Reklama

Gamblerství

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

Já hrál taky chvilku a nejsem gambler.
Sice jsem prohrál víc, ale to je jedno.
Určitě jestli je to čerstvá záležitost byl bych opatrnější .
Sleduj jeho účet, peněženku a chování.
Můžeš si s ním i promluvit. Zkus to znovu třeba mu to pomůže. 15 k je nic bacha na recidivu. I spouštěč může být důležitý proč začal hrát ? Zkus si s ním promluvit.

Peter (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Ľuboš alebo kto si, ja som sa nezapajal do tých čudných odkazov, ale ty kokos toto je moc aj na mňa....ty si ešte aktívny gembler, až keď toto pochopíš, začneš byť abstinujucim gemblerom..do konca života...inak ja dnes myslím cca 60 deň bez...

Anonym (Po, 1. 3. 2021 - 16:03)

Peter jestli jsi ty ten stejný Peter ,který tu přispíval cca 2a něco roky zpátky ,je to smutné je vidět ,že tvoje doporučení nefunguje ,stále recidivy ,co se stane že začneš hrát,vypravis já se věnujes rodině a každé euro ti dělá radost ,které nepadlo na hazard ,asi je něco zle od ty doby 5,6recivid?

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Já už jsem tu psal několikrát mě do Vaší her nezatahujte!
Já tu jen vařím každý den jiný recept.
Co si tu píšete jde mimo mé chápání.
To víš až přijdou peníze vše vsadím na vás, že jsem sráč a vše vsadím.
Možná si vemu i mega úvěr, půjčím si od věřitelů vemu kreditku, a vše na červenou buď vše a nebo nic.
Pokud to vyjde vsadím vše na 9 když to vyjde koupím vám limonádu.

Anonym (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Svatá pravda, na mě dělá dojem, že Luboš je teď svymi slovy negembler jen proto, že nemá za co hrát. Až přistanou naky kačky na účtu, roztoči to. Jaj, žel bohu. Lze sám sobě.

§§§ (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

§§§§

Upss (Čt, 25. 2. 2021 - 15:02)

Ahoooj Luboši alias Davide. :-))))) brzký návrat na tuto diskuzi ti preji, treba jako Kleopatra :-)))))) a propooo, Jardu si do tve navymachane huby opravdu neber!!!!!

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

Napiš nám svůj příběh a jak sis poradil.
Nestyď se.

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

Nevymáchanou hubu máš tak možná ty, tak si mě neber do huby ty blbečku.
Jinak Kleopatra a proprooo ti musejí být vděčný, že na ně myslíš asi opět to budou lidi do kterých ses navážel.
Seš přínosem pro tuto společnost už ses odnaučil hrát a nemáš co dělat tak tu rejpes? Nebo pořád hraješ a závidíš ?
Místo keců sem napiš radu pro lidi, ale to je moc těžký . Upss alias dement

Anonym (Čt, 25. 2. 2021 - 15:02)

Luboš je tady jediný normální člověk, který tu pomáhal lidem. O tobě se to říct nedá Upps jen tu do něj válíš. Ubožáku

Upss (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

No, tak to je moc:-))))))))))))))) chytrá holko rozumíme si, že :-)))))

Hej počkej (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Jsi největší sra tohodle chatu co tu píše každý den :-))))

Nikola (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

?????????????
To je na mně???

Anonym (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

S tebou se nikdo nebaví.

Chytrá holka (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

Nerozumíme seš úplně mimo!!!!!

Luboš (Čt, 25. 2. 2021 - 13:02)

Mějte se všichni krásnē:-) život je krásný mějte se rádi a podporujte se zatím jsem zažil zde pouze od některých zaměňování mě s jinými jmény a ochočování že se nechovam dobře k tragikovi. Nechápu psal jsem mu normální slušnou odpověď.
Je to tu smutný snažil jsem se tu psát hezké a příjemné komentáře na které jste reagovali s agresí.
Nechápu co máte proti jídlu asi jste vegani ?
Každopádně jsem v takové fázi že sem prostě nepatřím někteří tu jsou naprostý bezmozci.Je to jako když nekuřák přijde mezi kuřáky od té doby co jsem tu horší a horší. Číst, že by mě tu někdo přesekl je fajn. Děkuji opravdu za podporu nebo že moje úroveň není dobrá .
Tohle není od Váš hezké.Snažil jsem se psát a někomu pomoci některým z vás už ale není pomoci.
Jinak děkuji všem dobrým duším tygrovi atd za podporu doufám že se ti to vrátí nazpátek. Jinak dneska bude filé a kaše :-))
Jinak David nejsem a ani Luboš.
Přeju všem lásku a krásné dny bez hazardu a přeju si aby jste se podporovaly jako tygr a já . Nebuďte k sobě hnusný .
Abstinenci zdar jinak ryypalove obecní závist je nemoc místo rad tu člověk zažívá jen zbytečné odrazující narážky , které se vám vrátí nazpátek. Rozhodně nedoporučuji nemocným gamblerum chodit sem.
Jsi troska atd narážky bohužel přečte tě si něco o Jaromírovi Jágrovi kolik dlužil kolik prohrál je troska ? Mě přijde jako hrdina ... Když vám řeknu čislo kolik prohrál někteří neuvěřite.
Kdyby tu byl rozhodně by jste ho za trošku nebraly nebo ano .??? Když by sem přišel obyčejný člověk a řekl by stejnou částku kterou prohrál jako Jágr už to slyším :-D
Já si myslím že jsem si skvěle užil zábavy ale už mě to nebaví . Ten kdo mě chce hodnotit zde se ptám jak jste mi pomohly ? Čím ? Že mě tu hodnotite? Nikdo nevíte ani mé jméno,nezná te mě jen víte že tu píšu a bojuju se závislosti na hazardu a píšu tu komentáře inspirující na hezčí den .
Pardon už to nebudu dělat je to pro mě zbytečný. Pokud bych porovnal moji úroveň s člověkem co tu psal o úrovni možná by se divil jaký by byl výsledek .
Úrovně máme několik chování, vyjadřování, pravopisu, majetkové. Úrovni je několik a je spojena se seberealizaci . Ten má krásný dům já chci taky :-) já tohle opravdu dělat už nemusím, ale vidím že zabývat se úrovni jiných lidí je nejspíš porucha. Jak tu někdo může hodnotit cizímu člověku úroveň zde na tomto fóru ? Co tu dělá takový člověk, který má větší úroveň než já.
Filé a kaše .... Oloupeme brambory, povaříme, rozmačkané osolíme a přidáme mléko. Vezme filé z mrazáku hodíme na pánev a smažíme až prská horký olej rejpakum do obličeje.
Podáváme s opraženou cibulkou.

Upss (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

Tady žije :-))) Luboš alias David vede:-)))))))

B. (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

Jdi do prdele SVINĚ !!!

Tygr (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

Ach jo, vrátím se a vidím, co se tu zas děje. Škoda. Tak budu zas nějaký čas jen pozorovat a čmárat si své pocity do paměti. Držte se všichni co nejdál od hlouposti a hlavně od gamblu. Krásné dny všem přeji.

Upps (St, 24. 2. 2021 - 18:02)

Někdy rád mrdám kachny viděli jste Kameňák ?
Dneska to zkusím s chytrou holkou

Reklama

Přidat komentář