Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

Kajo (Po, 24. 4. 2023 - 19:04)

Mam panicke ataky pri verejnom vystupeni. Caka ma moderovacka velkej akcie co pomoze aby som neodpadol od strachu a nebusilo srdce a mohol rozpravat? Neurol ci lexaurin? Pomoze to?

Laura (St, 29. 3. 2023 - 17:03)

Dobrý den, nutně sháním Neurol nebo xanax,je jedno jaké mg, ale lepší 1mg. Pište prosím na email [email protected]. Děkuji

Default User Image
lenka (Út, 5. 3. 2024 - 04:03)

Dobrý vecer je to stale aktualni?jestli ano mam par kR.neurolu email [email protected]

petr (So, 25. 3. 2023 - 10:03)

dobrý den,mám zájem o zolpidem čí xanax a podobné, moc prosím je to naléhavé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

email: [email protected]

Lara (Út, 16. 3. 2021 - 22:03)

Ahoj,
chtěla bych se vyjádřit k užívání lexaurinu a neurolu. V první radě, je třeba si uvědomit, ze užívání těchto psychofarmak je zlo. Jak se říká tyto léky jsou “dobrý sluha, ale zlý pan” a to u BZD, platí několikanásobně. Tyto léky jsou schopné pomoci u lidi závislých na alkoholu při vysazování, či opravdu na doporučení lékaře. Dnes ale tzv. “Doporučení lékaře” berte v rezervy. 3 týdny včetně vysazeni, pak vzniká závislost dlouhá klidně několik let.... BZD nejsou lék, jen vaše výmluva, jak odsunout problem, probudit se do hezciho dne a nebo vypnout. Co ale další dny? Ha.
Varují Vás, jako dlouhodobá uživatelka těchto léku, at už na předpis či ne. Na těchto lécích nejste samy sebou. Pokud potřebujete pomoci jsem tu pro vás. E-mail: [email protected]

Lara (Út, 16. 3. 2021 - 22:03)

Ahoj,
chtěla bych se vyjádřit k užívání lexaurinu a neurolu. V první radě, je třeba si uvědomit, ze užívání těchto psychofarmak je zlo. Jak se říká tyto léky jsou “dobrý sluha, ale zlý pan” a to u BZD, platí několikanásobně. Tyto léky jsou schopné pomoci u lidi závislých na alkoholu při vysazování, či opravdu na doporučení lékaře. Dnes ale tzv. “Doporučení lékaře” berte v rezervy. 3 týdny včetně vysazeni, pak vzniká závislost dlouhá klidně několik let.... BZD nejsou lék, jen vaše výmluva, jak odsunout problem, probudit se do hezciho dne a nebo vypnout. Co ale další dny? Ha.
Varují Vás, jako dlouhodobá uživatelka těchto léku, at už na předpis či ne. Na těchto lécích nejste samy sebou. Pokud potřebujete pomoci jsem tu pro vás. E-mail: [email protected]

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 23:03)

Beru Xanax 26 let a na rozdíl od AD mám život. Radosti, strasti, všechno. Nejvíc jsem brala 2mg denně. AD mi ani jedna nesedla, byla jsem chodící mrtvola. Holt nejsme všichni přes kopírák.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Bodejť by herci nenatočili seriál v koronaviru. Oni mají málo peněz, tak si musí přivydělat. Je to sebranka hladová.

Xanax (So, 26. 12. 2020 - 03:12)

Z me zkusenosti jsou nejlepsi prirodnie antidepresiva jako Relax Plus a Bioschlaf, https://www.stimulant.cz/deprese/ Xanax a chemicke leky maju vedlejsi ucinky, mam radsi prirodni antidepresiva nebo Hormon stesti v tabletach 5 HTP

Edvins.dz (Pá, 4. 12. 2020 - 11:12)

Oferecemos serviços de empréstimos pessoais para empresas em todo o mundo. Nós nos esforçamos para fornecer serviços de alta qualidade e alta satisfação do cliente, enquanto possíveis serviços financeiros. Temos orgulho de nosso compromisso com nossos clientes; Podemos oferecer empréstimos pessoais, empréstimos para automóveis, empréstimos para negócios / investimento e empréstimos de curto prazo. Você pode entrar em contato conosco para um empréstimo acessível agora com taxa de juros de 3%. Contate-nos agora pelo E-mail: [email protected]

