Reklama

Svazování partnera(ky)

Návštěvník (Út, 9. 3. 2021 - 00:03)

Ahoj, z těch tvích vyjmenovaných jsem měl vše , a můžu potvrdit že svěrací kazajka s plenou na 12hodin v cele je top .

Návštěvník (Pá, 5. 3. 2021 - 18:03)

Tak minulí týden byl v kleci přítel , dnes večer je řada na mě, budu připoutaná segufix v posteli ,kotníky ,stehna , hrudník ,zápěstí přes hlavu bavlněný tunel špunty do uší a taky v osamocené místnosti kde nebude žádný hluk, myslete na mě jak trpím.

d (St, 3. 3. 2021 - 22:03)

pardon omylem jsem tu zprávu poslal víckrát

d (St, 3. 3. 2021 - 22:03)

Závidím vám vaše možnosti, ohledně bondage. Je mi patnáct (mužské pohlaví) Toužím být úplně znehybněn. Chtěl bych aby jsem byl uložen do koženého obleku který by mi dal ruce a nohy k tělu. Kožené pásy by byly do sobě zaklesnutý tak pevně, že bych se nemohl dostat ven, natož se vůbec pohnout. já s oblekem na sobě bych ležel na posteli která by držela oblek osmy provazy, abych nemohl po místnosti dělas sudy. Dále bych měl co největší roubík v puse. Měl bych špunty do uší a nakonec latex/koženou kuklu na hlavě která by na sobě neměla díry pro oči. Potom už jenom pro nosní dírky by byly dírky tak malé, abych nemohl křičet o pomoc.

Docela závidím ženám že jim zvyšuje vášeň vibrátor. Kéž bych se na jednu noc proměnil na ženu a byl uvězněn v obleku který jsem popsal a k tomu bych ještě měl velice silný vibrátor.

Myslí-te si že to co chci je blbost? Nikdy jsem nikomu neřekl, ani nenapsal o své vášni a tak bych chtěl slyšet (číst :D) názor. Děkuji moc

Návštěvník (Čt, 4. 3. 2021 - 21:03)

jsi dost konkrétní ,a toto sm nedáš, v tomto ti musí někdo pomoct.

d (St, 3. 3. 2021 - 22:03)

Závidím vám vaše možnosti, ohledně bondage. Je mi patnáct (mužské pohlaví) Toužím být úplně znehybněn. Chtěl bych aby jsem byl uložen do koženého obleku který by mi dal ruce a nohy k tělu. Kožené pásy by byly do sobě zaklesnutý tak pevně, že bych se nemohl dostat ven, natož se vůbec pohnout. já s oblekem na sobě bych ležel na posteli která by držela oblek osmy provazy, abych nemohl po místnosti dělas sudy. Dále bych měl co největší roubík v puse. Měl bych špunty do uší a nakonec latex/koženou kuklu na hlavě která by na sobě neměla díry pro oči. Potom už jenom pro nosní dírky by byly dírky tak malé, abych nemohl křičet o pomoc.

Docela závidím ženám že jim zvyšuje vášeň vibrátor. Kéž bych se na jednu noc proměnil na ženu a byl uvězněn v obleku který jsem popsal a k tomu bych ještě měl velice silný vibrátor.

Myslí-te si že to co chci je blbost? Nikdy jsem nikomu neřekl, ani nenapsal o své vášni a tak bych chtěl slyšet (číst :D) názor. Děkuji moc

ytong (Po, 1. 3. 2021 - 05:03)

Pokud se necháte svázat v jistém,zdravotnickém zařízení,ještě to zacvakne pojišťovna !!!

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 23:02)

Tak jak to vzal? Co ho nejvíce vzrušovalo a naopak co mu nejvíce vadilo ?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 23:02)

přítel je od 23.00 na 12.hodin v kleci, v PC, v pleně ,body ,ruce a nohy v kožených poutech, spojené k sobě a ráno dostane roubík. sama jsem zvědava na jeho pocity.

