Reklama

Dioptrické bryle

Blanka (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Chtěla bych se vás zeptat, jak nosíte brýle. Myslím tím, jestli je máte "naražené" na hořenu nosu nebo "volně" spíš spadnuté ke špičce nosu. Já mám převážně brýle větší, tak je mám hodně dole i se mi to tak víc líbí. Díky jestli se někdo svěří.

Karolína (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Podle tvé otázky nosím brýle volně pořád se dotýkají tváří a většinou obroučky větší. Svěřím se, že brýle mě takto silně vzrušují a zároveň se s nimi ráda s manželem miluji.

Dalibor (Pá, 23. 4. 2021 - 14:04)

Nemohu říct, že by mě brýle vzrušovaly, musím je mít, protože bez nich skoro nic nevidím. Jsem od dětství dalekozraký. Z toho vyplývá že je mám velmi často i při těch intimních záležitostí, protože, chci svoji ženu vidět.

Gábina (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Teď zase nosím brýle. Mám je nasazené a nosím spíš dost vysoko. Strašně ráda mám pocit, když skoro nevidím, nebo spíš nevnímáme okraje brýlí, ale vzrušuje mě, když je cítím na nose a zároveň se mi spodní částí dotýkají tváří. Je to pocit, který jsem dříve nějak nevnímal,ale dnes jsem na brýlích závislá že dvou důvvodů. Bez nich prd vidím a v poslední době taky především fyzická závislost. K čočkám se vracet nebudu.

Helča (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Po čase zase čtu vaše příspěvky a jsem ráda, že i Gabča má ty stejné vzrušující pocity při nošení brýlí, něco na tom bude.

Martin (St, 31. 3. 2021 - 12:03)

Postupem času se může nošení brýlí stát příjemnou až vzrušující záležitostí, protože brýle máme usazeny a dotýkají se na citlivých místech. Jsem rád za tvůj názor a budeme to mít asi obdobně. Kdybych nemusel brýle nesundávám.

Gábina (St, 31. 3. 2021 - 22:03)

Naprostý souhlas, myslím, že brýle musí být především dobře vybrány, aby co největší plochou seděly na nose, pak je můžu co nejvíc vnímat a prakticky pořád intenzivně cítit, že tam jsou. I tím přihnutím nožiček vše ještě umocníš.

Vláďa (So, 27. 3. 2021 - 08:03)

Brýle mám naražené na kořenu nosu a za dobu co brýle nosím mám v tomto místě nos mírně deformovaný a také vytlačenou plochu na boku. Za 41 roků s brýlemi jsem si užil své a s brýlemi jsem už posledních 20 roků naprosto v symbióze a vůbec nevadí.

Helča (Út, 23. 3. 2021 - 06:03)

Brýlí mám několik, každé jiného tvaru a velikosti, ale u všech mám širší nosníky, tak některé mi krásně sedí na nosu, jiné zase krásně sjíždí ke špičce nosu. Toto nějak neřeším.

Mike (Po, 22. 3. 2021 - 16:03)

Ja je mám rád u kořene nosu, když jsou blízko k očím, mám větší zorný úhel.

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Brýle nosím, mám je co nejvíce naražené a ještě si je hodně zahybám za ušima. Mám rád, když je neustále cítím na obou místech. Takto v nich můžu i cokoli dělat a nikdy mi nespadnou. Možná je to zvyk z dětství, když jsem měl na brýlích gumičku.

Richard (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

A jaké nosíš čočky v brýlích. Vysokoindexy nebo lentikulární?

Klára (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Mám a používám oboje.

Richard (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

A jaké nosíš čočky v brýlích. Vysokoindexy nebo lentikulární?

Richard (Po, 15. 3. 2021 - 09:03)

Brýle bych nosit nemusel, mám jednu dioptrií, ale nosím je pořád. Líbí se mi to na sobě i na ostatních, tak trochu úlet.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

Brýle mi připadaly tehdy takové elegantní.V prváku jsem byla holka s batůžkem a do druháku jsem vplula v lodičkách,načesaná,s brýlemi.Takový osobnostní přelom.A nosím je dodnes,už i musím,ale líbí se mi to tak stále.Iva

Marie (Ne, 14. 3. 2021 - 15:03)

Jsme obrýlená celá rodina, tak to bereme jako úplně normální. Jen nejmladší syn se se zaparkoval a nechce brýle nosit. Má 5 dioptrií, takže je nutně je potřebuje, ale jak může sundává si je.

Hana (Čt, 11. 3. 2021 - 17:03)

Jak jednou očím pomůžete brýlemi, hned zlenivý a bez nich opravdu nic nevidíte, začíná tím většinou trvalé nošení brýlí. Je to přesně i můj případ, jsem krátkozraká P 5,75 D a L 7,25 D a cyl.2,5 na obou očích, tak asi víte co vidím, když sundám brýle.

Návštěvník (Pá, 12. 3. 2021 - 15:03)

Zleniví,tak se přidají dioptrie,za rok zase a pořád dokola.36 let s brýlemi a na obou očích devítky...Monika

Helča (Pá, 12. 3. 2021 - 22:03)

Devítky to už je super, to je už na první pohled vidět, že máš pořádný brýle.

Reklama

Přidat komentář