Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Bum bum prásk prásk

Karolína (Čt, 18. 3. 2021 - 21:03)

Ahoojte.
Hele lidi chtela bych taky skusit od někoho dostat na holou ta predstava se
mi líbí. Jen bych si o to nemohla rict rodičům s mámou si apsolutně nerozumíme a na zadek bych od ni nechtěla. Ale chtěla bych to zažit od dědy. Když jsem byla mladší tak me nekdy placnul po zadku ale spiš ze srandy..
Ale myslim ze kdybych za ním prišla odhalila si zadek a ohla se mu pres koleno tak by mi dal takovy vyprask že bych na nej vzpominala ješte hodne dlouho. Tak se chci zeptat na nejaky rady ktere by mi mohli pomoct. A můžete se i na něco zeptat. Jo a jinak mám 15. :)

Z (Pá, 19. 3. 2021 - 21:03)

Z

Návštěvník (Pá, 19. 3. 2021 - 06:03)

Ahoj, jelikož jsi nezletilá, tak zatím můžeš dostat výprask buď od někoho z rodiny, nebo od někoho ze svých vrstevníků (pokud tě napadá někdo, kdo ti v tomhle vyhověl a zároveň to zachoval jako tajemství mezi vámi dvěma - kamarádka, spolužák atd.). U dědy by to mohlo proběhnout tak, jak jsi to psala, nebo bys prostě něco provedla a navrhla výprask místo jiného normálnějšího trestu. Až budeš plnoletá, tak si na to můžeš najít kohokoli.

Jirka (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Ahoj Karolíno, máš nějakou představu, čím by jsi ten výprask chtěla?

Karolína (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Ahoj asi bych ze začátku chtěla rukou a k tomu přidat vařečku, dřevěný kartáč a nebo mě ješte zajimá jaky by to bylo řemenem.

Jirka (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

A ty jsi někdy doma jako malá dostala nebo ne? Tak myslím si, že sis vybrala ty klasické nástroje. A předpokládám, že bys to všechno chtěla zkusit na holou, je to tak?? A kolik ran by sis představovala, že bys chtěla dostat?

Karolína (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Jako mala jsem nikdy na holou nedostala a ty nástroje jsem si vybrala protože vim že je lidé používají vic jak napriklad rákosku.
Chci zjistit jak moc jsem silná a chci vědět jaké to je dostat primo na holou.
A o počtu ran jsem moc nepřemýšlela. Ale chci aby to stalo za to. :D

Cstay (Út, 9. 3. 2021 - 11:03)

Ahoj Helo,
bít děti, kór dívky, rozhodně nelze doporučit. Není to vhodné pro jejich psychiku a mohla by sis s dcerkami nenávratně poškodit vztahy - měla bys být jejich nejlepší kamarádka a opora, nikoli vychovatelka, co jim způsobuje bolest.
To co se některým holkám líbí je tzv. spanking, nelze ale zaměňovat s domácím výpraskem od rodičů za trest. Spanking je jenom hra, kdy oba s výpraskem souhlasí a vyplácená si přeje dobrovolně dostat, protože ji vzrušuje submisivní pozice nebo bolest, popř. další tresty spojené s výprasky. Nelze předpokládat, že i kdyby byly tvoje dcerky spankingově pozitivní, tak že by se projevily pozitivní emoce v případě trestu od matky.

Hela (Út, 9. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj, a ty to znáš jak? Jaký s tím máš zkušenosti?

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 11:03)

Zkušenost nemám, jen mě to zajíma

Hela (Út, 9. 3. 2021 - 08:03)

Ahoj,
Četla jsem tu , že jsou holky, ktere maji sklony k tomu že to tak maj rády, pak Lada jak tu začina s holkama. Já mam taky 2 dcerky kterým by to asi prospělo a možná se líbilo.
A jak to různě na netu čtu a koukám, tak se u někoho s distanční výukou rozjíždí i domácí výchova. Je pravda že když jsou doma tak by bylo asi potřeba přitvrdit... Poradíte?

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 08:03)

A co přesně by se jim líbilo? A kolik jim je let?

Návštěvník (Po, 8. 3. 2021 - 12:03)

Bum bum prásk prásk

Cstay (Po, 8. 3. 2021 - 10:03)

Ahoj všichni, jsem VŠ, 26 let z Prahy. Rád bych našel dívku nebo ženu, která by chtěla dostat výprask na zadek dle svých přání a preferencí. I přes relativně nízký věk mám četné zkušenosti z obou stran, z čehož čerpám - dokážu se vcítit a porozumět aktuálním potřebám. Více podrobností o mně a o tom, co dělám, naleznete na mém blogu www.na-zadek.webnode.cz, kde naleznete i kontakt. Rád se seznámím.

Návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 01:03)

Bum bum prásk prásk

Cstay (Pá, 5. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj všichni, jsem VŠ, 26 let z Prahy. Rád bych našel dívku nebo ženu, která by chtěla dostat výprask na zadek dle svých přání a preferencí. I přes relativně nízký věk mám četné zkušenosti z obou stran, z čehož čerpám - dokážu se vcítit a porozumět aktuálním potřebám.

Více podrobností o mně a o tom, co dělám, naleznete na mém blogu www.na-zadek.webnode.cz, kde naleznete i kontakt. Rád se seznámím.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 19:02)

Bum bum prásk prásk

Samuel (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Ahoj, volám sa Samuel, mám 16 rokov, mladšia sestra má 12. Rodičia nás trestajú vždy výpraskom varechou, pri ktorom musíme byť maximálne v ponožkách. A po ňom musíme kľačať na hanbe. Dnes mama zistila, že namiesto online vyučovania som bol s kamarátmi vonku. Na stole je položená varecha. Asi bude výprask keď sa vráti z roboty.... dám vedieť ako to dopadlo.

Reklama

Přidat komentář