Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 14:03)

Jano, nechtěla by sis o plenkách dopisovat? Už delší dobu si dopisuji s jednou zkušenou plenkařkou a mohl bych Tě s ní seznámit. V případě zájmu bych Ti příště napsal adresu.

Chci kadit do plenky (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Plenky mě lákají už jsem zkoušel do ní čůrat ale to bylo dávno chtěl bych skusit jaké je pokadit se a pak si sednout. Zkoušel jste to někdo poradíte mi jaké to je a jestli to mám udělat? Nebude průšvih?Mimochodem je mi 12. Klidně pište na e-mail: [email protected] děkuji

Z (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Z

pavel (Čt, 25. 3. 2021 - 05:03)

Na to žádná rada není , udělej to a uvidíš .

xxx (St, 24. 3. 2021 - 23:03)

Tomáši bez urážky ale co sem pleteš bezdomovce ... rozepsal bych se ale nechci tady vyvolávat hádky a td... když by nechtěl žít na ulici tak se s tím dá něco dělat jen musí daný člověk chtít netvrdím že to je lehké ale dá se to zvládnout a když člověk chce jde všechno a hlavně nemusel se vůbec dostat na ulici vždy s tím jde něco udělat aby člověk měl střechu nad hlavou a ... No ... je rozdíl mezi vzrušením z ostudy nebo z toho že ostatní můžou poznat tvoje tajemství a tzv vydíráním a obtěžováním ostatních aby dosáhl svého... Tady jsou lidi kterým se líbí být třeba počůraní/pokadění/ mít plné plenky nebo být malými dětmi nebo osoby kterým se to líbí ... Mě osobně se líbí počůrané holky líbí se mi to už víc jak 10 let snažil jsem se s tím něco udělat měl jsem i pár normálních vztahů ale nebylo to ono prostě podvědomě mě to vzrušuje líbí se mi to nevím proč asi ta vůně nebo ... kdo ví ale vím že s tím prostě nic neudělám takový jsem ...

Luděk (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Co jsi se s tím snažil udělat? Nejsem sexuolog ani psycholog, ale myslím si, že s tím moc dělat nedá. Je to jako, když je někdo homosexuální. Může se zavřít doma a přestat navazovat vztahy s osobami stejného pohlaví. Může zrušit internet a přestat chodit na internetové stránky s homosexuální tématikou, ale na své homosexualitě nic nezmění. Pouze jí potlačí. Mě se líbí to co tobě, proto se ptám.

xxx (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

No jak píšeš zkusil jsem se od světa dá se říct odříznout nebavit se s nikým a další věci no když řeknu že jsem zkusil všechno co mě napadlo nemůžu říct že jsem na to za tu dobu nemyslel ale když si člověk najde vztah nebo skočí do vztahu jen proto aby na to nemyslel je hrozný nápad ublíží tím jak sobě tak i druhé osobě proto je nejlepší možnost to přijmout a zkusit najít nějakou holku které se to líbí i když je to běh na hodně dlouhou trať. Je to prostě něco co máš v sobě postupně tě to hlodá a hlodá prostě na to zase začneš myslet protože ti to chybí toužíš po tom chceš to špatně se to popisuje. Spíš bych to přirovnal k alkoholikovy který začne abstinovat vydrží to třeba rok dva ale pak v nějaké situaci to prostě nevydrží a zase začne pít. Prostě proč by člověk měl jít s dobou kdo řekl že je to špatně já jsem to už nějak akceptoval dokonce jsem i s pár holkami kterým se to líbí prohodil pár řádků a je to prostě každého věc co se mu líbí nebo ne je to rozhodně lepší než nějaké drogy nebo něco horšího. Řekl bych že jinak jsem normální i když kdo je v dnešní době vlastně normální :D no to je jen filozofická otázka, prostě život máš jen jeden žiješ ho jen ty tak proč se řídit ostatními, je to tvůj život tak si ho udělej takový jaký chceš. Prostě kdo řekl že to není normální - společnost ? - Jo je to sice divné ale ber to tak že hodně lidí má problém s tím že to někdy nevydrží a počůrají se je to normální ať už je to nemocí nebo jinou věcí shodou okolností a ... no prostě lidí kterým se to líbí je dost jen se prostě stydí a snaží se si říkat jsem divný/á proč se mi zrovna tohle líbí a ... prostě proč se to zrovna musí líbit mě ... Ale prostě tě to láká líbí se podvědomě ale v tom nejsi sám prostě jak se říká zakázané ovoce voní nejvíc čím je to zakázanější a víc tabu tím nás to jako lidi přirozeně víc láká takový prostě jako lidi jsme. No snad to mělo aspoň hlavu a patu tohle co jsem napsal no prostě jsem došel k závěru že je nejlepší možnost si to přijmout než to potlačovat snažit se na to nemyslet protože když se na něco snažíš nemyslet myslíš na to o to víc.

