Reklama

Obřízka

Nikol (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

Ano. Tony žije dál v našich srdcích a myšlenkách.

Bobrik (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Ahojky co se mu stálo před rokem jsem odtud odešel protože jsem nemohl poslouchat ty jeho stupidní kecy pořád dokola.

Ignacius (So, 6. 3. 2021 - 15:03)

Souhlasím.

sardanapal* (So, 6. 3. 2021 - 12:03)

Tony je , jak Elvis .
Stále ŽIJE !!!

Tina (So, 6. 3. 2021 - 10:03)

Tady jste všichni magoři.

nona (Pá, 5. 3. 2021 - 18:03)

A nedáte Tonymu pokoj a nedáte.

Ube (Pá, 5. 3. 2021 - 13:03)

Tony měl tady v Křečanech velmi nemocnou maminku a byl to veselý a svérázný parťák. Sjezdil mnohé ,hodně života začínal v Brně já ho znal tady přes jeho maminku, bohužel už také nežije. Jeho poslední štace byla v Jirkově a na lodi. Také jsem pátral, ale prý nikde nemá hrob a snad to údajně nebyla nešťastná náhoda. Dejme mu klidné spočinutí. O Libore o vás nemluvil,neznám, ale napsal jste to velmi výstižně. Dík.

Fany (Pá, 5. 3. 2021 - 00:03)

Vzpomínka na Tonyho je velmi záslužná. Děkuji L.
a děkuji Jakube .

Jakub (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Děkuji sweetje.........

Skákavec (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Tony byl pomýlený v mnoha věcech, ale nebyl zlý. Jeho život nebyl zrovna in. Libore, nikdy jsem o tobě neslyšel, ale jsi asi jeho blízký člověk. Taky bych rád věděl jestli není někde jeho hrob, připomínka. Máš informace?

........ (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Věnováno památce Mgr. Antonína Vlase

Mojmír (St, 3. 3. 2021 - 21:03)

Toto si on zaslouží. Děkuji, že jsi Tonyho připomněl lidsky a na úrovni.

G. (St, 3. 3. 2021 - 16:03)

Nevím jak moc jste se znali, ale tohle je pro Tondu zasloužená pocta i přes všechny polemiky, co jsme spolu měli. Vytřel jsi zrak a mozek všem těm ,kdo jím opovrhovali a zde ho uráželi. ( L ... Libor? nepletu - li se)

..... (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Jak nitka, zpřetrhaná v průvanu slov prolínáš v prostoru nicotné krásy...Až tam bys uzřel tvář bez polibků. Jen květy na rtech, jak suché vlasy maminčiny noří se v hemžení obyčejných chvil.
Zůstaň, setrvej, neobrať se na přídi svých činů. Bolest, jež noří se tichem zcestných slov, svírá v myšlenkách nejistých převlékání. Ztrácí se dlaň bezcitná, uniká mezi prsty , bys sevřel ji v pěst silou nejtvrdších chtíčů....Výkřiky v temnotách podsvětí duše dotknou se hladin pod výčepy rozšklebených tváří.
Fujara zpívá si odjakživa ,až otevřeš stínů svých kolotoč fixací. Co zbývá to v tom malém předpeklí? Jistoty pochyb a slzavé lásky náhradníků?
Kam až míří záblesky hnusu, když bezcitnost anonymů ti sevřela křídla? Už neváhá. Už do svých úst vkládá si poslední krvavé láce. Třináctá komnata s obrázkem ráje nahlíží k tvému bloudění. Zbylo tu ještě posledních pár lístků.....Pro tebe.....Promiň. L.

Vzpomínka (Čt, 4. 3. 2021 - 08:03)

Neskutečně hluboké a pravdivé. Děkuji, že památku Tonyho výročí udržuješ živou.
Nevíš kde je pochován?

Návštěvník (Čt, 4. 3. 2021 - 09:03)

Nikde.. jeho tělo spadlo do Labe v Hamburgu a v ústí řeky do moře ho sežrali žraloci. Našla se akorát bota toho ochlasty.

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 02:03)

:o)))

Už tam vidím žraloky ... vždyt' by měli na ssobě prosímtebe rampouchy.

Dan (Po, 1. 3. 2021 - 21:03)

Tony, neskutečně mi chybíš. Není dne kdybych si na tebe nevzpomněl. Takto to nemělo skončit . Nemám už motivaci pro nic na tomto světě. A tys mi odešel. Sejdeme se?

vzpomínka (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

Tonda bude mít za pár dní výročí. Osobně mi ho je líto, a myslím, že kdyby nebyl fanatický aktivista, mohl tu ještě být. Otázka jeho odchodu je podivná, psal dříve vícekrát, že ho život netěší, není jasné, jestli šlo o suicidum, nešťastnou náhodu nebo mu někdo "pomohl". Stopu na internetu nechal silnou a asi nadlouho, než to zapadne do minulosti. Bohužel, jeho působení bylo velmi negativní, radami leda dosti škodil, nechápal, že tu jsou lékaři od toho, aby odborně posuzovali. Přečetl pár aktivistických blábolů a neuměl to odlišit od skutečných odborných lékařských textů.

VzpomínkaZkoumalova (Pá, 5. 3. 2021 - 22:03)

Ač byl pro Tonyho Zkoumal noční můrou, nic to nemění na skutečnosti, že si za svým stál zuby nehty a podněcovalo to jeho neuvěřitelnou aktivitu. I rivalů si má člověk vážit! Ale on nikdy nepřiznal chybu nebo vinu za své postoje a činy a nepřipustil diskuzi. V poslední době se hodně trápil po všech stránkách a neřešil svůj zdravotní stav a to ani duševní, což ve své kombinaci i s alkoholem vedlo k jeho odchodu. Byl trochu jako slon v porcelánu a jeho životní cíle nebyly nikdy naplněny, přes znalosti a zkušenosti, které během života získal se mu nepodařilo najít tu správnou cestu. Určitě by bylo bývalo zajímavé ho osobně poznat . Nicméně odešel , miloval tu řeku, ve které byla ukončena jeho životní pouť...je smutné že nebyl pochován a že okolnosti jeho odchodu zůstávají dosud kontroverzní (alespoň na tomto fóru) i když někde musí být nějaký úřední záznam nebo někdo z rodiny, kdo by ho mohl nechat důstojně pohřbít , třeba k jeho matce, aby jeho duše našla pokoje. Je mi to líto.

Reklama

Přidat komentář