Reklama

náhradní matka

Hana (Po, 26. 7. 2021 - 21:07)

Hle­dá­me tou­to ces­tu že­nu, kte­rá by nám ja­ko ná­hrad­ní ma­min­ka od­no­si­la na­še děťát­ko. Kliniku máme v Praze . Hle­dá­me hod­nou a spo­leh­li­vou že­nu, nej­lé­pe že­nu, kte­rá už má s ná­hrad­ním ma­teř­stvím zku­še­nost. ( není podmínkou ) svobodná - nekuřačka .
Email [email protected]

Milli (St, 16. 6. 2021 - 16:06)

Dobrý den, hledám spolehlivou maminku ,
která si stejně jako my bude zakládat na důvěře
(výhodou je pokud už máte s NM zkušenosti).
Embrya máme připravené na klinice v Praze.
email: [email protected]

Bára (Čt, 22. 4. 2021 - 18:04)

Hledáme NM. Jsme z Prahy. Nabízíme skvělé podmínky. Zájemkyně prosím piště na email [email protected]

MK (Pá, 9. 4. 2021 - 10:04)

Dobrý den,
hledáme NM, která by s námi absolvovala proces náhradního mateřství. Embryo máme zamražené. Moc děkuji. email: [email protected]

Mila (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

Dobrý den, hledám spolehlivou maminku - svobodnou, nekuřačku, která si stejně jako my bude zakládat na důvěře (výhodou je pokud už máte s NM zkušenosti). Ideálně z Praha nebo Středočeského kraje. Embrya máme připravené na klinice v Praze. email: [email protected]

maminkanahradna_sona (Út, 23. 3. 2021 - 12:03)

Žienky, maminy, muži, otcovia... Ak čítate tento inzerát, zrejme máme niečo spoločné, a preto pozdravujeme všetkých, ktorí týmto riadkom venujú akúkoľvek pozornosť. Nulové možnosti vynosiť vlastné dieťa nás nútia použiť i túto cestu, ktorou sme sa rozhodli nájsť ženu ochotnú, no najmä vnútorne nastavenú na akt náhradného materstva . Ak si žena do 40 rokov, máš už vlastné dieťa a zvažuješ týmto spôsobom pomôcť iným i sebe, ozvi sa nám a môžeme sa porozprávať o našich i tvojich predstavách. Všetko by prebiehalo pod lekárskym dohľadom a právnym ošetrením.
Ďakujeme za tvoj čas a budeme radi, ak sa ozveš .

Moni4511 (Po, 24. 1. 2022 - 17:01)

Pelny deň rada odnosim miminko [email protected]

Nikol (Po, 17. 1. 2022 - 12:01)

Dobrý den
Našla jsem vas inzerát, ze hledáte NM
Je to stále aktuální? Byla jsem NM uz dvakrát
Nikol

Nikol (Ne, 9. 1. 2022 - 16:01)

Dobrý den
Delala jsem NM uz dvakrat. Pokzd chcete, napiste mi
[email protected]

Jay (St, 24. 2. 2021 - 11:02)

Nabízím se jako NM. Pro více info mě kontaktuje na [email protected]

Darča (St, 5. 5. 2021 - 18:05)

Dobrý den, stále se nabízíte jako NM?

Hana (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Hle­dá­me tou­to ces­tu že­nu, kte­rá by nám ja­ko ná­hrad­ní ma­min­ka od­no­si­la na­še děťát­ko. Kliniku máme v Praze . Hle­dá­me hod­nou a spo­leh­li­vou že­nu, nej­lé­pe že­nu, kte­rá už má s ná­hrad­ním ma­teř­stvím zku­še­nost. ( není podmínkou ) svobodná - nekuřačka . Ze středočeského kraje - Praha .
Na kom­pen­za­ci se ur­či­tě do­mlu­ví­me.
Mů­že­te psát na email [email protected]

Michal (St, 13. 1. 2021 - 01:01)

A náhradního fotra někdo neshání? Ne,že bych platil "alíky" ale dítě ještě zvládnu udělat !!

pár z Prahy (Út, 12. 1. 2021 - 19:01)

Dobrý den,
jsme pár z Prahy 41 a 44 let VŠ, SŠ a hledáme náhradní maminku, která nám odnosí děťátko. Těhotenství ze zdravotních důvodů už nemůžeme podstoupit, tak hledáme pomoc touto cestou. Pokud se zde najde šikovná a zodpovědná maminka, která by do toho chtěla jít s námi, nechť se nám ozve, určitě se domluvíme ke spokojenosti nás všech. Budeme se těšit na odpovědi.
Náš email:
[email protected]

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 19:02)

Dobrý den,
je vaše nabídka stále aktuální? Hledame náhradní matka.
email [email protected]
Děkuji za odpověď.

anonym (Čt, 29. 10. 2020 - 06:10)

Nabízím možnost býti náhradní matkou.Jsem blond modrooká žena se středoškolským vzděláním, rozvedená, 2 děti, které musím zabezpečit, proto touto cestou nabízím pomoc párům co nemohou donosit své dítě.Jsem z Libereckého kraje. kontakt : email : [email protected]

Veronika (Čt, 21. 5. 2020 - 22:05)

Dobrý den, zvažuji se stát náhradní maminkou, je mi 30let a mám své dva krásné chlapecky. V případě zájmu mi napište vaší představu na [email protected] a třeba si vyberu právě Vás.

Kami (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Dobrý den. Hledáme náhradní maminku.
[email protected]
Děkujeme

Mariposa18 (St, 19. 2. 2020 - 10:02)

Dobry den, najde sa pre nas nahradna mamina? Mame za sebou 13 IVF a v Brne nam navrhli najst si nahradnu matku. Budeme velmi radi, ked sa do tohto dobrodruzstva niektora s nami pusti. Budeme velmi stastni. Ozvite sa prosim na [email protected]. dakujeme

IvetaD (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Dobrý den, je tu náhradní maminka, která by nám dopomohla ke splnění snu? Prosím o kontakt na [email protected]

Reklama

Přidat komentář