Peter anonym (So, 27. 2. 2021 - 01:02)

Kolik jste nejdéle vydrželi svázaní v kozelci? J se včera hecoval s přítelkyní a vyhecovala mě k tomu strávi svázanej v kozelci svázanej 12 hodin. Ale předtím mě pipravila dala mi celotělový latex s integrovanou kuklou rukavicemi a ponozkami aby mě lano nebolelo delší dobu a dala mi roubík abych si nestěžoval a pásku na oči abych si to užil ve tmě. Jako pojistku mi dala plenu jako nahradu zachoda. Dosel jsem si na zachod vzal jsem si plenu latex a šel jsem za přítelkyní. Přítelkyně mi dala napít hodně dala mi ovoce to jsem musel snist. Pak mi nadala roubík měl jsem měkkou kuličku s otvorem na brčko na vodu. Dala mě na gauč a začala vázat svázala mě extra pevně všechny provazy důkladně utáhla dala mi pásku na oči a s přáním at si to užiju odesla kazde dve hodiny mi šla dát napít a zkontrolovat. Velmi jsem si to užil tu bezmoc a vedomí že se z toho nedostanu do určeného času. Zkusili jste nekdy svazani v kozelci?

Michal (St, 24. 3. 2021 - 06:03)

Ahoj taky jsem to zkusil řekl jsem kámošovi ať mě svaze do kozelce měl jsem na sobě tričko a sportovních trenky roubík mě dal kus hadru a lepící páskou omotal kolem hlavy a byl jsem potichu dokonale umlcenej jenom se premital ze strany na stranu více v této poloze nejde dělat svázané ruce za zády kotníky a kolena taky spoutane v kozelci jsem byl svazany 2hodiny

Bára (So, 20. 2. 2021 - 05:02)

Vsadili jsme se s manželem kdo bude nosit v kuse déle vysoký obojek. Navzájem jsme jej uzamkly, já mam vysoký kovový, který těsně obepíná krk, manžel má kožený. Vylepšili jsme sázku pásem cudnosti. Už máme čtrnáct dní, o víkendu manžel navrh, že bychom se za obojky mohli spojit řetízkem, přinesl cca 30cm dlouhý řetízek, byl to velice zajímaví víkend (od pátku do večera neděle).

ytong (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

A kdo vás chodí-venčit ?

Bára (So, 27. 2. 2021 - 06:02)

Přiští týden asi sázku ukončíme, vypadá to na remízu. Na obojky jsme si zvykly a tudíž nemá v sazce cenu pokračovat.

John anonym (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

My jsme to s přítelkyní udělali podobné akorát s tlustym celotělový latexem s integrovaným rukavicemi ponožky a kuklou a večer jsme se střídali kdo bude jaký večer spoutaný u televize v kozelci a s roubíkem já byl takhe v sobotu a přítelkyne v nedeli

John anonym (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

My jsme to s přítelkyní udělali podobné akorát s tlustym celotělový latexem s integrovaným rukavicemi ponožky a kuklou a večer jsme se střídali kdo bude jaký večer spoutaný u televize v kozelci a s roubíkem já byl takhe v sobotu a přítelkyne v nedeli

John anonym (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

My jsme to s přítelkyní udělali podobné akorát s tlustym celotělový latexem s integrovaným rukavicemi ponožky a kuklou a večer jsme se střídali kdo bude jaký večer spoutaný u televize v kozelci a s roubíkem já byl takhe v sobotu a přítelkyne v nedeli

Peter anonym (Pá, 19. 2. 2021 - 14:02)

Take máte celotělový latex jako domácí oděv na víkend? U nás jsme to takhle udělali už dva víkendy a je to fakt good. Vždicky si na víkendy berem celotělové latexy s integrovanýmy rukavicemi a kuklou a pod to si bereme plenky . Zkusili jste to i vy bez jediného svliknuti vydržet v latexu i v těch největších vedrech

ytong (St, 17. 2. 2021 - 03:02)

Nejlepší profíci na svazování jsou na jisté firmě v Praze-Ústavní ulice 1. Mají k dispozici i afrodiziakum-Plegomazin !

