Reklama

Obřízka

A co (Pá, 12. 3. 2021 - 16:03)

tam dát? V létě jsem šel pěšky po jedné silnici za Prahou pár kiláků. Asi tam bylo pár nehod cyklistů, bylo tam několik pomníčků, na jednou byl takový hrobeček a převodník z kola. Copak asi dát na pomníček Toníkovi? Jenže když se prokecl, tak ho naopak vzrušovalo, když to viděl bez předkožky ... Těžké rozhodnout. Ať chlapec spí v pokoji.

Martin (Pá, 12. 3. 2021 - 16:03)

Díky za tip. Zítra tam jedu.

Hanz (Pá, 12. 3. 2021 - 14:03)

Sochu ne,ale jedno pietní místo už je v Hřensku u Labe u hraničního přechodu. Znal jsem ho, zaslouží si daleko víc uznání. Výjimečná osobnost.

Steve (Pá, 12. 3. 2021 - 02:03)

Kde mu kdo nechá postavit sochu? :-) Koukám že je modlou pro některé.

a (Po, 8. 3. 2021 - 23:03)

prý ho kdysi přítelkyně přiměla k tomu mít staženou předkožku a několik let to tak měl, a když se rozešli tak si jí zase vrátil na žalud a pak začal uctívat kult předkožky a bojovat proti evangelikálským vopižlancům

Funus (Po, 8. 3. 2021 - 16:03)

Tak nejsmutnější je, že Toník neměl ani funus. Hrob taky nemá, co se tu psalo. Pomníček má leda na internetu, jeho silná digitální stopa.

Ok (Po, 8. 3. 2021 - 17:03)

Chtěl bych, aby měl aspoň pietní místo . Zasloužil by si to. Pracuji na tom. V úvahu připadá Jirkov nebo jedno místo u Labe tady v Čechách na rozhraní státní hranice s D. L.

Ignacius (Út, 9. 3. 2021 - 00:03)

Výborně. Tony si toto zaslouží. Dej info kde to plánuješ udělat.

Martin (Po, 8. 3. 2021 - 22:03)

To mi připadá jako vynikající nápad. Tam bych s radostí zajel a zavzpomínal na něj. Tak doufám, že dáš vědět kdy a kde se to zrodí. Byl bych pro dělat tam vždy 7. března společné setkávání těch, co ho znali.

Miki (Po, 8. 3. 2021 - 08:03)

Tony zde chybí a výrazně. Tony ,odpočívej v pokoji. Máme tě rádi.

Memento (Ne, 7. 3. 2021 - 21:03)

Tony ,děkuji tobě za vše cos vykonal. Zůstal jsi součástí mého života. Navždycky tomu tak bude a tak to zůstane. Jirka M.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 16:03)

Ty jsi vůl.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 20:03)

a ty jsi (jak by řekl náš zdejší oblíbenec) vopižlanej !

Memento (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Proč? Tony byl skvělý člověk. Kdo ho nepochopil, ten neví, co je život.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

Domníváš se snad, že neobřezaný , maniodepresivní alkoholik s obscesívními sklony, který to dotáhl k údajné sebevraždě byl skvělý člověk?? ... Čím nebo jakou " "skvělostí" přispěl lidstvu?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 10:05)

někteří nesouhlasí, ale o svém alkohosmu psal on sám, vč. konkrétních případů jako ta naražená a prasklá ledvina. Pokud jde o deprese či dnes se spíš mluví o bipolární poruše, tak byl to on, kdo vedl řeči, že by mu nevadilo, kdyby si ho ten koronavirus vzal, že tu dlouho žít nebude atd. Jak fakticky skončil nevíme, nevíme ani jestli skončil jeho život, nebo jen byl někam uklizen a nemůže psát. Skvělý byl, že tu zablokoval používání VPN a Toru, stále hrozil soudy a policií. Byl chudá, ale nebyl dobrák, byl to nemocný člověk nejen na těle, ale hlavně na duši. Bohužel neodbornými hloupými radami mohl dosti škodit matkám synů, co řešily akutní problém. A u svobodného muže je vážně podivný ten chorobný zájem o předkožky nezletilých, i když pomineme, co občas sám o sobě napsal, co ho rajcovalo, na jaké pláže chodil. Normální muž neřeší holé žaludy mladých kluků. Neodsuzuji ho, ale měl se léčit, mohl tu být dodnes, jeho úraz ledviny i ruky, obojí zcela zbytečné, způsobil si sám.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Netvrdím že je špatný člověk ale jeho názory jsem nepochopil.

Memento (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Já z většiny také ne,které zde prezentoval,ale znám ho z minulosti

Skákavec (Út, 16. 3. 2021 - 17:03)

Ty korunovanej. Vypatlanče.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Možná je tady pod jiným jménem.

Reklama

Přidat komentář