Reklama

Obřízka

pokr2 (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

píšu dlouze, ale ověřitelné věci. To se jde podívat klidně jinam, on psal všude možné. Na zdravotnických zařízeních, kde bylo možné psát dotazy ap., tak ho museli mazat. Ale jinde jeho psaní zůstalo. Modrý koník, emimino, nakluky.cz a je toho spoustu. Psal i záznamy, kde mu lidi co řekli. Jak farář Otík ve Troškových filmech. Ty věci jdou stále dohledat na internetu. Tady bych to najít neuměl, ale Otík má své kopie. Hrozby policí, i to, že zde nelze psát z VPN nebo darknetu, to je jeho dílo. Já za jeho osobně nešťastný život nemohu, ani v semináři mu neříkali, že má zůstat svobodný, když byl vyloučen ze způsobilosti na kněze. Když jsem poznal jeho psaní, tak už měl skoro celý život za sebou, ač jsme to nevěděli. Je otázka, jak skončil, vedl divné řeči, přitom věděl, jak církev se staví k tomu, když si někdo vezme život. Pomoci dobrými radami mu taky nešlo, i tady člověka napadal. Svým způsobem je dobře, že už tu není, asi se opravdu jen trápil. Peněz měl dost, vůbec nemusel pracovat, musel mít našetřeno, navíc německý invalidní důchod.

pokr. (Út, 16. 3. 2021 - 19:03)

Tondův problém nebyl úraz, ten se stane víc lidem. Asi neměl moc přátel, byl osamělý. Partnerskému vztahu se vyhýbal.Osamělých lidí je plno, jen si liší, že mnohdy to jsou lidi, často ženy, co partnera chtějí. Ale zatímco on si v 55 narazí snadno jinou, tak pro ni v tomtéž věku to je docela těžší. Samota byla Tondova volba. A agresivita. Ano, asi mu to vadilo ty výpady vůči němu. Bohužel, on byl sám agresivní. A lidi, kteří ho vůbec neznali, tak na ně klidně sprostě zaútočil. Jen malá část lidí mu to vrátila zpět. Agresivita je běžná třeba mezi zvířaty. Šelmy si tak hrají od mláďat. Berou to jako něco normálního. Potíž je, že Tonda byl velmi agresivní, ale když někdo mu to jen zčásti vrátil, tak to špatně nesl. Asi hledal přátele, ale bral to za špatný konec. Zas ke zvířatům, když někdo bude mít psa nebo kočku, bude to zvíře surově mlátit, ani ne být přísný, ale spíš surový, klidně mlátit bez důvodu, jen si na zvířeti vylít svůj vztek. Tak to zvíře zcela zkazí. To se stane bázlivé a současně i agresivní. Viděl jsem před rokem nebo dvě jednu ženu, to tak mlátila bez důvodně psal, velký kříženec německého ovčáka a rotvajlera. Pes pak začal být agresivní. Pak se jednou bude divit, až ji napadne. Obávám se, že tady se někdo jen divil tomu, že se lidi chovali jak ten pes, co se brání, protože je napaden.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 19:03)

Třeba mu z prstama vzalo i předkožku a už tady nemůže psát ?

nona (Po, 15. 3. 2021 - 15:03)

:) A nedá vám pokoj a nedá:)

to teda (Ne, 14. 3. 2021 - 17:03)

je věc. A copa tam má? Věnováno památce internetového diskutéra, milovníkovi předkožek a odpůrci obřízky, soudruhovi Toníčkovi Vlasů, působícího též pod nicky Gin, Tony, sweetji, zanet81 atd. V úctě věnují Zkoumal, vopižlanci, a ostatní spoludiskutující evangelikálové. A pomník - obřezaný penis v nadživotní velikosti. Bravo!

Martin (Ne, 14. 3. 2021 - 21:03)

Je to kvádr velikosti cca30x20x60cm s nápisem
INRI Tonda Vlas 2000 a pod tím kotva ,1 svíčka bateriová, činná . Dost mně to potěšilo. Tony, to patří tobě.

Kalous (Út, 16. 3. 2021 - 09:03)

Kámoš, co má autodopravu se tam včera stavil a je to tam. Nafotil mi to. Mám z toho taky radost. Za Tonyho.

Skákavec (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

To je dost dobře, že má Tony pietní místo. To je od loďařů?

Zkoumal (Po, 15. 3. 2021 - 15:03)

Jo je to tam. Nevěřil.jsem. Musel jsem se přesvědčit sám

Martin (Ne, 14. 3. 2021 - 16:03)

Vy jste fakt střelený....to je hrozný...

Steve (Po, 15. 3. 2021 - 02:03)

Jj, jsou ... mistři pohádek a bájí. :o)))

Martin (Ne, 14. 3. 2021 - 15:03)

Tony má pietní místo na ústí Klopotského rybníka do Labe. Přímo na hranicích s Německem. Nelituji,že jsem tam jel. Je to nápaditě vytvořeno.

A co (Pá, 12. 3. 2021 - 16:03)

tam dát? V létě jsem šel pěšky po jedné silnici za Prahou pár kiláků. Asi tam bylo pár nehod cyklistů, bylo tam několik pomníčků, na jednou byl takový hrobeček a převodník z kola. Copak asi dát na pomníček Toníkovi? Jenže když se prokecl, tak ho naopak vzrušovalo, když to viděl bez předkožky ... Těžké rozhodnout. Ať chlapec spí v pokoji.

Martin (Pá, 12. 3. 2021 - 16:03)

Díky za tip. Zítra tam jedu.

Hanz (Pá, 12. 3. 2021 - 14:03)

Sochu ne,ale jedno pietní místo už je v Hřensku u Labe u hraničního přechodu. Znal jsem ho, zaslouží si daleko víc uznání. Výjimečná osobnost.

Steve (Pá, 12. 3. 2021 - 02:03)

Kde mu kdo nechá postavit sochu? :-) Koukám že je modlou pro některé.

a (Po, 8. 3. 2021 - 23:03)

prý ho kdysi přítelkyně přiměla k tomu mít staženou předkožku a několik let to tak měl, a když se rozešli tak si jí zase vrátil na žalud a pak začal uctívat kult předkožky a bojovat proti evangelikálským vopižlancům

Funus (Po, 8. 3. 2021 - 16:03)

Tak nejsmutnější je, že Toník neměl ani funus. Hrob taky nemá, co se tu psalo. Pomníček má leda na internetu, jeho silná digitální stopa.

Ok (Po, 8. 3. 2021 - 17:03)

Chtěl bych, aby měl aspoň pietní místo . Zasloužil by si to. Pracuji na tom. V úvahu připadá Jirkov nebo jedno místo u Labe tady v Čechách na rozhraní státní hranice s D. L.

Ignacius (Út, 9. 3. 2021 - 00:03)

Výborně. Tony si toto zaslouží. Dej info kde to plánuješ udělat.

Reklama

Přidat komentář