Luděk (Po, 29. 3. 2021 - 12:03)

Při čtení toho co tady píšeš mi to přijde jako bych ty řádky psal já. Můžeme si tedy vyměnit zkušenosti. Odříznout se od světa a přestat komunikovat s okolím není dobrý nápad. Ničemu to nepomůže. Začneš se utápět ve své samotě a budeš nad tím přemýšlet. Tím ubližuješ akorát sám sobě. Máš pravdu, že najít ženu, které se to líbí je běh na dlouhou trať. Neber to jako svůj prioritní úkol, nějakou takovou ženu najít. Ženská společnost je fajn. Aspoň já to tak mám. Bav se s nimi o různých tématech nebo provozujte různé aktivity, které vás budou bavit oba. Pokud nechceš jít do vážného stavu, tak to ženě řekni, že nehledáš vztah. Když to neřekneš hned, tak tím můžeš té ženě ublížit, protože si bude myslet, že se časem dostanete dál... Vím o čem píšu. Otázka je, jestli vůbec chceš mít něco se ženami kromě tvé záliby. Později, když už se budete lépe znát, tak na téma čůrání (počůrání) zaveď hovor, ale nedoporučuji to hned o sobě všechno vybalit. Chce to rozumně, když bude příležitost. Uvidíš podle její reakce. Ale i kdyby na to nebyla, tak není důvod házet flintu do žita. Jak jsi dobře napsal... je to tvůj život a máš jen jeden, tak proč podléhat zoufalství z toho jací jsme. Život jde dál a má hodně barev, není potřeba se upínat jenom k jedné z nich. Máš pravdu, že je víc lidí, které tohle zakázané ovoce nějakým způsobem láká, ale každý to může mít trochu jinak. Taky už jsem si s několika ženami o tom psal. Často to u nich začalo tím, že měly nehodu a zjistily, že je celá ta situace, když se jim chtělo hodně čůrat a nakonec to nevydržely, vzrušuje.

Tomáš (St, 24. 3. 2021 - 07:03)

Mám trochu obavy, aby Kikina za pár let neskončila stejně jako tento pán: https://www.denik.cz/regiony/bezdomovec-obtezuje-okoli-lovosice-20210317.html

Miluji plenky (Út, 23. 3. 2021 - 11:03)

Plenky mě lákají už jsem zkoušel do ní čůrat ale to bylo dávno chtěl bych skusit jaké je pokadit se a pak si sednout. Zkoušel jste to někdo poradíte mi jaké to je a jestli to mám udělat? Nebude průšvih?Mimochodem je mi 12. Klidně pište na e-mail: [email protected] děkuji

Miluji plenky (Út, 23. 3. 2021 - 11:03)

Plenky mě lákají už jsem zkoušel do ní čůrat ale to bylo dávno chtěl bych skusit jaké je pokadit se a pak si sednout. Zkoušel jste to někdo poradíte mi jaké to je a jestli to mám udělat? Nebude průšvih?Mimochodem je mi 12. Klidně pište na e-mail: [email protected] děkuji

stalevplence (Út, 23. 3. 2021 - 00:03)

ja jsem na plenach 46 let a 24 hod, denně

Pulec (Út, 2. 3. 2021 - 16:03)

A ještě prebaleni ne kolikrát jsi se dnes počůrala nebo do plenky

Anežka (Út, 2. 3. 2021 - 12:03)

