Reklama

Ejakulace ve 14 letech

Karina (Ne, 23. 5. 2021 - 13:05)

Také nechápu, jak tady někdo pořád píše o 20ceti cm penisech dospívajících. To je nereálné. Za dobu své praxe na dětském oddělení FN jsem se s něčím takovým nesetkala. Spíše naopak. Ve dvanácti letech mají hoši opravdu tzv. pindíky, avšak to neplatí hlavně ráno a pak při sebeuspokojování. Zde už je v tom věku vidět nástup takové té pravé puberty. Co se týče chloupků, tak ve třinácti, čtrnácti je má opravdu jak píšete zhruba ta tričtvrtina chlapců.

Sibyl (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Ten můj mladší neměl ani 10 a už se v posteli pohyboval na břiše a začaly mu poluce. Ale jenom krátce a brzo už se prstil. Teď ejakuluje tak dva i třikrát denně.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Je to přirozené , sperma se tvoří a oni mají nutkání k odstříknutí .

Sibyl (Út, 18. 5. 2021 - 10:05)

Říkám si, to je spermií, které v těch kulkách pořád má. Jednou jsem ho nad ránem přikrývala a protože spavá jen v tričku a ležel na zádech, tak bylo vidět všechno. No ten ho měl! Akorát tak připravený na ranní onanii. Už by prostě bez těch ejakulací nemohl být. Udivuje mě, že tak pořád si může dělat dobře. Uplyne hodina a už zase.

Steve (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

Budeš asi pěkný konůpek když víš všechny detaily co dělají či nedělají tví kluci ... To ti příjde jako normální?

Sid (Ne, 23. 5. 2021 - 17:05)

A tobě přijde normální to nějak komentovat když si sám deviant non plus ultra?Někdy si přečti ty hovna co smolíš do každé diskuze ty všeználku úchylnej.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Co mám dělat když mám trochu ohlé péro

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 20:05)

Nic, je to běžné.

ytong (Po, 1. 3. 2021 - 05:03)

No,já vytekl poprvé v 5-ti letech,když jsem viděl nahatého medvídka Pú !!

Roňa (Pá, 26. 2. 2021 - 06:02)

Ve čtrnácti snad není kluka který by neměl ejakulace. Syn má necelých 14 a těch ejakulací má nepočítaně. Je ale čistotnej, dbá na hygienu, takže má postel vcelku čistou. Vím kam dává semeno a ty věci mu pravidelně přepírám. Takže ve 14 je onanie s výronem úplně běžná.

(Ne, 28. 2. 2021 - 18:02)

To záleží jestli už je v pubertě nebo ne. U někoho začíná už ve 12 a u někoho až v 15.

Roňa (Po, 1. 3. 2021 - 06:03)

Určitě to tak je. Vím ale, že kupř. páťáci, to je ten věk zhruba 10, se nebaví o ničem jiném než o sexu. Slyšet je, když jsou sami bez učitelky či vychovatelky, nebo před školou, tak to je, jak by někdo řekl, síla.

Barča (St, 30. 12. 2020 - 14:12)

Synovi začly první výrony semene nějak když měl tak 10 a 7 měsíců. Krátkou dobu to bylo při polucích ale brzy přišel na to, dělat si to sám a od 11 už pravidelně onanuje. Teď má necelých 14 a mastí ho teda, jak se říká, o stošest. Až mě to udivuje jak pořád má stejně velké dávky semene. Poznám to podle toho jak se utírá. Můj manžel je oproti synovi úplný břídil.

Anonym (St, 30. 12. 2020 - 13:12)

Twl tady jsou samý děcka :DDD

česká lidová (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Pár kiláků za Berlínem, za placatým kamenem, honila si kurva píču až ji chytla plamenem. Reflém. Pár kiláků za Berlínem přejeli tam krtka, dvě hodiny po nehodě stříkala z něj mrdka . Reflém

Roman (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Milan je zřejmě nadsamec, v devíti letech nikomu nestříká, jen je ztopoření. Je vidět že si dělá nějaký dědek srandu.

milan (So, 27. 6. 2020 - 07:06)

Když už mám v jedenácti letech husté semeno, můžu už oplodnit ženu?

mudr Fudr (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Milane -jestli máš tak hustý mozek jako máš semeno, měl bys raději dávat pozor na přechodu pro chodce. Neustále máš v makovici nasráno a myslíš na hustotu semene, ale hustota provozu je na prvním místě!
K tvému dotazu, zkus oplodnit slepičí vajíčka, dej je do misky, nastříkej tam tu špínu co máš v koulích, o které říkáš že to je semeno a zamíchej pohrabáčem. Pokud se vylíhnou kuřata jsi plodný!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Ty máš úchyle akorát nasráno v hlavě

Abe (Po, 27. 4. 2020 - 20:04)

Podle dětské lékařky, jsem byl předčasně vyspělý. První kapička semene se objevila v deseti letech, a ve třinácti jsem již stříkal jako dospělý muž. Vím, že spolužáci mi to při společné onanii záviděli. Máma kdekoho varovala, aby se nestalo "neštěstí" otěhotnění. Vtom věku mi stačila spíše častá onanie, takže nebylo co řešit.

Reklama

Přidat komentář