Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 22:03)

Nevím jak to může řešit MP. Exkrementy jo, to se dá uklidit a lidé to většinou dělají. Ale načůrání? Pejskaři několikrát denně chodí venčit, a pejsci okamžitě jak vyběhnou tak čůrají. A jak by se tomu mohlo zabránit? Zakázat chov psů ve městech? Nosit pejskům misku a odnest si obsah domů? A poměr lidského a psího čůrání na ulici, bude tak 1 : 1000. A znovu se ptám: je rozdíl v moči lidské a psí? Podle mě ne. A chodíme v tom a vůbec nám to nepříjde. Takže se mám pohoršovat nad tím, že se projdu v lidské moči, ale psí mi jako vadit nemá? Má to logiku? A přesto to tak někteří chápou.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 23:03)

Psí moč město uklízí několikrát týdně. Také jsou v městech místa, speciální parčíky na venčení psů. Máš pravdu, mám tříleté dítě a občas ji vůbec nemohu nechat chodit po chodníku jak to smrdí. Je to prostě úroveň kultura národa , výchova.

Hm, (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Nevidím v tom problém vyčůrat se někde na okraji parkoviště nebo v přírodě. Sama preferuji toto před návštěvou veřejných toalet. Jistě je první myšlenka to vydržet domů, ale když se chce,tak to tělo musí .

Holka 16 (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

My se klidně vychčijeme se ségrou nebo já sama taky venku když se nám chce a nebo s kámoškama. V pohodě .

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Nevím, jak je to teď ale někdy po roce 2008 platilo za močení na veřejnosti – 1000 korun, ve správním řízení až 30 000 korun. Tak někdo asi dodnes nepochopil.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

To je další věc, že za to hrozí pokuta. Je rozdíl vymočit se v lese nebo někde u silnice do příkopu a v centru města.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

No, oni jsou i prasata co močí třeba v parku kam chodí pak maminky s dětmi nebo na parkovištích nebo i ve městě, kde si myslí, že je nikdo nevidí a pak ožralci z hospody. A když pár dní neprší tak je to zážitek z vůně, fakt.

Šišmiš (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Krásný bylo čůráníčko a na maminku a na její zdraví už je připraveno.

Scarlett (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Přidávám se. Na maminku za chvíli. A na nás !

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Zapomněla jsem....Martine ,žáby jsem jedla, na Zanzibaru. Zajímavý,ale žádný skvost. Půjdeme pak dnes do sauny a vody. A ještě jednou díky všem a také hezký večer.

Ivoš (Út, 23. 3. 2021 - 00:03)

Klárko to je velmi příznivé. Mám radost a přeji další pozitivní vývoj. A k tomu močení venku a diskuzi o tom.... nikdo to asi nebude dělat schválně a úmyslně. Ta diskuze je zbytečné vyhrocená. Je to svoboda každého jednotlivce. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by u nás ve městě někoho pokutovali za vykonání potřeby někde venku. A že se občas stane a nejsou to pouze menší děti, často i kluci nebo holky ve věku dospělého jedince.

Simona (Po, 22. 3. 2021 - 20:03)

To mě potěšilo. Už zase více věřím, že to tvá maminka dá. Nestihla jsem ,tak teď na její zdraví !

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Nevím jestli je zde více Martinů, ale tu předchozí zprávu jsem nepsal. Děkuji za odpověď, já jsem tu možnost nikdy neměl, tak nevím jestli ti přirovnat k rybě, ke kuřecímu masu nebo to má úplně specifickou chuť.

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Sorry. Budu se uvádět jako Martin 1

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Ok, v osm to zvedneme.

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Návštěvníku, já začnu nejprve ,že ti na to odpovím. Asi tě překvapím, ale podle mne si Panda vymýšlí a jestli tam pracoval a udělal to tak možná jednou ,dvakrát a zbytek je to jeho přání. Mám po včerejší zkušenosti na podobné "zážitky" už svůj opatrný názor, ale kdyby se to opravdu stalo tak jak píše, tak to je strašný, Já tady píšu o čůrání a čůrám s Liborem, ale jinak bych s cizí nečůrala a představit si toto, že by se mi stalo v nemocnici tak nevím. Asi bych chtěla sestřičku protože bych se jinak nebyla schopná vyčůrat, jedině že by mi to přinesl a odešel pryč. Dnes jsme udělaly jedno čůrání s Nikolou venku, už jsem si myslela, že ji přešlo to prší, ale odpoledne si vzpomněla a tak jsem se vypršely na zahradě za rohem a jí to šlo hezky rychle z pipinky až trochu dopředu a já to měla takový klidnější do loužičky taky. Měly jsme na sobě kalhoty celý den a teplý ponožky a oblečení ale doma jsme odlehčily. Já souhlasím, klidně kdo chce tak si večer můžeme připít na maminku a na celkové zdraví a za tu podporu jsem moc vděčná a děkuju. Maminka má nález stále, ale zmenšil se zase o 0,9 mm a to je dobré znamení. Ty výsledky bio na ně jsme taky hodně zvědaví, ale je to zase o maličko lepší. A tak to jsem moc ráda.

Martina (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Souhlasím. Povzbuzující zpráva. Připiji si na maminku též.

Tony (Po, 22. 3. 2021 - 19:03)

Za takovou krátkou dobu je to Kláro významné zjištění, že léčba je účinná a tělo na ni reaguje pozitivně. Zde bylo důležité propojit přírodní a lékařskou terapii a výsledky jsou patrné. Kláro, bude důležité zjistit, zda v těle nejsou další ložiska, ale pokud si vzpomínám ,tak ten první nález hovořil o samostatné ohraničené tkáňové změně. Pokud prošla CT vyšetřením nebo podobným, je pravděpodobné, že mohl být snímán screening celého těla a důležité budou také hodnoty v krevních testech. Jsem potěšen tvou zprávou a přeji mamince zdraví a vám všem klidné dny.

Ondotron (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Ode mne další palec nahoru. Také jsem čekal něco jiného.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 18:03)

Děkuji za odpověď. Dostala jsi mě. Čekala jsem od tebe původně jiný názor. Já si totiž myslím, že si to Panda vymyslel celé. Takto to totiž v reálu v nemocnicích nechodí. Takže palec nahoru a příjemný zbytek dne . Maminka se uzdravuje, sice to jde pozvolna, ale reaguje to na léčbu. Důležité budou výsledky biopsie, kde se projeví ,zda radioterapie měla efekt. Je možné, že lékaři doporučí ještě další dávky.

Reklama

Přidat komentář