Anonym (St, 28. 10. 2020 - 10:10)

Dobrý deň, stalo sa vám ze po dlhodobom užívaní antidepresiv konkrétne seroxat 20 mg sa vám rapídne zhoršil stav a museli ste začať užívať xanax pomedzi to, ja som zúfalá,mela som kontaktovať Dr na Slovensku, kázala mi zvýšiť dávku seroxat na 30 mg, plus xanax 0.25 mg denne, viem ze je to svinstvo, ale musím fungovať, ináč to nejde už ráno ako sa zobudím hrča v žalúdku a neviem fungovať ako predtým mám,môžete mi povedať niekto, kto sa s takýmto niečim už stretol, čo to prejde vôbec a bude ako predtým keď mi stačila dávka 20 mg seroxatu denne, ďakujem

Michal6239 (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

Keď ti bolo pri dávke 20mg dobre alebo si mohla aspoň fungovať tak začni užívať tu istú dávku.Dlhe roky beriem citalopram 20mg.Ked si zvýšime dávku na 30mg začína sa mi stav zhoršovať.Dokonca mi dali psychiatri liek escitalopram 20 mg.Ja som bral účinnú látku citalopram a povedal som že to je escitalopram.FLEGMATICKI POVEDALA TO JE TO ISTE.Po mesiaci som psychicky upadal a nevedel som čo sa deje.Dalsie balenie mi dal môj doktor keď sa hento minulo a už som začal pociťovať úľavu.Potom som si prečítal že citalopram je SSRI a spätné vychytávka serotonín.Ten escitalopram mal len malý rozdiel že vychytávka aj noradrenalin.Podla psychiatrov žiadny rozdiel.Ja som prežil mesiac pekla kvôli tomu.A čo sa týka teba daj si naspäť hneď 20mg a doktorovi ani nič nepovedz.Presne to by sa stalo aj mne keby som o 10mg zvisil dávku.Hovorim ti to lebo viem že takéto zmeny v mozgu môžu vyvolať iné reakcie.Ja by so hneď znížil na 20mg a dávaj si veľký pozor na pozor na psychiatrov lebo patria do skupiny ľudí ktorí majú veľkú citlivosť na úplne malé zmeny.Druhy ľudia to znášajú v pohode.A ten xanax prestaň brat pokiaľ ti už bude dobre.Je to veľmi slabá dávka a môže spôsobiť tiež únavu depresiu atď.A je silno návykový.Dufam že ti to pomôže lebo neviem čo iné by to bolo.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

Svinstva, zneužívaná a zhusta zbytečně předepisovaná zdravým jedincům místo kvalitní psychoterapie nebo prostě klidu a vypsání poukázky zaměstnavatelem na rekreace.

Rasto (Čt, 30. 7. 2020 - 20:07)

Ahojte beriem uu cca na noc zopicol a cen na uzkos xana1. Už asi 3mes.zo začiatku ôk ale teraz tlak v hlave v očiach bolesť svalstva zle dýchanie. Vyrasky. V bruchu boles Poraďte ci to nemôžem mať z xanax. Lebo tie 3 mes. Ani pomyslieť ísť do práce.

starve (Pá, 18. 8. 2023 - 02:08)

JOOOO chlape, to je hold závislost, i když v tvém případě asi nechtěná. To znamená pokud není možný detox, tak vysazovat všechny léky s návykovými vlastnosti, do čehož zopiklon a Xanax rozhodně zapadají postupně vysadit ve smyslu snížení dávky tablet každý týden o určité procento. Radši bych přestal hned než si začneš kupovat farmakologika pres internet, ulici a přijdeš o všechno. Ale tak co já vím, já jsem jenom feťák žejo

N (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Zopicol je tuším hynotikum, Xanax je BZD, hlava by po nich bolet neměla. Fungují tak do hodiny.

N (Pá, 31. 7. 2020 - 07:07)

Zopicol je tuším hynotikum, Xanax je BZD, hlava by po nich bolet neměla. Fungují tak do hodiny.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 05:12)

Koupím Xanax 2 mg 50 tbl. Spěchá. Prosím nabídněte.

Default User Image
Xan69 (Pá, 6. 10. 2023 - 22:10)

Mám Xanax 2mg. Email: [email protected]

Dagmar oravova (Ne, 23. 2. 2020 - 20:02)

Koupím neurol. Dekuji

Reklama

Přidat komentář