Gabriela (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

O víkendu jsem potrestala manžela. Plánovala jsem to dlouho, takže na 14 dní pokud byl beze mě, tak musel mít pás cudnosti abych věděla, že nemůže ulevit. O víkendu jsem ho ořekvapila - zachumlaná ve svém chlupatém svetru, šále a rukavicích jsem ho odvedla na půdu. Dala jsem mu napít hodně vody a dostal ovoce, všechno musel vypít a sníst. Musel se svléknout a dostal ode mě nový růžový svetr s mohutným rolákem z mohéru. Dál nové růžové nadkolenky a plenu. Na půdě si musel kleknout zády k dřevěnému sloupu. Ruce jsem zkřížila za zády kolem sloupu a pevně svázala provazem. Potom mu nohy dala taky za kůl, zkřížila a svázala. Potom jsem zbytkem provazu od rukou spojila kotníky se zápěstím a vytáhla nohy k rukám co to šlo. Tohle je naše oblíbená pozice, vážu takhle jeho i často on mě. Dneska jsem ho chtěla pořádně ponížit. Provazama jsem ho tedy ještě přitáhla ke kůlu v ramenou a hrudník aby se nemohl hnout. Na bradavky jsem přidělala silné kovové svorky a utáhla je celkem hodně. Potom jsem mu capala do pusy moje kahlotky a přelepila náplastí a nechtěla jsem aby protestoval protože jsem věděla, že další se mu moc zamlouvat nebude. Vzala jsem růžovou šálu z mohéru s jemnými chlupy a a na prostředek té šály jsem ho nechala udělat se. Po 14ti dnech odpírání toho bylo opravdu dost. Na té šále přesně v tom místě jsem udělala velký uzel - aby se mu vešel do tlamičky a to věděl, co ho čeká. Snažil se vzpírat, mumlat prosit pohledem ale nemohl dělat nic. S ponižujícíma piznámkama na něj jsem mu strhla náplast, vytáhla kalhotky a než stačil promluvit, tak jsem mu mezi zuby strčila ten chlupatý uzel vylepšený o jeho výtvor. Zastrčila mu to a fest utáhla za hlavou aby se toho nemohl zbavit. Vydával nesrozumitelné zvuky a prosebně na mě koukal. Já měla takové ty poznámky typu že to musí být dobrota a že ví jaké to je pro ženy a ať si to užije. Potom jsem mu oblékla růžovou novou kuklu také z mohéru, kterou jsem koupila spokečně se svetrem šálou a nadkolenkama. Kukla má otvory pro pusu i oči, což mi plně vyhovovalo. Nakonec jsem mu omotala kolem krku červenou dlouhou šálu a třásně nechala vpředu na svetru. Naposled jsem stáhla deku ze zrcadla, které jsem si na půdě dříve nachystala aby bylo přesně proti kůlu, u kterého klečel a poníženě se na sebe musel dívat, v růžovém holčičím oblečení z chlupatého mohéru a ještě zavázanou pusou vylepšenou o jeho dobrotu, kterou musel žmoulat v puse. Jěště jsem ho sešvihala bičíkem přes stehna, která kousek koukala holá, dokud je neměl rudé a neskučel bolestí. Potom jsem směrem k němu pronesla několik ponižujících poznámek a smála se mu. Nakonec jsem mu řekla, že takto bude celé odpoledne až do večera než půjdeme spát - on do malé klece. Takto tedy strávil téměř celé odpoledne v sobotu od 14h do 21. Poté hygiena a noc v tom samém oblečení se svázanýma rukama v předu a nohy v kotnících s roubíkem ze šály bez uzlu a zavřený v malé kleci vedle postele. V neděli ráno jsem ho pustila a mohl strávit normální den. Už se nemůžu dočkat jaká bude pro mě pomsta, za tohle nečekané ponížení, když se na sebe musel dívat celé odpoledne, tak jak byl a nemohl se pohnout a bolestivě klečet na půdě, žmoulat svůj výtvor zavázaný pevně v puse chlupatou šálou.

Reklama

Přidat komentář