Čauky, tak tu máme další karanténu, a další důvod, proč se mi přestalo chtít omezit mé počůrávání :D poslední dobou jsem se to lehce snažila kontrolovat, prostě jsem se občas zamýšlela, jestli se mi nechce čůrat a občas jsem se zašla i na záchod, ale bylo to fakt jenom lehká kontrola. Pořád se počůrávám nevědomky. No a teď když měsíc budu doma, tak nemám motivaci něco na tom měnit. V neděli jsem dostala chuť to trochu ozvláštnit, tak jsem plenku vynechala. Zkoušela jsem se fakt minimálně počůrávat, říkala jsem si jestli to zvládnu. Nakonec jsem na závodě byla jenom jednou, ostatní případy nevyšly a šly do legín :D k večeru nakonec došlo i na větší nehodu, ale to jsem si naopak říkala, že bych si ji bez plenky měla užít, takže jsem si radši vzala těsnější kalhotky a nechala jsem tomu volný průběh. Prostě jsem se to nesnažila nějak držet, a pak mě ještě napadla taková kravina, že jsem zavolala mamce, prostě jenom tak na malý pokec a pustila jsem to během toho. Přišlo mi to hrozně hustý, prostě se bavíme o různých jakože dospěláckých věcech a já mezitím kakám do kalhotek :D docela mi to přišlo vtipný, vzpomněla jsem si na ty krásný časy, kdy jsem zkoušela plenky poprvé a poprvé jsem se doma počůrala někdy nad ránem a pak jsem se s mamkou ještě bavila v těch mokrých plenkách pod pyžamem než odešla do práce. To byla paráda :D No pak jsem si troufnula i na noc bez plenky, jakože snažila jsem se moc nepít večer a chtěla jsem se jít vyčůrat než půjdu spát, ale to teda nevyšlo, protože jsem se omylem počůrala, když jsem koukala na netflix :D Pak když jsem šla do postele, tak jsem si dala nepromokavou podložku (už jsem si jí pořídila asi před měsícem, prostě jsem si říkala, že je to něco co zrovna já využiju :D ). Dlouho jsem nemohla usnout, bylo to takový divný, spát takhle "nahá". Nebyla jsem doopravdy nahá, ale bez plenky si tak připadám :D Noc jsem teda přežila důstojně a bez nehody, tak jsem si řekla, že zkusím ještě jeden den, ale po druhé nehodě už jsem na pokračování neměla chuť a v podstatě už skoro ani žádné čisté a suché legíny :D tak jsem vzala drynitesku a bylo to. Dneska a zítra mám volno, školu nemám a do práce nejdu, venku je takový počasí, že se mi nic nechce dělat, takže jsem si řekla, že zůstanu zalezlá v posteli, vzala jsem si Tena plenku, zapnula netflix a nikdo mě dneska z postele nedostane :D teda kromě kurýra s jídlem :D tak ahojky, Anež :)

Kikina (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

No Anežko takhle se pokakat do kalhotek to jsi Teda pěkná ostuda to by tě maminka nepochválila :0) ale je fajn že se nebojís taky trochu experimentovat a je super si takovou situaci vylepšit když je člověk kreativní a má fantazii tak proč ne. No já mám pauzu od plenek ale dalo mi zabrat sehnat aspoň nějaký kalhotky jak se teď nedá nikde nic koupit :0) tak si užívej moc se toho teď stejně dělat nedá.

Anežka (St, 3. 3. 2021 - 10:03)

Ahojky, jak jsem jí volala, úplně jsem se zapotila, ale zároveň jsem se pořád tak usmívala a pořád jsem si říkala, jak by to vypadalo, kdybych jí řekla "promiň mami, já se zrovna pokakala, zavolám za chvilku" :D jako reálně bych to fakt neudělala, ale hrozně se mi ta představa líbila :D jinak abych udělala radost Zadkovi, tak jsem si teďka hodila mincí, ale nakonec to dopadlo přesně tak jak jsem čekala. Myslím, že jsem to sem už psala, ale když se takhle o něčem rozhoduju mincí, často mě to tak znejistí, že s ní házím několikrát a nakonec to skončí tak, že čekám až mi párkrát po sobě padne to co chci :D takže nejdřív mi padlo ať jdu normálně na záchod, ale pak jsem si říkala, že když už nad tím přemýšlím a když už mám stejně plenku počůranou, tak že bych se mohla i pokakat. Takže jsem si s mincí házela asi 15x než mi několikrát po sobě padlo, že se mám pokakat. Příště to zkusím fakt dodržet, ale myslím si, že to stejně dopadne tak, že nakonec se stejně rozhodnu podle toho, jestli se mi chce být za neschopné mimino nebo za dospělou holku :D takže teď tu ležím v posteli, píšu vám zprávu a čekám až to přijde :D líbí se mi nechávat tomu volný průběh, normálně to člověk vždycky drží a na záchodě pak zatlačí, ale mě se právě docela líbí ten pocit, když to prostě nechám, nesnažím se nic držet, ani nic tlačit a jak říkám, nechám tomu volný průběh. No a teď k Tobě, dáváš si tu pauzu z nějakého hlubšího důvodu, nebo jenom nemáš náladu na nehody v plenkách? :) Máš pravdu, že to je na nic, jak se nedá nic sehnat, já si zrovna včera objednávala nějaký hadry na sebe, tak jsem si tam přiobjednala sadu kalhotek, kdybych se náhodou rozhodla pro nějaké další bezplenkové období :D kalhotky ještě jsou celkem v pohodě, ale když potřebuješ třeba boty, nebo podprsenku, tak to je přes internet hrůza. Ale je pravda, že zrovna nový boty a podprsenky teď moc nepotřebuju. Ven stejně moc nechodím, takže mi stačí tenisky a kozačky, a prsa nemám moc velká, takže jsem si doma zvykla nechávat holky venku :D no ale už zase píšu kraviny, ale aspoň jsem se na chvíli zabavila, abych se mezitím pokadila. Tak trochu to byl můj plán, hodila jsem si tou mincí a když jsem se rozhodla, že se teda pokakám do plenky, tak jsem si řekla, že bych o tom mohla napsat a pokakat se během psaní, což už se povedlo :D tak se mějte, mně se moc nechce dávat se do pořádku, tak se s tou nadílkou budu muset asi ještě chvíli "pomazlit". Fuj, to zas zní hrooozně nechutně :D a navíc jsem se pokakala právě kvůli tomu, že se mi líbí jak v té plence vypadám, počůraná, pokakaná, pořád si říkám co by na to řekla mamka, ségra, kamarádky :D ale zase to prodlužuju, tak konec :D čauky Anež

