2362 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jay (anonym)
Nabízím se jako NM. Pro více info mě kontaktuje na kacena20.5@seznam.cz
24. Únor 2021 - 11:28
Obrázek uživatele maminkanahradna_sona
maminkanahradna_sona
Žienky, maminy, muži, otcovia... Ak čítate tento inzerát, zrejme máme niečo spoločné, a preto pozdravujeme všetkých, ktorí týmto riadkom venujú akúkoľvek pozornosť. Nulové možnosti vynosiť vlastné dieťa nás nútia použiť i túto cestu, ktorou sme sa rozhodli nájsť ženu ochotnú, no najmä vnútorne nastavenú na akt náhradného materstva . Ak si žena do 40 rokov, máš už vlastné dieťa a zvažuješ týmto spôsobom pomôcť iným i sebe, ozvi sa nám a môžeme sa porozprávať o našich i tvojich predstavách. Všetko by prebiehalo pod lekárskym dohľadom a právnym ošetrením. Ďakujeme za tvoj čas a budeme radi, ak sa ozveš .
23. Březen 2021 - 12:22
Mila (anonym)
Dobrý den, hledám spolehlivou maminku - svobodnou, nekuřačku, která si stejně jako my bude zakládat na důvěře (výhodou je pokud už máte s NM zkušenosti). Ideálně z Praha nebo Středočeského kraje. Embrya máme připravené na klinice v Praze. email: m.baby3107@gmail.com
24. Březen 2021 - 16:27
MK (anonym)
Dobrý den, hledáme NM, která by s námi absolvovala proces náhradního mateřství. Embryo máme zamražené. Moc děkuji. email: mk.mj@email.cz
9. Duben 2021 - 10:19
Bára (anonym)
Hledáme NM. Jsme z Prahy. Nabízíme skvělé podmínky. Zájemkyně prosím piště na email baruska.c@seznam.cz
22. Duben 2021 - 18:13
Darča (anonym)
Odpověď na Nabízím se jako NM. Pro více
Dobrý den, stále se nabízíte jako NM?
5. Květen 2021 - 18:21
Monika (anonym)
Odpověď na Dobrý den,
Dobry den,pokud stale plati vase nabidka, prosim kontaktujte me na 3monika@seznam.cz moc dekuji :)
6. Červen 2021 - 10:47
Milli (anonym)
Dobrý den, hledám spolehlivou maminku , která si stejně jako my bude zakládat na důvěře (výhodou je pokud už máte s NM zkušenosti). Embrya máme připravené na klinice v Praze. email: m.baby3107@gmail.com
16. Červen 2021 - 16:25
Hana (anonym)
Hle­dá­me tou­to ces­tu že­nu, kte­rá by nám ja­ko ná­hrad­ní ma­min­ka od­no­si­la na­še děťát­ko. Kliniku máme v Praze . Hle­dá­me hod­nou a spo­leh­li­vou že­nu, nej­lé­pe že­nu, kte­rá už má s ná­hrad­ním ma­teř­stvím zku­še­nost. ( není podmínkou ) svobodná - nekuřačka . Email nmhledam123@centrum.cz
26. Červenec 2021 - 21:35
Lenka Šímová (anonym)
Odpověď na Dobrý den,nabízím se jako
Dobrý den, našla jsem Vaši nabídku, nevím jak moc je ještě aktuální, ale marně hledáme NM, můj e-mail mala.cinanka@seznam.cz a telefon 605531895. Pokud byste věděla o někom, kdo by byl ochotný nám pomoci, budeme velice šťastní Lenka Šímová
28. Červenec 2021 - 12:24
Lenka Šímová (anonym)
Dobrý den, stále marně hledáme náhradní maminku, nejraději z plzeňska a okolí, pro lepší kontakt. Můj e-mail - mala.cinanka@seznam.cz telefon 605531895 Prosím kontaktujte mě kdykoliv, velmi děkujeme aspoň za malou naději. Lenka
28. Červenec 2021 - 12:29
Mracek (anonym)
Ahoj,nabízím pomoc s miminkem.veselymracek@email.cz
2. Září 2021 - 17:56
Michaela Scasna (anonym)
Odpověď na Ahoj,nabízím pomoc s miminkem
Dobry den...mam vazny zajem...scasnamisa@seznam.cz..
14. Říjen 2021 - 9:40
Obrázek uživatele Mocl
Mocl
Dobrý den, hledáme náhradní maminku. Jsme gay pár. mocl@seznam.cz
28. Prosinec 2021 - 21:19
Hanka (anonym)
Dobrý den,jsem 28 letá máma dvou zdravých holčiček,ale každý nemá takové štěstí jako já a proto jsem se rozhodla pronajmout svoji dělohu páru který touží po malém princi či malé princezně. Obě těhotenství i oba porody proběhli zcela bezproblémově. Pro bližší informace a případné dotazy prosím pište na hanah111@email.cz
3. Leden 2022 - 1:05
Darina Klempárová (anonym)
Dobrý den prosím hledám ženu která by nám odhodila miminko bohužel já nemohou otěhotnět k vůli děloze a s přítelem jsem 17 let mám dvě děti ale ze zdravotních důvodu před 17 lety mi byla odebrána a teď bysme s přítelem chtěli mít miminko je tu naka žena která má slušnosti ,a nechtěla mililioy
3. Leden 2022 - 16:58
Darina Klempárová (anonym)
Dobrý den prosím hledám ženu která by nám odhodila miminko bohužel já nemohou otěhotnět k vůli děloze a s přítelem jsem 17 let mám dvě děti ale ze zdravotních důvodu před 17 lety mi byla odebrána a teď bysme s přítelem chtěli mít miminko je tu naka žena která má slušnosti ,a nechtěla mililioy
3. Leden 2022 - 16:58
Nikol (anonym)
Odpověď na Žienky, maminy, muži, otcovia
Dobrý den Delala jsem NM uz dvakrat. Pokzd chcete, napiste mi Colita.22@seznam.cz
9. Leden 2022 - 16:41
Nikol (anonym)
Dobrý den Našla jsem vas inzerát, ze hledáte NM Je to stále aktuální? Byla jsem NM uz dvakrát Nikol
17. Leden 2022 - 12:39
Obrázek uživatele Moni4511
Moni4511
Pelny deň rada odnosim miminko moly2710@gmail.com
24. Leden 2022 - 17:05
Obrázek uživatele Moni4511
Moni4511
Pelny deň rada sa stanem nahradni maminkou. Rada odnosim vás pokladník. Mam dve detičky. mail: moly2710@gmail.com
24. Leden 2022 - 17:08

Stránky

Přidat komentář