Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kikina (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Ahojte to budeš mít asi zrovna v pokojíku pěkný smradek :0) dokážu si to představit. Pokakala jsi se hodně? Jo takhle vleže v postýlce to je možné pohodu poloha když tedy nemusíš tlačit a jde to samo taky to tak dělám. Jinak co se mě týče tak je to jak píšeš potřebuju změnu a střídat kalhotky a plenky jela jsem hlavně kvůli těm zavřeným obchodům v plenkách dva měsíce v kuse a už to bylo stereotypní. Nemluvě o tom že si nemůžu pomoct ale natvrdo pokakana v oblečení mám lepší pocit a vzrušuje mě to víc než plenka ale to je o tom komu co víc vyhovuje. Já i díky tvým starším příspěvkům plenky zkusila byť dřív jsem se jim vytrvale bránila a musím uznat některý jejich výhody takže nic proti. Až dostaneš zase chuť na nehodu do oblečení tak si zkus třeba sama pro sebe sehrát nějaký scénář. Jsi nápaditá tak si představ že jsi třeba ve škole a musíš zrovna na malou nebo na velkou podle toho co se ti zrovna bude chtít a zlá učitelka tě nechce pustit na záchod. Dej si nějaký časový limit jakože do konce hodiny do kterého to musíš zvládnout udržet a pak už záleží jen na vývoji. Můžeš se potupně počurat nebo pokakat přímo v lavici nebo to třeba udržet až do konce hodiny a pak to pustit při běhu na záchod možností je spousta jenom takový tip. Tyhle scénáře jsou kořením těchto akcí a máš pravdu že je určitě větší vzrušení s tím bojovat a ztratit kontrolu než jenom tak nudně zatlačit takže v tomto ti zcela rozumím. Já si zase časem balík dry nitesek objednám ale dám si aspoň měsíc pauzu. Změna je život tak hezkou zábavu víš jak to myslím :0)

Anežka (Čt, 4. 3. 2021 - 15:03)

Ahojky, včera jsem se pokakala jenom lehce, nic hroznýho a ani jsem se tím moc nezřídila, takže úklid byl pak relativně v pohodě :) chápu, každý to má jinak, já jsem prostě spíš počůranda a na to jsou praktičtější plenky, navíc se mi líbí už jenom nošení plenek samo o sobě a ještě k tomu svým způsobem to, že se do nich počůrávám nevědomky. Občas mi to dělá starosti, jestli pak třeba nebudu mít problém s návratem, když nevědomky čůrám do plenek už skoro dva měsíce a ještě minimálně měsíc asi budu, někdy přemýšlím o tom, co by se stalo kdybych udělala v tomhle smyslu nějaký "coming out" před rodinou, kdyby mi doktor napsal, že jsem prostě inkontinentní a tak a trochu se toho bojím. Na druhou stranu by to vyřešilo spoustu starostí. Ale zase by mě to ovlivnilo fakt hodně, sice jsou lidi tolerantnější než dřív, ale přece jenom, kdo by chtěl chodit s holkou co je 24/7 v plenkách. Sportování by bylo šílený, zajít si do fitka a v šatně se před ostatními promenádovat v plínce, nebo do bazénu, na pláži... No fakt to by asi nešlo. Každopádně abych se vrátila k tématu, s těmi scénáři se mi to docela líbí, dneska budu mít ještě jedno online cviko, tak si říkám, že bych to mohla realizovat přímo tam. Problém ale je, že na velkou se mi nechce a s čůráním to není tak lehký. Asi si na to sundám plenku, ať je sranda, ale jakmile se na chvilku nebudu soustředit na to čůrání, respektive na nepočůrání se, tak se prostě asi počůrám :D přijde mi to hrozně hustý, pořád to beru automaticky, prostě se občas přebalím, když mám počůranou plenku, ale když se nad tím pořádně zamyslím, že se počůrávám aniž bych nad tím přemýšlela, tak mi to přijde hrozně vzrušující :D no nic, sundám plenku a zkusím jestli to vydržím :D tak zatím, drž mi palce "ať si ve škole neudělám ostudu" :D zatím, Anež

Honza (So, 19. 2. 2022 - 18:02)

