Reklama

společná masturbace kluka a holky

ananape311 (Ne, 28. 3. 2021 - 08:03)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm
Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

marcela (Ne, 21. 3. 2021 - 03:03)

měla jsem n ávštěvu omlouvám se tak uš mi stáhni kalhotky ty kluku jeden a lízej mě co to tady děláš rychle si sundej slipy at tě to neškkrtí kají krásně ti stojí že jsi muj kluk vid kulky má š hezky tvrdý žalu d uplně holý miláčku chci tě pomaloučku ve mě klouzej je to slast přidej astííkni to tam kaji je ti hezky já věřím čujku mám mokrou pa m

Anonym (So, 16. 10. 2021 - 23:10)

Napiš číslo Marcelko pokud chceš výměnu fotek

Vojta (Pá, 7. 5. 2021 - 23:05)

Ahoj Marcelko (bohyně) mohu se také přidat, já už jdu k tobě se svým klackem a jdu té pořádně protáhnou protože ty to tak potřebuješ, (kolik myslíš že mám cm? Kolik preferujes)?

ronan (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Ktera koukne nebo se i prida? napis na [email protected]

marcela (So, 20. 3. 2021 - 20:03)

kaji ty jsi ale hloupočkej kluk košilku uš nemám píšu ti jen tak t y muj samečku kaji stojí ti máš hlavičku žaloudku obnaženou tak onanuj ty mu kluku
ja se osprchuju auděláml

marcela (Pá, 19. 3. 2021 - 18:03)

cau kajo mě moc vzrušuje uplně vy holený lulínek. představuji si jak máš hlavičku žaloudku uplně pod kužičkou akdyš se vzrušíš tak varlátka jsou krás ně naběhlá penis ti trčí vzhuru ažalud je uplně obnažený a vlhký kajo vem si ho do ruky a hezky pomaloučku onanuj a dej si tu slast a vystříkej si to tvoje teploučký hustý semínko pa m

Maxilan (Pá, 2. 7. 2021 - 22:07)

Dobrý den mám rád sex a mám brát holky k v pořadí dělej

Kaja (So, 20. 3. 2021 - 03:03)

Milovana Marcelko. Myslim na tebe a predstavuji si tve nahe telo. Predsavuji si jak ti ji lizu a jsi cimdal vic mokra. Curaka mam nabehliho a pak mi zaseptas strc ho tam. Vnikam snim to tebe a prirazim. Krasne vzdichas a touzis as ti tu tvoji kundicku peknec naplnim svim seminkem. Myslim na tebe a pritim mam v ruce sveho ptacka. Pomalu a jemne si ho honim. Uzivam si kazdy dotek az ksamemu vystriku. Libylo by se mi te tim seminkem postrikat a pak bys mi ho pusinkou a jazykem ocistila. As si sni budes hrat a strkat do ni prstiky mysli pritom na me. Libam te.

Šárka (Út, 16. 3. 2021 - 06:03)

Bylo nám 16 a tak si to taky takto děláme. Přítele jsem naučila jak mi to dělat, abych si to užila tak jak když sama onanuju. U holky je potřeba trochu vynalézavosti. On to chce taky určitým způsobem. O víkendech jsme v posteli kolikrát i celý den.

marcela (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

ahoj kájo vzrušuje mě že rád onanuješ jsi vyholený nebo máš chloupky výš já ráda chodím na nuda pláž. Kou .kat se na kluky jak jim pindí ky vysí a klibají mezi nohama. někteří mají žaloudky obnažený a jiný zase uplně schovaný za předkožkou je to hezký Celou dobu co jsem to psala jsem si hrála s poštěváčkem a uš se potřebuji dodělat ahoj M

Kaja (Út, 16. 3. 2021 - 05:03)

Ahoj Marcelko. Ja si pindu holim, aspon se oto snazim. Me se obnazi zalud jen kdyz se mi postavi. Kdybych te vydel na nudu nahou, asi by mi nevisel. Rad si ho honim a este moc rad strikam. I ja si ho tet honim, kdyz to pisu. Mejse krasne a ahoj.

Jirka (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Ahoj Marcelo, taky rád onanuju, nezaonanujem spolu na hovoru?

marcela (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

ahoj kájo vzrušuje mě že rád onanuješ jsi vyholený nebo máš chloupky výš já ráda chodím na nuda pláž. Kou .kat se na kluky jak jim pindí ky vysí a klibají mezi nohama. někteří mají žaloudky obnažený a jiný zase uplně schovaný za předkožkou je to hezký Celou dobu co jsem to psala jsem si hrála s poštěváčkem a uš se potřebuji dodělat ahoj M

MARCELA (Po, 8. 3. 2021 - 18:03)

ČAUKY MÁM PATNÁCT LET DVOJKY NADÝRKA ADOLE UPLNĚ HOLÁ ONANUJU MOC RÁDA ASI JAKO KAŽDÁ HOLKA NEBO KLUCI ZATÍM NA KORESPODENCI AHOJKY M

Sasa (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

Ahoj, četl jsem Tvůj příspěvěk. Jsem rád že ráda masturbuješ. Napiš mi. Děkuji. alexandr [email protected]

saSA (So, 2. 4. 2022 - 15:04)
Daniel (Po, 7. 2. 2022 - 17:02)

Klidně nemám problém
Ig ? Nebo mess

jiri (So, 19. 2. 2022 - 23:02)

chci to zkusit

Kaja (Út, 9. 3. 2021 - 05:03)

Ahoj Marcelko. Jemi 16 a moc rad onanuji. Libilo by se me se pred tebou vyhonit.

Reklama

Přidat komentář