (Út, 30. 3. 2021 - 23:03)

Citlivosti budiž chvála. Já ho tak velkýho nemám, když si roztáhnu pičku, tak je vidět jen špička. Ale když mě můj kluk chvíli líže pod ním, tak vyleze, jakoby si říkal o pozornost. Dlouho mě ale trápí a objíždí ho kolem, jakoby se mu vyhýbal. Začnu téct jako vodovod. Pak se konečně naplno přisaje a vcucne ho hluboko do pusy. V tom podtlaku cítím, jak přes něj kmitá jazykem a těším se z toho, že je čím dál citlivější. Při každém brnknutí s sebou škubnu a on saje čímdál víc, a já se z toho můžu zbláznit, až se udělám. To je pak tak citlivý, že se ho ani sama nemůžu dotknout. On už to ví, takže přestane, doplazí se je mě a začne mě líbat, takže cítím tu chuť své kundy, jak má pusu celou mokrou. Přitom mi prstama kvedlá v díře a já se udělám znovu.

Milada (Út, 30. 3. 2021 - 06:03)

Myslíte, že vadi mužům klirois, který je pomněrně velký a přečníva přímo "TRČÍ" mezi pysky můj má v poměru 4cm a když mně můž uspokojuje jazyčkem tak mi to nic nedělá

Pavel1 (St, 31. 3. 2021 - 07:03)

Většině nevadí,ba to obdivujem a rádi si s ním hrajem,je to hezký,kdyby to tak měla každá,to by byla nádhera

Helena (Čt, 19. 3. 2020 - 15:03)

Mirko buď ráda že máš takový poštěváček klukům se to líbí uvidíš že budeš spokojená a hlavně on že si s ním pohraje a pocucá ti ho. Vim o čem mluvím mám ho taky takového jako ty a jsem v pohodě a můj přítel nemusí ani sexovat stačí když se mi s ním hraje a udělá mě ja mu za to pohoním až do konce. Hela

Majo (Út, 24. 3. 2020 - 17:03)

Mas pravdu Helo,miluju to,neni nic hezciho nez trcici klitoris aspon dva centaky a pri cucani a cumlani ho citit tvrdého mezi rtama,trosku ho pokousat az kricis orgasmem

Majo (Čt, 12. 3. 2020 - 13:03)

Na to by si stezoval leda magor,neni nic krasnejsiho nez mezi rty mackat postevacka a lizat a sat,no ne?

Mirka (Čt, 27. 2. 2020 - 08:02)

Mám čtrnáctiletou dceru a tu trápí komplexem že má velký poštěváček. Když jsme se sprvovaly tak mi ho ukázala. V klidu mu čouhala jeho hlavička ale když si potáhla kapucku tak ji vykoukl asi dva centimetry s kapucky a to ji právě obtěžuje že se ji otírá o kahotky. Při prohlídce u gynekoložky ji řekli ať nosí tenkou a jemnou vložku i mimo menzes to zmírní tření o spodní prádlo. A co se tyče samotného poštěváčku tak ho má v pořádku i ta velikost je v normě tak to dceru částečně uklidnilo. Jen má obavy jestli to nebude klukům vadit. Tak jsem ji uklidnila zase já protože mám taky větší poštěváček a ani jedem můj kluk si nestěžoval.

Dana (Ne, 2. 9. 2018 - 11:09)

V pubertě se mi zvětšil...Mám velký klitoris tak že mi vyčuhuje z kundičky a dozvěděla jsem se od kluků že se jim to líbí,zhodnotili mi ho ve společných sprchách a já už se za něj nestydím.

No (Čt, 10. 5. 2018 - 17:05)

Mívám v poštěváku jakoby...Namaž ho klotrimazolem

Nina (Út, 8. 5. 2018 - 15:05)

Mívám v poštěváku jakoby pulsující bolest. Horší je to když dám nohu přes nohu nebo když vstávám,naopak pomáhá tlak třeba rukou. Je to takový zvláštní pocit jako před orgasmem když si to dělám rukou, jenže ten po orgasmu odezní, tohle ne. Není to spojené myslím s močovými cestami, protože při močení mě nepálí. Neví někdo čím by to mohlo být?

Reklama

Přidat komentář