Mě to nevadi když se holky počuravaji

Pavel (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

Mě to taky nevadí a rád bych nějakou poznal

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 18:03)

Taky by my nevadilo že má holka plenku a ještě bych ji že vším pomáhal

Kikina (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

Tak jasně že na čůraní je lepší plenka to už jsem taky zjistila kor když já opravdu nemám ráda mokrý kalhoty. Je to paradox pokakana můžu být třeba celý den a vůbec mi to nevadí ale jak jsem pět minut v mokrých kalhotách tak mi to vadí. No tam s tím nevím co ti poradit já bych asi nechtěla být závislá na plenkách proto střídám tu hodnou a čistotnou Kikinu co chodí vzorně na záchod s počurandou a pokakandou Kikinou :0) s přítelem jsme v tomto docela sladění ale vím že když mám na sobě mokrou plenku tak ho to vzrušuje. Samozřejmě že tohle přišlo v našem vztahu až časem a určitě jsme nezačali tím že jemu se líbí počůrany holky a mě zase pokakavani ale je fajn že před sebou nemáme žádné tajemství a je to víc na pohodu když před ním ty plenky nemusím skrývat ale to už je na tobě. Vsadím se že někteří kluci tady z diskuze by takovou holku jako ty brali všemi deseti :0)

Anežka (So, 6. 3. 2021 - 23:03)

Ahojky, to jsem si celkem naběhla :D pořád píšu že se tady nechci seznamovat a teď sem napíšu tohle. No prostě se nechci s někým seznámit přes plenky, chci se s ním seznámit normálně a s těmi plenkami přijít až potom, přesně jak to máš Ty :) dneska to bude asi jenom kratší, ségře odjel přítel za rodinou, takže jsme si po hodně dlouhý době udělaly večer jenom my dvě. Hrozně mi to chybí, jasně, píšu si s holkama každej den, ale takhle se s někým sejít, dát vínečko, pokecat, prostě je to potřeba :D jinak k té hodině, držela jsem se co to šlo a musím se pochválit, vydržela jsem dlouho :D v průběhu jsem dost pila, abych to přece jenom nezvládla :D prostě ke už to vypadalo že to zvládnu, na konci se ještě něco řešilo navíc a já už to nevydržela a počůrala se. Ale říkám, moc to dneska nebudu rozvádět, ségra šla teďka do sprchy, tak ať to dopíšu než vyleze. I když jak ji znám, tak mám docela dost času :D takze abych to neprodlužovala, jsem u ní, trochu jsem se toho bála, ale je to celkem v pohodě, dost se kontroluju, snažím se nepočůrat, zatím to vychází. Vzala jsem si teda jenom inkontinenční vložku, aby to nebylo tak nápadný, ale teď jak jsme něco vypily, tak už jsem si ve vhodnou chvíli radši vzala pampersku, kdyby náhodou. Budu tady přespávat, toho se taky trochu bojím, hlavně se mi moc nechce převlékat se. Zatím jsem v šatech a punčocháčích, ale jakmile vezmu tepláky, tak se trochu bojím aby to nebylo moc vidět. A taky jsem to možná docela podcenila, vzala jsem s sebou jenom pampersky, a když jsme teď už něco vypily, tak jsem si celkem jistá, že se v noci počůrám, tak doufám že to neproteče. No ale ségra už asi končí, tak já budu muset taky. Tak sorry za možná zmatenější zprávičku, píšu to dost narychlo a mám v sobě už několik sklenek červenýho, tak to možná někde bude trochu zvláštní. No nic, měj se, zítra dám vědět jak jsem to zvládla :D drž mi palce, čauky Anež :)

Zadek4 (Pá, 19. 3. 2021 - 15:03)

Ahoj, tak jak se daří, Anežko, v posledním příspěvku jsi psala, že dáš vědět, ale nedáváš vědět už skoro 2 týdny. A jak si celkově užíváš plenek a zejména pokakávání? Určitě dej vědět. Z4

Anežka (Čt, 1. 4. 2021 - 10:04)

