Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Pavlína (So, 24. 4. 2021 - 12:04)

Dobrý den, několik let se snažíme s přítelem o miminko, ale bohužel šance jsou mizivé. Proto jsme se rozhodli k přímé adopci. Rádi bychom tedy touto cestou poskytli nějakému děťátku láskyplný domov ♥ Pokud se zde najde nějaká maminka, která by se rozhodla jít touto cestou, napište mi prosím na email: [email protected]

Betka (Čt, 8. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý den, pokud sem zabloudí maminka, která si nemůže nechat své miminko, tak ať prosím napíše na email [email protected]. My bychom si děťátko moc přáli, ale bohužel si k nám stále cestu najít nechce....

Marie (Pá, 26. 3. 2021 - 07:03)

Krásný den,hledáme děťátko k přímé adopci, jsme zajištěný manželský pár a vlastní děťátko mít bohužel nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči, prosím ozvěte se nám na email [email protected] nebo telefon 724095355, děkujeme ❤️❤️.

Božena (Pá, 26. 3. 2021 - 05:03)

Dobry den, hledame maminkou, která je tehotna a detatko si nechat nemuze. Jsme manzelsky par, po miminku moc touzime, bohuzel se dlouhodobe nedari... Prosim, kdyztak napis na bezdě[email protected]

Lucy (Ne, 21. 3. 2021 - 17:03)

Dobrý den,
pokud je tu nějaká maminka, která uvažuje, že dá dítě k přímé adopci, budu moc ráda, když se mi ozve na [email protected]
Jsme pár z Prahy - oba 34 let, oba VŠ, zajištění, slušní, pracující. Moc toužíme po dítěti, které nemohu mít ze zdravotních důvodů.
Prosím, pokud toto čte nějaká maminka, která si nemůže či nechce svoje dítě nechat, prosím, napište mi - změníte nám život.

DĚKUJU

Kateřina (Čt, 11. 3. 2021 - 16:03)

Dobrý den, nabízím se jako náhradní maminka. Pro více informací mě kontaktujte do e-mailu [email protected]

Anonym (Út, 9. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den rada bych dala nějaké miluji rodině co nemá mít tu možnost dítě do přímé adopce .. ozvěte se na [email protected] jen opravdu ti co mají zájem

Helena (Čt, 18. 3. 2021 - 02:03)

Máte mail, ode mně.

Dita (Pá, 5. 3. 2021 - 23:03)

Dobrý den. Můžeme pomoci mamince, která si miminko nemůže nechat. Ozvěte se [email protected]

Marie (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Krásný večer,jsme zajištěný manželský pár a hledáme děťátko k přímé adopci, vlastní bohužel mít nemůžeme a moc rádi bychom se stali milujícími rodiči,prosím ozvěte se na email [email protected],děkujeme.

Anonym (Út, 9. 3. 2021 - 14:03)

Dobrý den jestli mate zájem ozvěte se na [email protected]

Lucie (Pá, 26. 2. 2021 - 14:02)

Dobrý den,
kdyby tu byla nějaká těhulka, která si dítě nemůže/nechce nechat...
Jsem 34letá zajištěná pracující žena z Prahy, můj přítel je téhož věku, oba jsme VŠ. Mám vlastní byt a dobrou práci, rádi se věnujeme sportu, cestování,četbě historických knih, ráda vařím a peču a přítel jí:) Dítě nemůžeme mít ze zdravotních důvodů...
Pokud by tu byla nějaká žena, která nám chce změnit život, rádi přijmeme děťátko s otevřenou náručí a dáme mu/jí ten nejlepší život, co budeme moct...
Prosím, pište na [email protected]

Děkuji!
Lucie

Božena (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

Dobrý den, jsme manželé již 10 let, celou dobu se pokoušíme o minimko. Jeden chlapec se nakonec zadařil (jsou mu nyní 4 roky), další pokusy jsou dále marné (potraty, neúspěšná IVF)... Našla by se zde nějaká maminka, která se nemůže postarat o své miminko a uvažuje o přímé adopci. Moc bychom si přáli sourozence pro našeho chlapečka a ještě jedno děťátko pro nás...
Viz. email [email protected]

Monča (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Dobrý den, hledáme miminko k přímé adopci, jsme zajištěný manželský pár, žijeme v bytě, vlastní miminko mít bohužel nemůžeme a moc rádi bychom měli společné miminko, prosím ozvěte se na email [email protected]

Stále hledáme mimi (Ne, 10. 1. 2021 - 11:01)

Hledáme mimi k přímé adopci
email:[email protected],

Lucie F. (Pá, 8. 1. 2021 - 19:01)

Ahoj. Je mi 34 a jsem nechtěně těhotná. Jsem středoškolsky vzdělaná, až na lupénku zdravá žena, partner o rok starší, manažer, inteligentní a pohledný. Děti jsme nikdy nechtěli, proto zvažujeme interrupci, na níž je ještě čas. Naše sociální cítění ale připouští i možnost přímé adopce, pokud by se našel pár, který by se nám líbil. Rozhodně nevylučujeme ani homosexuální páry.
Pokud je mezi vámi někdo, komu by nevadil můj vyšší věk a tedy možnost, že těhotenství nemusí dopadnout, ozvěte se.
Ahoj Lucka. Mail [email protected]

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 20:08)

Dobrý den, pokud sem zabloudí maminka, která si nemůže nechat své miminko, tak ať prosím napíše [email protected]

Pavlína (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Dobrý den,

psala jsem Vám email. Pokud Vaše rozhodnutí o přímé adopci přetrvává, můžete mě prosím kontaktovat na email: [email protected] nebo na telefonním čísle: 723 830 929

Dita (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Dobrý den. Stále hledáte náhradní rodiče? [email protected]

Eva (Ne, 17. 1. 2021 - 15:01)

Ahoj Luci.Napíšu Vám email.Evča

Reklama

Přidat komentář