Kikina (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Ahojte to budeš mít asi zrovna v pokojíku pěkný smradek :0) dokážu si to představit. Pokakala jsi se hodně? Jo takhle vleže v postýlce to je možné pohodu poloha když tedy nemusíš tlačit a jde to samo taky to tak dělám. Jinak co se mě týče tak je to jak píšeš potřebuju změnu a střídat kalhotky a plenky jela jsem hlavně kvůli těm zavřeným obchodům v plenkách dva měsíce v kuse a už to bylo stereotypní. Nemluvě o tom že si nemůžu pomoct ale natvrdo pokakana v oblečení mám lepší pocit a vzrušuje mě to víc než plenka ale to je o tom komu co víc vyhovuje. Já i díky tvým starším příspěvkům plenky zkusila byť dřív jsem se jim vytrvale bránila a musím uznat některý jejich výhody takže nic proti. Až dostaneš zase chuť na nehodu do oblečení tak si zkus třeba sama pro sebe sehrát nějaký scénář. Jsi nápaditá tak si představ že jsi třeba ve škole a musíš zrovna na malou nebo na velkou podle toho co se ti zrovna bude chtít a zlá učitelka tě nechce pustit na záchod. Dej si nějaký časový limit jakože do konce hodiny do kterého to musíš zvládnout udržet a pak už záleží jen na vývoji. Můžeš se potupně počurat nebo pokakat přímo v lavici nebo to třeba udržet až do konce hodiny a pak to pustit při běhu na záchod možností je spousta jenom takový tip. Tyhle scénáře jsou kořením těchto akcí a máš pravdu že je určitě větší vzrušení s tím bojovat a ztratit kontrolu než jenom tak nudně zatlačit takže v tomto ti zcela rozumím. Já si zase časem balík dry nitesek objednám ale dám si aspoň měsíc pauzu. Změna je život tak hezkou zábavu víš jak to myslím :0)

Anežka (Čt, 4. 3. 2021 - 15:03)

Ahojky, včera jsem se pokakala jenom lehce, nic hroznýho a ani jsem se tím moc nezřídila, takže úklid byl pak relativně v pohodě :) chápu, každý to má jinak, já jsem prostě spíš počůranda a na to jsou praktičtější plenky, navíc se mi líbí už jenom nošení plenek samo o sobě a ještě k tomu svým způsobem to, že se do nich počůrávám nevědomky. Občas mi to dělá starosti, jestli pak třeba nebudu mít problém s návratem, když nevědomky čůrám do plenek už skoro dva měsíce a ještě minimálně měsíc asi budu, někdy přemýšlím o tom, co by se stalo kdybych udělala v tomhle smyslu nějaký "coming out" před rodinou, kdyby mi doktor napsal, že jsem prostě inkontinentní a tak a trochu se toho bojím. Na druhou stranu by to vyřešilo spoustu starostí. Ale zase by mě to ovlivnilo fakt hodně, sice jsou lidi tolerantnější než dřív, ale přece jenom, kdo by chtěl chodit s holkou co je 24/7 v plenkách. Sportování by bylo šílený, zajít si do fitka a v šatně se před ostatními promenádovat v plínce, nebo do bazénu, na pláži... No fakt to by asi nešlo. Každopádně abych se vrátila k tématu, s těmi scénáři se mi to docela líbí, dneska budu mít ještě jedno online cviko, tak si říkám, že bych to mohla realizovat přímo tam. Problém ale je, že na velkou se mi nechce a s čůráním to není tak lehký. Asi si na to sundám plenku, ať je sranda, ale jakmile se na chvilku nebudu soustředit na to čůrání, respektive na nepočůrání se, tak se prostě asi počůrám :D přijde mi to hrozně hustý, pořád to beru automaticky, prostě se občas přebalím, když mám počůranou plenku, ale když se nad tím pořádně zamyslím, že se počůrávám aniž bych nad tím přemýšlela, tak mi to přijde hrozně vzrušující :D no nic, sundám plenku a zkusím jestli to vydržím :D tak zatím, drž mi palce "ať si ve škole neudělám ostudu" :D zatím, Anež

Honza (So, 19. 2. 2022 - 18:02)

Mě to nevadi když se holky počuravaji

Pavel (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

Mě to taky nevadí a rád bych nějakou poznal

Reklama

Přidat komentář