Čauky, pardooon že jsem se neozvala, ale měla jsem k tomu celkem dobrý důvod. Já se za sebe hrozně styděla, a i když jsem už několikrát měla tuhle zprávičku rozepsanou, tak jsem to nikdy nedopsala. Ta návštěva nedopadla úplně nejlíp, nastal tam celkem zvrat v mé situaci. Večer jsem se teda ještě převlékla z šatů a v teplácích to sice možná bylo trochu nápadnější, ale večer si už ségra ničeho nevšimla. Ještě jsme dlouho kecaly a koukaly na netflix atd. Podařilo se mi udržet plenku suchou celou dobu, i když jednou jsem měla dost namále :D ale to už nastal jeden problém. Jak jsem měla pampersku a měla jsem už nějaké víno v sobě, tak jsem na záchodě při sundávání plenky nějak nešikovně rozepla tu plenku a když jsem si ji nasazovala zpátky (to jsem se šla normálně vyčůrat, takže plenka byla suchá, nepoužitá) tak jsem si ji nějak blbě zalepila. Nějak to blbě drželo, ale nebylo to nic hroznýho, tak jsem to nechala být, plenka držela, tak jsem to neřešila. Pak jsme šly někdy už pozdě v noci spát. Ráno když jsem se vzbudila tak jsem samozřejmě byla počůraná, s tím se dalo počítat, večer jsme vypily celkem dost vína, tak jsem s tím počítala, že plenka vydrží do rána suchá. Ale jak jsem se asi v noci převalovala a plenku jsem neměla zapnutou úplně dobře, tak to celkem proteklo a já se vzbudila s mokrým flekem na gatích :D nebylo to nějak hrozný, byl to celkem malý flek, rozhodně jsem neměla počůrané tepláky úplně. Ale prostě to trochu proteklo. Naštěstí jsem se vzbudila před ségrou, tak jsem pořádně zkontrolovala postel, jestli tam není nějaký velký flek, a pak jsem šla do sprchy. Jenže tam nastal ten průser. Nevím jak jsem mohla být tak blbá, ale prostě jsem za sebou nezamkla, no a načasovala jsem si to fakt parádně. Kdybych se aspoň hnedka co jsem vešla do koupelny šla rychle do tý sprchy, tak v pohodě, ale ne, já si ještě musela v klidu předělat drdol na vlasech, prohlídnout se v zrcadle atd. Prostě taková ta klasická ranní rutina v koupelně. Měla jsem pocit, že na to mám čas a klid, že ségra spí a že by mi do koupelny nevlezla... Kdyby věděla že tam jsem. Jenže ne, já prostě za sebou zapomenu zamknout, takže to načasování bylo tak perfektní, že jsem sundala tepláky a ségra, která asi myslela že jsem na záchodě, nebo v kuchyni, tak otevřela dveře a našla mě tam jenom v podprdě a plence. Ostuda jak prase, jsem tam malém omdlela. Takhle vyděšená jsem snad v životě nebyla. Párkrát mě jako napadlo co by se stalo, kdyby se o mých plenkách dozvěděla mamka nebo ségra, ale nikdy mě nenapadlo, že se to někdy stane ve skutečnosti. No ségra docela koukala, já se v podstatě ihned až rozbrečela. Ona se jen omluvila a odešla z koupelny a já zalezla do sprchy, pustila si vodu asi půl hodiny jsem tam jenom seděla a bulela jak mimino. Vůbec se mi z tý koupelny nechtělo, chtěla jsem tam zůstat už napořád :D no ale věděla jsem že budu muset ven, tak jsem si rozmyslela co řeknu, po dlouhém rozmýšlení jsem si vzala okénku, oblékla se a šla ven. Klepala jsem se teda, že jsem si skoro ani tu plenku nezvládla nasadit :D když jsem vyšla ven, ségra dělala jakoby nic, ale asi mě chtěla povzbudit, udělala snídani, uvařila horkou čokoládu, kterou miluju :D já se jí začala omlouvat, vlastně ani nevím za co, ale nějak jsem ze sebe vyklopila, že se mi to prostě začalo stávat, že jsem začala chodit čůrat nějak často, pak že jsem se jednou v noci počůrala a pak to začalo být častější a tak jsem si prostě objednala plenky, protože se mi to stávalo častěji. Nechtěla jsem jí říct, že jsem se začala počůrávat, protože se mi to líbí, tohle mi přišlo přijatelnější. No a říkala jsem, že se za to hrozně stydím a že jsem to chtěla utajit a pak až bude situace s koronavirem lepší, tak že bych si zašla k doktorovi, ale teď že se to nechtělo řešit, navíc že nevím jestli bych byla schopná s tím jít k doktorovi a přiznat se, že se počůrávám jak mimino. Ségra mě pořád utěšovala a povzbuzovala a byla hrozně hodná. Máme fakt skvělej vztah, takže jsem ani nečekala, že by se mi posmívala nebo tak něco, ale stejně jsem se bála, že to náš vztah nějak pokazí. Nakonec jsem to chtěla ze sebe dostat všechno, a být k ní alespoň co nejvíc upřímná, co to jde, tak jsem se jí přiznala, že jak čurám často, že se mi občas stávalo i přes den, že jsem nedoběhla na záchod, tak že plenky nebo inkontinenční vložky nosím většinou i přes den a ukázala, že tu plenku mám i teď během toho rozhovoru. Nejdřív jsem chtěla co nejdřív vypadnout domů a prostě tam zůstat sama co nejdéle to půjde, ale ségra byla tak hodná a pořád mě povzbuzovala a nakonec si ještě na pondělí vzala sick day v práci a dala vědět příteli, ať přijede až v úterý, pak jsme spolu zajely ke mně domů, vzali nějaký věci a prodloužily jsme si víkend až do pondělí, což mi hrooozně moc pomohlo. Snažila jsem se před ní nepočůrávat se moc, ale asi třikrát se mi to přece jenom podařilo, každopádně si myslím, že si toho všimla maximálně jednou, nebo to na sobě nedávala moc znát. Opravdu nejlepší ségra co může být, neskutečně mi to pomohlo, domluvily jsme se, že to mamce zatím říkat nebudeme a celkově jsme se o tom ani moc dál nebavily, prostě jsme si udělaly hezký víkend jakoby se nic nestalo. No, já teďka budu muset končit, takže kdyžtak napíšu třeba ještě večer, ale teď to musím zkrátit. Mám toho na srdci ještě dost, ale teď už fakt musím :D tak ještě jednou se omlouvám za dlouhou neaktivitu, ale ještě snad dneska večer vám to vynahradím. Psát mě baví, ráda to popisuju nějak barvitě, tak mi snad prominete, když to občas trošku přibarvím, aby to bylo čtivější :D tak zatím, Anež

