Reklama

Náušnice u kluků?

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 03:03)

Jaké týrání vždyť mu slusi a všude ve světě nosi chlapci nausnicky. A není moje věc jak obléci své děti?

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 19:03)

Nojo, ono je dnes vlastně moderní dělat z kluků transky. Má i šatičky a anální kolík?

Hula jula gril… (Út, 23. 3. 2021 - 22:03)

Ká si mohu obléci a ozdobit své dítě jak budu chtít ja sem matka a poserze sen

Iva (Ne, 21. 3. 2021 - 14:03)

Co na tom to je věc tě rodiny.

Bukevkin Alois (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

To je buzna a ne syn

Buchar Chachar (Út, 9. 3. 2021 - 16:03)

Já nosil naušnice od 6 do 13 let, kdy mi je naši dovolli sundat teúrve.

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 16:03)

To jsi buzna a ne chachar

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Nosim taky náušnice.Jednu jsem zrovna dostal v neděli od Marcela k Valentýnovi.Tak jsem fešák.

M (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Každý človek je osobnosť a mal by sa odlišovať od iných tak ako chce. Len súčasť stáda bez vlastného názoru a predstavivosti.sa proti tomu môže brániť. Okolie si zvykne a pokial je dostatočne inteligentné - toleruje to.

Bukwaky (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Nausnicky všem

Roman (Po, 1. 2. 2021 - 07:02)

Zamyslel jsem se nad tím jak to mělo v tomto ohledu pár mích známích. Jedna naše kamarádka, podotýkám velmi seriozní, slušná víborná a starostlivá máma už od malička říkala synum že se ji líbí náušnice u kluku a že až jim bude 15 tak jestli budou chtít tak jim dá propíchnout uši.Oni to tak brali a mluvili o tom. Když bylo staršímu 15 tak mladší je žádal také. Takže posunuto o rok a oba kluci šli společně jeden v 16 a druhý ve 14. Mají je do dnes. Tedy svobodné rozhodnutí. Zhruba stejně starý spolužák mé dcery měl náušnice od kočárku a žádný problém s tím neměl. Moje sousedka a kamarádka má švagrovou chtěli dát klukum náušnice od mala. Její švagrová je klukovi dala a vše v pohodě. Kamarádka to nechala na něm. Dnes mu je 14. říká ji že kdyby mu je dala když byl malý tak by mu to nevadilo a i by se mu to líbílo. Dnes je ale nechce, bojí se a stydí se. A další můj kamarád který nosí náušnice od dětství tak jeho synové sami asi v 5 letech přišli s tím proč je nemají když otec ano. Tak tedy v předškolním věku dávali klukum píchat uši. A proč to píšu ??? děti většinou jsou rodiči formováni a jdou jejich směrem. Tudíš jestli rodiče chtějí dát klukovi nebo holce náušnice at je dají. A takoví mravokárci si vždy něco najdou.

Roman (Út, 26. 1. 2021 - 07:01)

Hanko v minulosti kroužky v bradavkách měli hlavně bojovníci jako důkaz své síly. naháněli hrůzu tím jací jsou tvrdáci. spousta věcí se přisuzuje gayum. je to ale tím že oni díky své orientaci se nestydí za odlišnosti. mi hetero mnohdy věci a úchylky skrýváme ve strachu aby jsme nebyli nenormální. možná by jsi se divila kolik chlapů které znáš a nikdy by jsi to do nich neřekla má jakoukoli úchylku. a já sám znám pár gayu a ani jeden nemá náušnice. a spůousta mích hetero kamarádů je nosí. není to o rientaci ale o názoru a o vkusu.

Hanka (Po, 25. 1. 2021 - 05:01)

Zjistila že z hrůzou že můj syn 16 let má kroužky v bradavkách nevím kdo mu udělal nechce se se mnou o tom bavit, jen že se to nosí. Nevím myslím že to nosí jen gayové.

Roman (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

já tedy nevím. náušnice mi nepříjdou nic divného. ale nechce se mi věřit tomu že nějaké dítě má a nosí to vše co tady ve dvou příspěvkách popisujete. tomu prostě nevěřím. neumim si představit jak bych udržel 10 dítě u taterá pod strojkem. a pak píercing do pupiku. náušnici si spousta dětí i kluku nechá nastřelit rychle, bezbolestně a dobrovolně. známe to nedalo moc práce 5 letého kluka přesvědčit na náušnice. šel s nadšenim. to ostatní považuji za výplod fantazie.

M (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

Celá táto diskuze je víc o netoleranci a zaostalých názorech než o nosení náušnic. Je svoboda a demokracie, ať si každý nosí co se mu líbí. Je potřeba naučit lidi toleranci. A zvykání si na nové věci. Jinak je člověk už starý.

Jiří (Čt, 21. 1. 2021 - 14:01)

Lukáš má pravdu. Demokracie je o svobodném rozhodnutí jedince, ale končí tam, kde je omezen někdo jiný, včetně vlastního dítěte. Vloni v létě jsem viděl holandského chlapce (10.let asi), ten měl v uších kroužků nepočítaně, taky v nose kroužek a pecku, piercing v pupíku, nad prdelkou mu koukalo tetování z trenér, nad kotníkem taky kérka! Toho rodiče, taky řádně tetovaní a okroužkovaní, normálně poškodili dle svého gusta na celý život! To není nic demokratického!

Lukáš (Čt, 21. 1. 2021 - 13:01)

Ano, každý nosí co se mu líbí, to je fajn. Ale když je klukovi třeba osm let, má obarvené vlasy, náušnice, bundičku do pasu a ukazuje prdel v legínách a prosvítajících kalhotkách pod nimi, tak to asi nebude úplně jeho volba, že jo ? Tak takový kluk bydlí u nás v protějším bytě ! Každý to samozřejmě toleruje, ale o rodičích si myslíte svoje.

Káťa (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Váš názor toleruji, ale každý má jiný vkus. Náš kluk má taky náušnici od čtyř let, myslíte, že jsme se ho ptali? O moderním oblečení dětí nemáte taky potuchu, tak zanechte kritiky.

Lukáš (Po, 15. 2. 2021 - 01:02)

Káťo to schvalují pokud mu sluší proč ne nastává otázka zda by nemohl mít v šatníku i nějaké to holčičí oblečení dnes už se to neřeší taky bys mu mohla skusit boty na klinku a ti zvyká prostě je doba kdy by se už rozdíly neměly dělat pokud mu to bude slušet tak proč ne.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Je to teror vůči dítěti a měla by to řešit sociálka.

Reklama

Přidat komentář