Reklama

Jarní detoxikace

Karel (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

A ty se něčím celý rok intoxikuješ, že potřebuješ vůbec detoxikační kůru?

Karel (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

Spíš jarní intoxikace...těch co drželi po silvestru abstinenci, zpravidla s jarem ji opouštějí a namáčí se opět do lihu jak pralinky.

Lenka (Čt, 25. 3. 2021 - 22:03)

Já se každý rok detoxikuju s Neera detox kúrou viz https://darzprirody.cz/110-neera-balicky-s-aktivatorem je čistě přírodní a založená na ájurvédských principech, bezpečně očistí celé tělo.

Mirka (Út, 9. 3. 2021 - 12:03)

Já jsem teď zkusila detoxikaci s přírodními antibiotiky. Koupila jsem si phytoxan, ale různé bylinky jsem zařazovala sama a připravovala si různé koktejly

Kateřina (St, 3. 3. 2021 - 21:03)

Tak na střídačku, už ji nějakou dobu používám, takže i sama zkouším různé kombinace. Hraška je dobrá na všechno, však se podívej na jejich stránky, mají tam recepty na slané, sladké, polévky atd….

Laďka (So, 27. 2. 2021 - 21:02)

Chtěla bych se letos zkusit taky detoxikovat, poradíte detoxikační kúru, se kterou máte dobrou zkušenost?

Kateřina (So, 27. 2. 2021 - 16:02)

Jídelníček je určitě potřeba upravit, četla jsem i o jarní očistě tento zajímavý článek https://recepty.hraska.cz/daja-blog/clanky/jarni-ocista/ , musím tedy i říct, že hrašku doma používám .-)

Adéla (Po, 1. 3. 2021 - 20:03)

A na co všechno se dá hraška využít? Čerpáš recepty z jejich webu nebo improvizuješ?

Adéla (St, 24. 2. 2021 - 20:02)

Ahojky, chtěla bych začít také s detoxikací, jen pořádně nevím jak na to? Myslíte, že když si upravím jídelníček bude to stačit?

Akorát (Po, 19. 9. 2016 - 16:09)

no.. já jsem vyzkoušela... ti nedochází, že i když zrovna necítíš následky, tak tvoje tělo si velmi dobře pamatuje a reaguje na to. Pokud si chceš užívat momentálně moderní grilovačky apod. s tím, že si pak dáš prášek a nebude ti špatně, tak se ale připrav na to, že jednou budeš vypadat dost sešle. Prášky ti jenom utlumí reakci, kterou ti tělo dává znát, že ho trápíš. Vrásky a povadlou pleť ti nic nespraví.

Kamila (St, 24. 8. 2016 - 12:08)

no.. já jsem vyzkoušela SIlymarin.. slyšela jsem o něm že je fajn na léto užívat kvůli grilovačkám..festivalových pochoutkách alá langoš :-D a díky užívání silimarinu jsem neměla u doktorky ani špatné výsledky.. hihi

DELUSION (St, 4. 5. 2016 - 15:05)

On ten tzv. detox v dřívějšícdh dobách znamenal například půst nebo prostě zásadní odlehčení stravy, které umožnilo tělu relax. Nějaké tablety nebo doplňky jsou nanic, jen člověka zatvrdí v postoji, že nemusí v podstatě nic dělat. Což ovšem musí.

Jana (Po, 2. 5. 2016 - 16:05)

Já beru ayurvédské kapsle z Om-ayur. Koupila jsem si k tomu i náplast...už me tato detoxikace čeká po druhé, takze vím, co to obnáší už.

Monika (Út, 29. 3. 2016 - 10:03)

Rada, bych zkusila detox, ale ráno a vůbec přes den mi bývá na zvracení. Jak to zvládáte Vy.? Jakou máte zkušenost? Předem děkuji, za Vaše reakce.

Alena (Út, 22. 3. 2016 - 09:03)

O různých tabletách jsem taky slyšela, proto se tu ptám co a jak, co je dobré atd..tak ted fakt nevím :/
Raději bych si vzala taky nějakou tu tabletu, nez pila a jedla nějaky takovy věci

No (Čt, 17. 3. 2016 - 13:03)

Já tady pro to moc nejsem,...to ale není detox. To je šmelina.

Karolina (Čt, 17. 3. 2016 - 10:03)

Já s detoxikací nemám...Já tady pro to moc nejsem, raději jsem zvolila tabletovou cestu :) pomocí přírodních tablet ;)
a je mi skvěle :)

ano, (St, 16. 3. 2016 - 14:03)

A nic jiného? To se dá...jedině tak pochopíš, co znamená detox. Potom bys ještě asi 3 měsíce měla pít jen vodu a jíst jen veganskou stravu ve velmi malém množství.

Alena (St, 16. 3. 2016 - 09:03)

A nic jiného? To se dá vydržet? :/ to zní šilene :)

jo (Út, 15. 3. 2016 - 17:03)

Já s detoxikací nemám...jez 10 dní dopoledne ovoce, odpoledne zeleninu.

Reklama

Přidat komentář