CD95 (Po, 12. 4. 2021 - 14:04)

Ahoj Anežko, nechci ti brát iluze, ale jednou to prostě prasknout muselo. Ale je super, že máš takovou ségru. Aspoň to máš zasebou. A navíc před ségrou, což je možná lepší než před mámou, ne? A jakou plenku si na sobě měla? Nějakou pro dospělé nebo Drynites? Máš dobrý, že se nikdy ve škole nemusíš převlíkat. Tomu se já jaksi nevyhnu. A jo, šatny máme společný. Ono na medicíně se to tak prostě nebere :-D. A jestli ti plenky dodávají pohodlí, jistotu a nemá to ,,vedlejší účinky", tak je nos. Promiň že se na to ptám, ale jak řešíš jako holka menses? Necháš to normálně odtéct do plenky nebo to třeba řešíš tampónem? Dělal jsem a dělám na covidovým oddělení, kde některý pacientky s sebou neměly vložky/tampóny a tak si prostě vzaly plenku-prostě klasickou natahovačku. Těším se na další pokračování tvé plenkové story. Měj se krásně a ahoj, CD95

Zadek4 (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Ahoj Anežko, možná by bylo lepší říct sestře pravdu, že se ti to líbí. Zkus to zvážit.

Radek (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Hans Christian Andersen proti tobě hadra. Být tebou, tak se těmi pohádkami živím. Měl bys úspěch!

