Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 15:03)

Podle soudních znalců přípravek Mediator způsobuje závažné léze srdečních chlopní a plicní arteriální hypertenzi, což může vést k úmrtí pacienta. Přípravek Mediator byl na trhu od roku 1976 jako doplněk při léčbě cukrovky, často byl však využíván pro svou schopnost potlačit chuť k jídlu jako přípravek podporující hubnutí.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 15:03)

Francouzská farmaceutická firma Servier musí zaplatit odškodné uživatelům léku na cukrovku a hubnutí Mediator. Preparát byl na trhu 33 let a podle soudu způsobil mnoha pacientům vážné zdravotní potíže. U více než dvou tisíc lidí vedlo jeho užívání až ke smrti.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Kdyby hubení mohli sportovat a pálit tuky lidem s +15 km tak by to šlo velmi snadno. Šli by si zaběhat před večeří.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

To už se vědělo za komunistů. Stačí se věnovat činosti, nebo práci u které se budete lehce potit v dobrém oblečení a nebude to sluncem a vedrem na pláži na lehátku.
Po půl hodiny se tělo přepne na spalování tuků. Aktivita by měla být před dalším jídlem. Tedy s již blížícím se hladem a chutí na další chod, ale může se dát malá svačinka třeba půl hodiny předem.Pak po zastavení aktivity neprolít hned pivem a nezajíst, ale nechat doběhnout půl hodiny metabolismus. Alkohol se nedoporučuje.

Dita (St, 31. 3. 2021 - 09:03)

Já si kupuji protein maxxwin s vysokým obsahem bílkovin.Super chuť a dobře se rozpouští.

(Ne, 28. 3. 2021 - 12:03)

Žádné diety. To vede k slabosti a nečinnosti. Chce to změnit jídelníček, žádné sirovátkové proteiny to je pro kulturisty s ohavně nabytými svaly ne pro normální lidi, kteří si dají něco chutného protein obsahujícího a ještě je to levnější.

(Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Copak je člověk prase, aby se mu sypali přísady jako škrob nebo šrot do krmiva? Snad si koupí řízek z krůty a dá so tolik přílohy koli má výdej energie. Jinak souhlasím, že protein je dobrý jinak spadnou svaly, a to nikdo nepotřebuje, svaly spalují i v klidu tuky a v námaze dávají výkon té rychlosti spalování. Ovšem moc svalů zas není dobré, kardiovaskulární potíže, krev nemůže proudit, musí neustále pumpovat a překonávat odpor často ztuhlých svalů, které musí zásobit krví.

Sandra (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Vůbec nevím jaký ten protein si koupit.Nikdy jsem si nic takového nekupovala.Nerozumím tomu.Musím se pochlubit,že už jsem začala trošku cvičit doma u tv a přestala jsem jíst sladké.

Ivan (Út, 23. 3. 2021 - 21:03)

Omyl, to byli dřívější zastaralé názory, že nejíst a hodně se hýbat. To je sice krátkodobě účinné, ale přestane to bavit a do pár týdnů se nevejdete do kalhot a jste tam kde jste byli, ještě tlustší.

Pepe (Út, 23. 3. 2021 - 20:03)

Jedna rada: NEŽRAT

Ivan (Út, 23. 3. 2021 - 19:03)

Téma diskuse zadala Nicky dne 7. Říjná 2005 v 16:54 tak asi tady pořád nečeká na odpověď,ale může dát řeč my dva o dietách.

Ivan (Út, 23. 3. 2021 - 19:03)

Taky hubnete? Já teda už asi 10 let a stále lehce tloustnu.Jsem už tlustý až obézní, někde na hranici.

Dita (Út, 23. 3. 2021 - 19:03)

A taky si nezapomeň koupit kvalitní protein.Bílkoviny jsou základ na hubnutí.

Sandra (Čt, 11. 3. 2021 - 13:03)

Ahoj co bych měla udělat pro to abych shodila nabitá kila v karanténě?Jenom se válím a pořád něco jím a kila jdou nahoru.

A (Čt, 11. 3. 2021 - 16:03)

co na tom nechápeš? Musíš omezit kalorický příjem. Najdi si kalorické tabulky, vypočítej bazální metabolizmus, zapisuj co sníš.

Návštěvník (Čt, 11. 3. 2021 - 15:03)

Přestaň se válet a začni se hýbat.

joalis (Čt, 25. 2. 2021 - 14:02)

Štíhlá linie nemusí být jen sen

Hubnutí už nemusí být jen položka na seznamu letošních předsevzetí! Tato kúra vhodná při kontrole tělesné hmotnosti.
https://www.joalis.cz/eshop/hledani/283/88/filtry/sezonni-balicky/stihla-linie/stihla-linie-nemusi-byt-jen-sen

Andrea (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

A co zkusit sex, alespoň 2 x denně 2-3 čísla

Rosťa (Po, 15. 2. 2021 - 20:02)

Nejlepší je svalová dieta, nažrat se a svalit se do postele.

Giaccomo (Po, 15. 2. 2021 - 18:02)

Chci se zeptat, jestli někdo rozumí tomu co je dělená strava. Mám o tom pochybnosti, ale jestli to funguje, recept znám. Jedná se opravdu o kombinaci příloha a zelenina, tedy uhlovodany plus zelenina?!A odděleně zas zelenina plus bílkoviny s minimem tuku?
Cukry samosatné rychlé vůbec, pouze možná ráno či dopol. v ovoci a tuky jen jaksi na upečení na malém množství?

Reklama

Přidat komentář