Zadek4 (Ne, 7. 3. 2021 - 06:03)

Ahoj Anežko, tak koukám že si zase užíváš, tak si říkám, že ti napíšu také. Tak začnu asi tím, že k tomu házení mincí přistupuješ asi jinak, že si házíš mincí tak dlouho, až ti padne to, co chceš. Myslím, že to pak nemá smysl, když nakonec to stejně uděláš tak jak chceš. Mince je vhodná spíše jen na to, když se cítíš nerozhodně. Buď to udělej podle sebe, nebo si hoď mincí a zařekni se, že ji poslechneš, jinak ztratíš důvěru v sebe sama. Nebo si dej klidně volnější, ale pevná pravidla - dej si třeba právo hodit mincí ještě jednou, ale bude-li mince na druhý hod "trvat na svém", už ji poslechni. Také je lepší si tou mincí hodit těsně před "akcí", abys to nezměnila. Zkusím ti dát tento typ: Až se ti bude chtít a budeš mít na to náladu, sedni si normálně na záchod se staženými kalhotkami/plenkou a hoď si mincí. Pokud ti padne záchod, normálně zatlač jako "běžná holka", v opačném případě si natáhni plenku a buďto také zatlač ještě v sedě, nebo pokakání udělej později svým oblíbenějším způsobem. Jak zde zmiňuješ ten volný průběh, tak já osobně jsem ho zkusil také, ale vždy to dopadlo tak, že jsem se začal volně pokakávat do plenky, ale jak už to částečně vyšlo, tak jsem to dotlačil, takže to bylo tak na půl. Na nějaké scénáře, které navrhuje Kikina moc nejsem, ale chápu, že ji to bere, že jí jde mimo jiné i o tu ostudu kromě toho fyzického pocitu pokakání. S tím seznámením tě chápu, já jsem na tom s plenkami (které používám výhradně na pokakávání a běžně je nenosím) stejně, nechtěl bych se přes ně seznámit nicméně potkat spontánně někoho jako ty, s kým bych si rozuměl (a poté se dostalo k plenkám) mi přijde málo pravděpodobné, nicméně naštěstí na této "vlastnosti" rozhodně netrvám. No a k tomu poslednímu doufám, že jsi to před sestrou zvládla. Předpokládám, že tam by asi pokakání pro tebe vhodné nebylo, takže jsi tam asi šla normálně na záchod, pokud se ti chtělo. P.S.: Přeji ti plenkám a pokakávání zdar. Z4

Kuba (Čt, 4. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj já bych chtěl chodit s holkou co je 24/7 v plenkách. Všechno jde když se chce

xxx (So, 27. 2. 2021 - 18:02)

Také se mi líbí počůrané holky jak s plenkou tak s oblečením takže si z toho nic nedělej když by nějaká holka chtěla pokecat a zvednout sebevědomí tak může klidně napsat za mě jsou nejvíc sexy počůrané holky a určitě nejsem jediný. Email [email protected]

Karel (Pá, 26. 2. 2021 - 13:02)

Jakápak hrůza? Jakápak ostuda? Jestli za nehodu nemůžete byla by to asi stejná ostuda jako jít ven mezi lidi bez ruky. Za své postižení nikdo nemůže. A pokud to někdo děláte úmyslně, vaše okolí na to nikdy nepřijde pokud jim to neřeknete nebo to neděláte moc okatě, jakože očividně schválně. Něco jiného je se pomočit ve škole mezi puberťákama a něco jiného ve městě mezi cizíma. Puberťáci se smějí každému za každou prkotinu, že jsou hloupí. Mezi staršími už se to tak nebere a spíše dotyčného jen politují. Drtivá většina lidí to ale mlčky přehlíží ze soucitu k postiženému.

Zuzana (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Dělám to schválně což trapas nikdy nezmenší. Ale ani mezi staršími nějaký soucit nečekám, naopak posměch bývá kolikrát horší než od těch puberťáků.

Karel (Čt, 25. 2. 2021 - 14:02)

Teda vy toho naděláte. Jestli je to ze zábavy nebo ne vždyť je to v podstatě jedno. Nikdo nemusí vědět jak je to doopravdy. U mě je to doopravdy tak, že mívám období kdy se počurávám skoro každou noc a často i přes den už mnoho let. Nyní už patřím k těm starším, ale v podstatě to mám takto už od svých cca 22 let. Jelikož bydlím celou dobu v paneláku nezbývá mně nic jiného než věšet své plinky na balkóně, nosím většinou ty klasické bavlněné s igelitovými kalhotkami. Jednorázovky si beru jen někdy podle potřeby když jsem mimo domov. Po doktorech už mě chodit nebaví, že nic nezjistili tak raději nosím ty plinky na které už jsem si také zvyknul. Pokud jdu ven bez plinek cítím se hodně nejistě. Někdy se také při počurání i pokadím. Nedá se to u mě nijak zastavit.
V práci jsem to vždy sice tajil, ale věřím tomu, že mnozí si toho stejně všimli a vědí to o mě, že občas nosím plinky. Nicméně sousedka se mně jednou ptala čí jsou ty plinky na mém balkóně tak jsem jí bez váhání řekl, že moje, že mám takové zdravotní problémy a nemám s nikým žádné problémy, že by se mně smáli a podobně. Každý o tom přede mnou taktně mlčí a dělá jakoby nic. Ne jednou se mně už i stalo, že jsem se ve městě počural mezi lidmi do kalhot bez plinek a bylo to v klidu. Jen jsem klopil oči do země a pospíchal domů. Nevzpomínám si za ta léta, že by někdo ze známých o tom mluvil, že mě viděl počuraného. Takže neviděl nebo taktně mlčí. Ani má velká dcera to nijak nekomentovala když jsem se před ní počural do kalhot a jen mě utěšovala, že o nic nejde. Žena mě sice již dávno opustila, ale s dcerkou se vídám stále a máme spolu hezký vztah. Měl jsem po rozvodu i další známosti kterým jsem se svěřil se svými problémy hned z kraje a žádné to nevadilo.

Pulec (Čt, 18. 2. 2021 - 18:02)

Ahojky mě se líbí holky v plenkách a starat se o ně jako o malé holčičky a krmit přebalovat a tak dále

Anežka (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

Ahojky, zase jsem o sobě dlouho nedala vědět, tak aspoň něco napíšu. Bez záchodu jsem to nakonec vydržela něco přes dva týdny, celkem jsem si to užívala, ale pak už mě to pokakávání začalo štvát a dělala jsem to už jenom kvůli dodržení té challenge. Ne že by se mi to vyloženě přestalo líbit, ale prostě když to přijde v nevhodnou chvíli, tak to je prostě blbý. Takže pak jsem toho už nechala a začala chodit opět na WC. Zase nemůžu říct, že jsem od té doby měla v plence jenom mokro, občas když jsem třeba už počůraná a chce se mi, tak to jenom pro ten pocit pustím taky, ale nedělám to vždy. Jak jsem se poslední dobou pokakávala častěji, tak se mi začalo stávat, že to na mě přijde a musím jít v podstatě skoro hned, že to občas prostě nemůžu udržet moc dlouho. Normálně vždycky když se mi chtělo, tak jsem byla schopná to prostě zadržet klidně na hodinu, teďka většinou, když se mi začne chtít, tak musím jít hnedka. A už se mi i párkrát stalo, že jsem to nedoběhla na záchod, protože jsem se snažila to zadržet, a když jsem si uvědomila, že to je fakt akutní a zvedla se tak už to nešlo zastavit. Ale tak od toho nosím plenky, tak co :D občas si říkám, jestli toho už nebylo dost, že bych se mohla dát dohromady a zkusit to omezit aspoň na noc, ale pořád si to užívám. Začala jsem si trochu víc psát s jedním klukem, zatím to na nějaký rande nevypadá, ale bojím se abych na to pak byla připravená, kdyby k něčemu došlo :) jinak jsem si už koupila pořádné inkontinenční plenky, sice nejsou tak hezké, ale když jsem stejně jediná, co na sebe v plenkách musí koukat, tak jsem vyměnila krásu za pohodlí :D jsou docela dost velké, připadám si jak mimino, ale jsou hrozně pohodlné. Cítím se v nich hrozně bezpečně, nemusím se bát, že protečou i když se do nich počůrám dvakrát, zakrývají pořádně úplně všechno, jsou pohodlné. Pořád používám i drynitesky a pampersky, ale většinou prostě vezmu velkou plínku a neřeším nic. Omlouvám se, že jsem nepřišla zase s nějakou dobrou historkou, poslední dobou se toho moc zajímavého nestalo, počůrávám se úplně běžně, takže to mi už nepřijde nějaké zajímavé, až přijde něco co stojí za zmínku, tak sem zase napíšu. Tak se mějte, přeju hodně počůraných příhod a čauky, Anež

Reklama

Přidat komentář